Дивись та розумій (по фільмах)

  • Англійською говорять так швидко, що неможливо вловити ні слова?
  • Всі слова зливаються в одне?
  • Носії говорять нерозбірливо?
  • А дивитись фільми в оригіналі майже неможливо?

Дивись та розумій (по фільмах) – курс,  що навчить РОЗУМІТИ швидку англійську носіїв мови та розширить словниковий запас.

Тривалість курсу – 30 днів.

Вартість курсу – 1150 грн.

По яких матеріалах я буду вчитись?

РОЗУМІННЯ ШВИДКОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ НОСІЇВ

Ми розробили спеціальні завдання на основі фрагментів англомовних телешоу, фільмів, серіалів. Уроки навчать розуміти ШВИДКУ англійську носіїв мови. 

СЛОВА ТА ФРАЗИ

Пояснення усіх слів та фраз з відео продубльовано у цікавому форматі відеоанімацій. Забути слова неможливо! Пояснення у постійному доступі 24/7. 

 

ВИМОВА

Вимову нових слів та фраз можна прослухати одразу у уроці на сайті і запам’ятати. Слова запам’ятовуються легше!

ПРАКТИКА

Це круті цікаві уроки, розроблені на основі фільмів, аудіокниг, пісень, подкастів та відео англомовних блогерів. Ці уроки зроблять вивчення англійської незабутнім досвідом. Уроки також доступні у вашому особистому кабінеті 24/7. 

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

Де проходитиме курс?

Ви проходите курс у особистому кабінеті на навчальній платформі Talk Studio. Фрагменти фільмів, вправи, навчальні відео, нові слова, вимова, переклад, приклади до усіх фраз, пояснення – усе в одному місці та завжди під рукою.

Z

Як ви будете мене перевіряти?

Кожна виконана вправа перевіряється на сайті, і ви бачите правильні відповіді та помилки. Ваш прогрес у курсі зберігається у вашому особистому кабінеті.

Z

А якщо у мене виникнуть запитання?

На початку курсу я додам вас у спільний чат, у якому перебуваю я та усі учасники курсу. Я та моя команда професійних викладачів завжди на зв’язку та з радістю вам допоможемо!

Z

Скільки нових уроків в тиждень?

П’ять нових уроків у тиждень. Ви виконуєте урок, коли вам зручно: зранку, ввечері або вночі. На виконання кожного уроку потрібно 1-1,5 години в залежності від вашого рівня.

Z

Коли потрібно виконувати уроки?

Ви виконуєте урок, коли вам зручно: зранку, ввечері або вночі. Доступ до уроків 24/7. Доступ до курсу  зберігається назавжди.

Z

Курс підходить для початківців?

Курс підходить для початківців та середнього рівня. 

фільмів

уроків

нових слів

відео

вправ

Для якого рівня підходить курс?

Курс підходить для рівнів Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate. 

Яка вартість? Коли старт?

Ви отримуєте доступ до курсу одразу після оплати. Доступ до курсу – назавжди!

Тривалість курсу – 30 днів.

Вартість курсу – 1150 грн.

Чому цей курс працює?

Ви навчитесь розуміти ШВИДКУ англійську носіїв та розширите словниковий запас:

  • ви практикуєтесь на різних акцентах
  • практика на різних варіантах англійської: американська, британська англійська та ін
  • спеціально розроблена методика та послідовність завдань
  • зручний формат: жодних копій та роздруківок, лише ваш телефон та доступ до інтернет

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Яка вартість і тривалість курсу?

Ви отримуєте доступ до курсу одразу після оплати. Доступ до курсу – назавжди!

Тривалість курсу – 30 днів.

Вартість курсу – 1150 грн.

Talk Studio

Що кажуть мої студенти?

Ви зможете підняти ваш рівень розуміння усної англійської! У курсі я максимально детально пояснюю, щоб ви все-все почули та зрозуміли, а також прокайфували, що тепер розумієте англійську носіїв мови на слух.

Що відбудеться після реєстрації та оплати? Ми побачимо вашу реєстрацію та оплату і самі сконтактуємо з вами по імейлу протягом декілької годин. У імейлі ми сповістимо наступні кроки. Тож вперед, дійте!