Індивідуальний курс

Цей курс підходить вам, якщо

 • ви ніколи не вчили англійську або вчили давно
 • хочете впевнено спілкуватись англійською 
 • вам потрібно пройти співбесіду або тест на рівень англійської
 • ви хочете працювати в компанії, де потрібне знання мови

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

Де проходитиме курс?

Ви навчаєтесь індивідуально з викладачем у Zoom та виконуєте завдання у особистому кабінеті на навчальній платформі Talk Studio. 

Z

Як виглядає навчальна платформа?

Це сайт з завданнями, на якому ви можете працювати з комп’ютера або телефона. Навчальні відео, вправи, нові слова, вимова, переклад, приклади до усіх фраз, пояснення, практика на англомовних фільмах – усе в одному місці та завжди під рукою.

Z

Скільки індивідуальних занять з викладачем?

Два заняття в тиждень по 60 хвилин з викладачем у Zoom. 

Z

Коли відбуваються індивідуальні заняття?

Ви обираєте зручний для себе час занять: зранку, протягом дня, ввечері; будні дні або вихідні. Коли скажете, тоді і складемо ваш розклад.

Z

Скільки триває курс? Коли старт?

Тривалість навчання на одному мовному рівні складає від 4 місяців та визначається індивідуально для кожного студента. Ви можете зареєструватись на 1 місяць, а потім продовжити навчання. Ви обираєте зручну дату старту.

Z

В кінці курсу видається сертифікат?

Так, в кінці курсу видається іменний сертифікат, у якому вказана назва курсу, рівень курсу та дати початку та завершення навчання.

По яких матеріалах я буду вчитись?

ГРАМАТИКА

Пояснення усіх граматичних тем продубльовано у цікавому форматі відеоанімацій. Забути пояснення теми після уроку неможливо! Ви маєте пояснення у постійному доступі та можете повторити у будь-який час. 

 

ВИМОВА

Вимову нових слів та фраз можна прослухати одразу у уроці на сайті і запам’ятати. Слова запам’ятовуються легше!

СЛОВА ТА ФРАЗИ

Це круті цікаві уроки, розроблені на основі фільмів, аудіокниг, пісень, подкастів та відео англомовних блогерів. Ці уроки зроблять вивчення англійської незабутнім досвідом. Уроки також доступні у вашому особистому кабінеті 24/7. 

РОЗУМІННЯ ШВИДКОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ НОСІЇВ

Ми розробили спеціальні завдання на основі англомовних блогів, YouTube-каналів, TED-відео, аудіо книг, подкастів та ін. Ці уроки навчать вас розуміти швидку англійську носіїв мови. 

РОЗМОВНА ПРАКТИКА

Розмовна практика – на кожному уроці з викладачем. Ви навчитесь використовувати вивчені слова, фрази та граматику у спілкванні, подолаєте мовний та навчитесь вільно спілкуватись англійською.

Для якого рівня підходить курс?

На курсі є чотири рівні складності: від початкового (“з нуля”) до вищого. Перед початком навчання ви проходите тест на визначення рівня, і за результатами тесту ми підбираємо для вас програму одного з чотирьох рівнів складності: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate або Upper-Intermediate. 

Яка вартість курсу?

2380грн/1 місяць

Ви можете оплатити 1 місяць курсу, а потім продовжити навчання. При оплаті 4 місяців одним платежем діє знижка -10% – 8560грн.


Після проходження курсу ви

 • зможете впевнено спілкуватись англійською без мовного бар’єру
 • бути впевненим, що ви говорите правильно
 • пройти співбесіду або здати тест на рівень знання мови
 • розуміти співрозмовника з різними акцентами
 • мати більший словниковий запас та могти підтримати розмову на різні теми
 • знати які матеріали та методи для вивчення та удосконалення англійської – найефективніші

Викладачі

Ксенія Станько

 • освіта: Львівський національний університет ім. І.Франка, ступінь магістра за спеціальністю “Англо-український переклад”
 • більше, ніж 100 задоволених студентів. Студенти отримали роботу мрії, діти полюбили англійську і здали ЗНО на високий бал.
 • “Найбільше, що я люблю у викладанні – результати у моїх студентів. Енергія і інформація, якими ми обмінюємся і розуміння, що роблю чиєсь життя кращим. Люблю роботу в Talk Studio за те, що тут цікаво та легко! Студенти завжди задоволені і з радістю беруть участь у Speaking Clubs.”

Анна Горлова

 • освіта: ступінь магістра філології за спеціальністю “Викладач англійської та німецької мов та світової літератури” Кам’янець-Подільському Національному університеті ім.І.Огієнка
 • міжнародний сертифікат TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages)
 • викладала англійську 80+ студентам з 5 країн світу
 • більше 4 років досвіду роботи з дорослими, в Talk Studio з 2018
 • “Я обожнюю англійську і вчу моїх студентів не просто вивчати її, а жити нею! Робіть те, що любите, але підключіть туди англійську, тоді результат не змусить на себе чекати. Для мене моя робота – це моя улюблена справа та моє хобі, адже я, як ніхто знаю, яким не легким може бути цей шлях, коли не знаєш за що взятись і з чого почати. Я щиро вірю, що навчання може бути for fun! І уроки школи Talk Studio це доводять. Коли спробуєш – зупинитись неможливо.”

Людмила Ярова

 • освіта: отримала міжнародний сертифікат TEFL/TESOL, який дає право на викладання у більш, ніж 40 країнах світу
 • сертифікат FCE (First Certificate in English)
 • 1000+ успішно проведених уроків англійської
 • “Заняття завжди намагаюсь проводити в інтерактивному та цікавому форматі з акцентом на розвиток комунікативних навичок. Talk Studio стала саме тією школою, основоположні цілі та методи викладання якої повністю збігаються з моїми власними, а тому я впевнена в ефективності та продуктивності навчання та викладання в ній. Буду рада побачити тебе на наших заняттях!”

Чому Talk Studio?

Talk Studio – це креативна школа англійської.

Цікава подача, нешаблонний підхід, уроки англійської, які вам не захочеться відкладати на потім.

Ви легше та швидше вивчите англійську та зможете вільно спілкуватись!

 

ЛІТНІ БОНУСИ 

Ми хочемо порадувати наших студентів влітку і зробити навчання ще ефективнішим. Реєструйтесь зараз і отримайте:

N

Ще більше розмовної практики на заняттях з викладачем

Ми додали нові  креативні завдання на практику спілкування, щоб ви точно заговорили цього літа.

N

Наш креативний курс “Англійська за кордоном” у подарунок

Доступ до курсу з’явиться в особистому кабінеті. Курс складається з 10 уроків на такі теми: на кордоні, англійська в аеропорту, англійська в готелі, англійська в кафе, фрази в магазині/супермаркеті, у місті, у лікарні, у аптеці тощо.

N

Можливість обрати інтенсивність навчання

Хочете зробити ривок у вивченні влітку? Обирайте інтенсивність курсу: два, три або чотири заняття з викладачем у тиждень.

Записатись на індивідуальну консультацію

Викладач допоможе визначити рівень англійської та складе індивідуальний план навчання, відповідно до ваших цілей. Заповніть форму, щоб узгодити зручний день та час. Консультація проходить 50 хвилин.

Що відбудеться після оплати? Як ви будете знати, що це я оплатив? Процес реєстрації та оплати об’єднані. Під час оплати сайт бере ваші контактні дані, ми побачимо вашу оплату, і самі сконтактуємо з вами.

Тоді визначаємо ваш рівень англійської, щоб підібрати правильний рівень курсу, і створюємо ваш особистий кабінет на навчальній платформі Talk Studio.

Ви обираєте зручний час занять з викладачам та дату старту курсу. Тож вперед, дійте!