Кого ми шукаємо?

 

Друзі, я і команда Talk Studio працюємо над новими програмами вивчення англійської і хочемо запросити до співпраці класних, креативних, життєрадісних викладачів англійської мови.

Я знаю, що багато викладачів англійської є слідкують за діяльністю Talk Studio і хотіли б стати частиною команди. Якщо ви перший раз завітали на цей сайт, але відчуваєте, що вам близька філософія Talk Studio, якщо наша діяльність знаходить у вас відгук, то ця інформація для вас.

Ми активно працюємо над майбутніми проектами та новими програмами вивчення англійської, і нам потрібні класні викладачі англійської. Ми хочемо знайти близьку по духу людину.

Ми поділимось усіма новими фішками та поділимось досвідом. Перед початком роботи ми проведемо методичне навчання, розкажемо теорію та покажемо на практиці, як навчати, щоб ваші студенти були задоволені і сумували, що курс підходить до завершення.

ОЧІКУВАННЯ

Що нам важливо?

Z

Вам подобається вчитись

Світ не стоїть на місці, кожного дня з’являються нові ідеї, фішки, формати у вивченні англійської. Нам подобається впроваджувати нове, і ми шукаємо у команду близьку по духу людину.
Z

Ви - профі у викладанні англійської

Ви знаєте англійську на високому рівні та вмієте простими словами пояснити складне і незрозуміле. 
Z

Ви кайфуєте від роботи викладача

Так, викладання – не проста професія, але з колосальною віддачею наших вдячних студентів. Ми працюємо так ніби від нашої роботи залежить наше майбутнє. Насправді так воно і є.
Z

І головне

Ви вмієте і бажаєте надихати, створювати мотивуючу навчальну атмосферу і бути “доброю феєю” для своїх студентів!

Я - не викладач англійської, але хочу працювати у вашій команді...

Ви хотіли б взяти участь у нових та цікавих проектах, де зможете себе проявити та отримати класни досвід і нові знання? У вас є власні ідеї і ви бажаєте їх втілити?

Ви можете подати заявку на вакансію менеджера, адміністратора, організатора онлайн зустрічей та менеджера спільноти. Знання англійської – не обов’язкові. Обов’яковим є ваше бажання працювати в команді та відповідальне ставлення до роботи.

Тисніть кнопку внизу Хочу бути у команді Talk Studio, подавайте заявку, і ми її розглянемо!

Хочу бути у команді Talk Studio!