Хочеш вивчити англійську у Новому році?

Новий рік – найкращий час для нових починань! Ви хотіли б вивчити англійську та вміти впевнено спілкуватись у будь-якій ситуації?

У святковий новорічний період я роблю подарунки моїм студентам та читачам блогу – комплексне інтенсивне навчання. Обирайте один з двох пакетів та скористайтесь можливістю оплатити ці курси з великою знижкою.

Ви розширите словниковий запас та навчитесь впевнено спілкуватись англійською.

У вас буде необмежений доступ до курсів у вашому особистому кабінеті, і ви зможете пройти їх повторно або повернутись до вивченого матеріалу у будь-який момент.

Така можливість є лише до кінця грудня 2019!

Пакет “Все і одразу”

Чотири онлайн курси Talk Studio. Тривалість навчання – 4 місяці. Необмежений доступ до матеріалів після завершення навчання. Цей пакет для тих, хто бажає розширити словниковий запас, подолати мовний бар’єр та впевнено спілкуватись англійською. Для початківців та середнього рівня. Видається сертифікат. 

*Загальна вартість чотирьох курсів   – 5410грн.
Вартість пакету чотирьох курсів у пакеті “Все і одразу” – 1650грн. Ваша економія – 3760грн.

Пакет “Топ фраз”

Два онлайн курси Talk Studio. Тривалість навчання – 1 місяць. Необмежений доступ до матеріалів після завершення навчання. Цей пакет для тих, хто бажає швидко та ефективно розширити словниковий запас та вивчити найнеобхідніші англійські слова та фрази для повсякденного спілкування. Для початківців та середнього рівня. Видається сертифікат.

*Загальна вартість двох курсів   – 1300грн.
Вартість пакету двох курсів у пакеті “Топ фраз” – 450грн. Ваша економія – 850грн.

До закінчення дії новорічної знижки на комплексне навчання залишилось

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)