Talk Studio

Talk Studio – креативна школа англійської.

Ми спеціалізуємось на креативній подачі уроків англійської, щоб зробити навчання цікавим та захоплюючим, а отже, більш ефективним та результативним.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПЕРСОНАЛІЗОВАНЕ НАВЧАННЯ

Теми підібрані під ваш запит та інтереси. Максимально багато розмовної практики, аби ви вільно могли спілкуватися на актуальні для вас теми. Завдяки креативній подачі, ви кайфуєте він навчання, адже усі завдання розроблені на основі, англомовних відеоблогах, фільмів та телешоу. 

Включає індивідуальні заняття з викладачем та уроки на навчальній платформі Talk Studio. Дату старту курсу та розклад ми узгоджуємо з вами перед початком навчання.

TALK STUDIO

Курси

Курс по часах

Курс, що навчить розуміти різницю між часами та правильно їх використовувати. Простою мовою про найскладнішу тему в англійській граматиці. Після проходження курсу неможливо не зрозуміти та не знати тему часів в англійській.

Для переїзду закордон

Це курс спеціально для тих, кому потрібна англійська для переїзду, адаптації та проживання закордоном. У курсі розглядаються теми отримання візи, запитання в аеропорту, пошук житла, пошук роботи, вироблення документів, вміння підтримати бесіду (small talk), культурний шок тощо.

Дивись та розумій (по тіктоках)

Курс англійської по тіктоку – це курс, який навчить розуміти ШВИДКУ англійську носіїв та покращить ваш рівень англійської.

Курс розроблений на основі англомовних тіктоків носіїв англійської.

СТОРІЗ

Що кажуть студенти про навчання?