Talk Studio

Привіт! Мене звати Віра Кашуба. Моя основна діяльність – допомагати людям навчитись вільно спілкуватись англійською. Я – засновник україномовного ресурсу для вивчення англійської Talk Studio та автор онлайн курсів англійської. Також я – викладач Львівського національного університету ім. Івана Франка. Протягом останніх п’яти років викладає на кафедрі англійської філології факультету іноземних мов.

Talk Studio – інноваційна онлайн школа англійської мови з власною методикою вивчення англійської та цікавим сучасним підходом до навчання. Наша ціль – навчати людей спілкуватись англійською та змінити ставлення до вивчення англійської. Я і моя команда знаємо, що англійську можливо вивчати цікаво, ефективно і з задоволенням, і робимо все можливо, щоб наші учні теж були у цьому впевнені.

Ми розробляємо власні онлайн програми вивчення англійської на основі автентичних матеріалів – англомовних подкастів, блогів, YouTube-каналів та аудіокниг.

Зараз у кожного з наших студентів є можливість вивчати англійську ефективно, з задоволенням та цікаво! Я надзвичайно цьому рада, але так було не завжди… На цій сторінці я розповідаю про свій шлях у створенні власної справи від приватного репетитора до створення школи з власною методикою викладання, онлайн інфраструктурою та командою.

Більше про мене та мою діяльність: Facebook / Instagram

Talk Studio

Як виникла ідея створення Talk Studio?

Раніше я працювала на курсах англійської і трохи займалася репетиторством. Класичний шлях викладача англійської.

Якщо чесно, ніколи не планувала викладати англійську онлайн і тим більше робити свій сайт. Розкажу коротко, як так вийшло:) Почалося все з одного TED-відео, яке я переглянула років 4 назад. Відео називалося Як уникнути долини смерті в освіті?. Воно просто ПЕРЕВЕРНУЛО моє уявлення про освіту, що з нею не так, і що я можу зробити. Подивіться те відео так само (доступні українські субтитри).

Спроб щось змінити навколо себе було багато. Розкажу про одну, на яку я тепер дивлюся з усмішкою.

Коли я викладала англійську на приватних курсах,  мої учні часто питали:

  • А як правильно вчити англійську?
  • А що мені ще робити?
  • А порадьте щось для того-то і того-то?

Нормальні відповіді, які реально допоможуть вчити англійську, неможливо дати в межах одного уроку. Треба як мінімум кілька уроків, щоб все розжувати.

От я завела простенький блог на blogspot.com. Там викладала поради і рекомедації, які були корисними моїм учням. Робила це з ВЕЛИЧЕЗНИМ задоволенням.

Цікаво, що дописувачами цього блогу, крім мене були і мої учні: на блозі була функція “багатоавторства”. Я навіть проводила семінари для викладачів і показувала їм, як вести блог для студентів. Той блог існує ще й донині, хоч його ніхто вже не дописує. Виглядає так собі, але можете перейти подивитися на мою першу спробу створити ІНШИЙ простір для навчання.

Створюючи той блог, я намагалася удосконалити традиційну і всім відому модель навчання. Ця модель має багатенько обмежень – одна аудиторія, одна година, один підручник, один викладач і люди з різним рівнем англійської. НЕ СКАЖУ, що ця система на 100 % погана. Вона працює для багатьох. Інакше ніхто б так і не знав англійської. Але для більшості – ця система не працює або працює дуже слабо.

Talkstudio.com.ua – відкритий простір для навчання, куди ви можете прийти у БУДЬ-ЯКИЙ час, вивчити урок у ЗРУЧНОМУ темпі і не поспішати записувати в зошит за викладачем. Якщо потрібна допомога, то є куратор (у нашому навчальному просторі – це я:), який допоможе, якщо у вас якась проблема, пояснить, якщо щось неясно, і дасть відповіді на ВСІ ваші запитання.  Це НОВА модель навчання, яка вже помалу витісняє звичну нам індустріальну модель, хоч у нашій країні воно ще не дуже помітно. Але про це іншим разом.

Мене дуже тішить, що тепер відповіді на популярні запитання з вивчення англійської і приклади з мого досвіду гарно викладені у вільному доступі. Вони не живуть лише в моїй голові. Раніше учні платили за урок і отримували неповні відповіді, тому що в межах одного уроку, де ще треба купу матеріалу пояснити, неможливо все нормально розказати. Тепер кожен охочий, навіть не мій учень, може зайти на сайт і дізнатися відповідь на своє запитання.

Talk Studio

Історія Talk Studio

Talk Studio виник як офлайн-проект влітку 2015 року. Я проводила розмовні заняття з англійської у Львівській медіатеці. Ще там організовувала кіноперегляди на англійській і навіть англійські пікніки в парку. Кіносеанси Друзів завжди  збирали найбільше глядачів. Після кіносеансів ми робили селфі. Одна з переваг офлайн-навчання, якої мені не вистачає в онлайні:) Ось кілька фото з вечірки-відкриття розмовного клубу Talk Studio та самих занять!
Talk Studio

Як все відбувається зараз?

Увесь свій досвід та знання у викладанні та вивченні мов я вклала у розробку курсів та матеріалів, які ви можете знайти на цій сторінці. Доступні курси для початківців, середнього рівня та вищого. Ви можете працювати самостійно або з викладачем. У будь-якому разі ви отримуєте  завдання разом з інструкціями, що, коли і в якій послідовності виконувати, а також необмежений доступ до цих матеріалів.

Завдання та матеріали курсу (пдф та аудіо файли, відео, подкасти та ін.) розміщено на внутрішньому сайті для учасників. Студенти завжди запитують, чи будуть вони мати доступ до матеріалів після завершення навчання. Я відповідаю: “Так, звичайно. Ви матимете доступ до всіх матеріалів після завершення навчання.”

Якщо ви бажаєте зробити ривок у вивченні англійської, обирайте курс англійської, який підходить саме вам. А якщо ви маєте запитання, звертайтесь до нас, і ми допоможемо або просто домо корисну пораду з чого варто розпочати.

Давайте знайомитись!

Для мене надзвичайно важливо знати своїх читачів, оскільки цей блог ведеться саме для Вас.
Будь ласка, напишіть в коментах до цієї сторінки кілька слів про себе. Наприклад, хто Ви, чим займаєтеся і до чого прагнете…
Я завжди дуже-дуже рада новим знайомствам! 🙂

А більше інформації про мене та мою діяльність ви можете дізнатись, зайшовши на мою сторінку в Facebook та Instagram.