Talk Studio

Talk Studio – креативна школа англійської. 

Ми спеціалізуємось на тому, щоб зробити навчання цікавим, а нові уроки хотілось проходити ще і ще. Навчальні матеріали спеціально підібрані та розроблені так, щоб навчання було цікавим та в задоволення, а отже, більш ефективним та результативним.

Ми використовуємо у навчанні фрагменти фільмів, відео англомовних блогерів, англомовні пісні та подкасти.

У курсах Talk Studio

  • Іноземні туристи розповідають про Україну (вчимо лексику з теми Travelling)
  • гра, де Біл Гейтс вгадує ціни в супермаркеті (вчимо слова до теми Money)
  • Дивитесь найдорожчий рекламний ролик (+вчимо слова до Marketing/Advertising)
  • Діти пробують сніданки зі всього світу (урок по темі Food)

І це лише кілька прикладів. Такі уроки ми розробляємо до усіх тем на всіх рівнях: від початкового до вищого.

Ми створюємо власні уроки на основі цікавих відео з англійської носіїв, щоб ви вивчали англійську швидше та ефективніше!

Talk Studio у Facebook та Instagram

Talk Studio

Як виникла ідея створення Talk Studio?

Привіт!

Мене звати Віра Кашуба. Я – професійний викладач англійської мови та засновник Talk Studio. Також я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Раніше я працювала на курсах англійської і трохи займалася репетиторством. 

Якщо чесно, ніколи не планувала створювати власну школу англійської. Розкажу коротко, як так вийшло:) Почалося все з одного TED-відео, яке я переглянула років ще, коли закінчувала навчання в університету, у 2012. Відео називалося Як уникнути долини смерті в освіті?. Воно просто ПЕРЕВЕРНУЛО моє уявлення про освіту та навчання.

Спроб щось змінити навколо себе було багато. Розкажу про одну, на яку я тепер дивлюся з усмішкою.

Коли я викладала англійську на приватних курсах,  мої учні часто питали:

  • А як правильно вчити англійську?
  • А що мені ще робити?
  • А порадьте щось для того-то і того-то?

Вичерпні відповіді, які реально допоможуть вчити англійську, неможливо дати в межах одного уроку. Треба як мінімум кілька уроків, щоб все розжувати.

От я завела простенький блог на blogspot.com. Там викладала поради і рекомедації, які були корисними моїм учням. Робила це з величезним задоволенням.

Цікаво, що дописувачами цього блогу, крім мене були і мої учні: на блозі була функція “багатоавторства”. Я навіть проводила семінари для викладачів і показувала їм, як вести блог для студентів. Той блог існує ще й донині. Виглядає так собі, але можете перейти подивитися на мою першу спробу втілити моє бачення цікавого нестандартного підходу до навчання. Це було у 2014 році, на початку моєї кар’єри викладача.

Зараз у Talk Studio близько 40000 читачів у інстаграм, 10000 у фейсбук та 15 викладачів, які разом зі мною втілюють головну ідею. Я надзвичайно рада, що моя ідея відгукнулась у стількох людей!

Talk Studio

Історія Talk Studio

Talk Studio виник як офлайн-проект влітку 2015 року з однієї людини – викладача англійської, Віри Кашуби та маленької команди однодумців. Вже тоді на самому початку ми підходили до навчання нашаблонно та нестандартно. Ми проводили розмовні заняття з англійської у Львівській медіатеці. Ще там організовували кіноперегляди на англійській і навіть англійські пікніки в парку. Кіносеанси Друзів завжди  збирали найбільше глядачів. Після кіносеансів ми робили селфі. Одна з переваг офлайн-навчання, якої не вистачає в онлайні:) Ось кілька фото з вечірки-відкриття розмовного клубу Talk Studio та самих занять!

Наступним кроком було створення сайту та власної навчальної платформи. Пошук варіантів, ресурсів та можливостей зайняв досить довгий час, і перший онлайн курс розпочав роботу через півтора роки роботи над сайтом, у 2017.

Спочатку я працювала і над створенням курсу, і над проведенням занять, тобто і розробляла самі завдання для навчальної платформи, і проводила заняття студентам курсу. Ще через рік я почала шукати викладачів-однодумців. Зараз у школі працює 20 викладачів, які працюють над розробкою нових завдань та матеріалів для уроків, проводять уроки та слідкують за прогресом студентів на навчальній платформі.

На початку моєї викладацької діяльності я навіть не мріяла про таку спільноту-однодумців. Цієї школи не існувало б, якби не ідея,  яка надихає усі ці роки. Головна ідея Talk Studio про цікаву подачу та нешаблонний підхід об’єднує усі етапи моєї діяльності: і коли я працювала у мовній агенції, і коли викладала у Talk Studio сама, і коли зараз маю команду однодумців!

Впевнена, що далі буде ще цікавіше!

Talk Studio

Як все відбувається зараз?

Увесь свій досвід та знання у викладанні та вивченні мов я вклала у розробку курсів та матеріалів. Доступні курси для початківців, середнього рівня та вищого. Ви можете працювати самостійно на навчальній платформі, індивідуально з викладачем та в міні групі (2-3 студентів). 

Ви отримуєте доступ до особистого кабінету на навчальній платформі з завданнями. Навчальні відео, вправи, нові слова, вимова, переклад, приклади до усіх фраз, пояснення, практика на англомовних фільмах – усе в одному місці та завжди під рукою. Студенти завжди запитують, чи будуть вони мати доступ до матеріалів після завершення навчання. Я відповідаю: “Так, звичайно. Ви матимете доступ до всіх матеріалів після завершення навчання.”

Якщо ви бажаєте зробити ривок у вивченні англійської, обирайте курс англійської у розділі Курси. А якщо ви маєте запитання, звертайтесь до нас, і ми допоможемо або просто дамо корисну пораду з чого варто розпочати.

Давайте знайомитись!

Для нас надзвичайно важливо знати своїх читачів, оскільки цей блог ведеться саме для Вас.
Будь ласка, напишіть в коментах до цієї сторінки кілька слів про себе. Наприклад, хто Ви, чим займаєтеся і до чого прагнете…
Ми завжди дуже-дуже раді новим знайомствам! 🙂

А більше інформації про Talk Studio та безкоштовних матеріалів для вивчення англійської ви можете знайти в Facebook та Instagram.