Кого ми шукаємо?

 

Ми в Talk Studio працюємо над новими програмами вивчення англійської, і нам потрібні класні викладачі англійської. Ми хочемо знайти близьку по духу людину.

Ідея Talk Studio: креативна подача, нестандартний підхід, цікаві уроки англійської, які захоплюють та зацікавлюють.

Ми шукаємо викладача англійської, який також вірить у цю ідею і хоче зробити свій вклад; працювати у школі, яка має власну ідею та філософію; у школі, яку люблять.

Якщо ви відчуваєте, що ця вакансія вам відгукнулась, клікайте кнопку внизу та заповніть анкету.

ОЧІКУВАННЯ

Про роботу викладача у Talk Studio

Z

Що потрібно робити?

Проводити цікаві захоплюючі заняття англійської для студентів школи. Студенти у нас – мотивовані і дуже лояльні до школи.

Z

Кого ми шукаємо?

Ми шукаємо викладача, який бачить себе у викладанні і хоче професійно рости у цій сфері. Це не банальні слова. Ми шукаємо викладача, який справді зацікавлений підвищувати свій професійний рівень та брати активну участь у навчальних заходах, які проводить школа.

Z

Що НЕ потрібно робити?

Пошук студентів, визначення рівня, складання розкладу, слідкування чи дійсний абонемент, ведення соцмереж та за інші роботи відповідальні інші члени команди. В обов’язки викладача у Talk Studio входить лише викладання.

Z

Що ми пропонуємо?

Ми забезпечуємо стабільне навантаження робочих годин, стабільну оплату та  регулярне навчання. Більше інформації про роботу в Talk Studio розповідаємо за посиланням.

Я - не викладач англійської, але хочу працювати у вашій команді...

Ви хотіли б взяти участь у нових та цікавих проектах, де зможете себе проявити та отримати класни досвід і нові знання? У вас є власні ідеї і ви бажаєте їх втілити?

Ви можете подати заявку на вакансію менеджера, адміністратора, організатора онлайн зустрічей та менеджера спільноти. Знання англійської – не обов’язкові. Обов’яковим є ваше бажання працювати в команді та відповідальне ставлення до роботи.

Тисніть кнопку внизу Хочу бути у команді Talk Studio, подавайте заявку, і ми її розглянемо!

Хочу бути у команді Talk Studio!