Talk Studio

Talk Studio – креативна школа англійської.

Ми спеціалізуємось на креативній подачі уроків англійської, щоб зробити навчання цікавим та захоплюючим, а отже, більш ефективним та результативним.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПЕРСОНАЛІЗОВАНЕ НАВЧАННЯ

Включає індивідуальні заняття з викладачем та уроки на навчальній платформі Talk Studio. Дату старту курсу та розклад ми узгоджуємо з вами перед початком навчання.

Теми підібрані під ваш запит та інтереси. Максимально багато розмовної практики, аби ви вільно могли спілкуватися на актуальні для вас теми. Завдяки креативній подачі, ви кайфуєте він навчання, адже усі завдання розроблені на основі, англомовних відеоблогах, фільмів та телешоу. 

TALK STUDIO

Тематичні курси

Тематичні курси – це курси, які присвяченій одній темі, і ви можете покращити навик або вивчити ту тему, яка для вас актуальна. Наприклад,  навчитись розуміти швидку англійську на слух або підготуватись для переїзду закордон. Усі курси ви можете проходити у нас на платформі у будь-який час і бути не прив’язаним до розкладу з викладачем (курси не включають індивідуальних занять з викладачем).

Курс з вимови

Ми зібрали часті помилки та труднощі у англійській вимові та розробили уроки, щоб навчити вас вимовляти слова правильно. З майже 10-річного досвіду викладання англійської, ми знаємо не лише усі труднощі та часті помилки у вимові, але й як навчити наших студентів розвинути правильну вимову англійських слів. 
РІВЕНЬ: A2-B1+
КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ: 14
ВАРТІСТЬ: 1200грн/4600грн/15000грн

English for Recruitment and HR Specialists

Курс англійської рівня C1-C2, щоб вивчати професійні і актуальні для роботи теми та досягти бажаного рівня англійської. Курс розроблений не лише викладачами англійської, але й практикуючими HR-менеджерами. Завдяки цьому, в курсі розглядаються актуальна професійна лексика та граматика.
РІВЕНЬ: C1-C2
КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ: 10
ВАРТІСТЬ: 1500грн/4000грн/8000грн

Курс по часах

Курс, що навчить розуміти різницю між часами та правильно їх використовувати. Простою мовою про найскладнішу тему в англійській граматиці. Після проходження курсу неможливо не зрозуміти та не знати тему часів в англійській.
РІВЕНЬ: B1-B2
КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ: 20
ВАРТІСТЬ: 950грн

Для переїзду закордон

Цей курс для вас, якщо вам потрібна англійська для переїзду, адаптації та проживання закордоном. У курсі розглядаються такі теми: отримання візи, англійська на кордоні, пошук житла та роботи, вироблення документів, вміння підтримати бесіду (small talk) тощо.
РІВЕНЬ: B1-B2
КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ: 15
ВАРТІСТЬ: 1150грн

Дивись та розумій (по фільмах)

Дивись та розумій (по фільмах) – курс, що навчить розуміти швидку англійську носіїв мови та розширить словниковий запас. Уроки розроблені на основі фрагментів англомовних фільмів та серіалів.
РІВЕНЬ: B1-B2
КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ: 30
ВАРТІСТЬ: 575грн ( ̶1̶1̶5̶0̶г̶р̶н̶)

Дивись та розумій (по тіктоках)

Курс англійської по тіктоку – це курс, який навчить розуміти ШВИДКУ англійську носіїв та покращить ваш рівень англійської. Курс розроблений на основі англомовних тіктоків носіїв англійської.
РІВЕНЬ: A2-B1
КІЛЬКІСТЬ УРОКІВ: 10
ВАРТІСТЬ: 500грн

тематичні курси

Кому підходять тематичні курси?

Тематичні курси підходять, якщо вам є актуальна сама тема курсу або навик, який цей курс розвиває. Або якщо ви вже раніше пройшли інтенсивне навчання, і хочете підтримувати рівень. Якщо ви хочете вивчати англійську, але не можете бути прив’язаним до розкладу занять з викладачем. А також у випадку якщо ви любите наш підхід і цікаві завдання, проходили один з тематичних курсів і шукаєте схожий.

індивідуальне навчання

Кому підходить індивідуальне навчання?

Вам підходить індивідуальне навчання, а не тематичні курси, якщо ви хочете вивчити англійську інтенсивно та перейти з одного рівня на інший; якщо ви хотіли б персоналізувати вашу програму (наприклад,  до вашої ніші по роботі). Також якщо ви хочете навчитись краще говорити або подолати мовний бар’єр. Та якщо ви відчуваєте, що вам потрібні саме заняття з викладачем, і що це ваш формат навчання.

СТОРІЗ

Що кажуть студенти про навчання?