Англійська закордоном

Практичний відео курс, що зробить ваше перебування закордоном комфортним. Найнеобхідніші слова та фрази, які потрібно знати кожному:

  • Англійська на кордоні
  • Англійська в аеропорту
  • Англійська в готелі
  • Англійська в кафе/ресторані
  • Англійські фрази для шопінгу
  • Фрази у лікарні
  • Фрази у аптеці

Навчання починається у зручний для вас час.

Зараз діє знижка -35% на цей курс. Це – тимчасова пропозиція, яка може втратити актуальність у будь-який момент.

Вартість зі знижкою -35% – 585грн (замість 900г̶р̶н̶)

Встигніть зареєструватись!

Підходить для початківців

Курс підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1).

Онлайн Формат

Навчання на онлайн платформі. Можливість проходити курс з будь-якого міста та країни.

Доступ з усіх пристроїв

Проходьте курс з комп’ютера, ноутбука, планшета або телефону.

Сучасна програма

Навчання згідно з сучасною інноваційною методикою.

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

10 уроків по 45 хвилин

В кожен урок входить моє пояснення нового матеріалу у форматі відео, а також вимова та переклад усіх фраз у форматі таблиць, вправи для практики з перевіркою на засвоєння матеріалу.

Z

Ви проходите курс у особистому кабінеті

Вимова, переклад, приклади до усіх фраз, а також пояснення та вправи для практики – усе, що потрібно, зібрано в одному місці та завжди під рукою. 

Z

Повна підтримка наших студентів

Виникають додаткові запитання по курсу? Я та моя команда професійних викладачів завжди на зв’язку та радо вам допоможемо!

Z

Необмежений доступ до матеріалів курсу

Придбавши курс, ви отримуєте доступ до матеріалів курсу на необмежений час.  Ви також можете придбати курс зараз, і розпочати навчання протягом 45 днів з моменту оплати.

Z

Доступ з усіх пристроїв

Придбавши курс, ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету, у який ви можете зайти з будь-якого пристрою: комп’ютера, планшета або телефону та проходити курс крок за кроком у зручному форматі.

англійських фраз

онлайн уроків

студентів пройшли курс

рейтинг курсу

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Talk Studio

Що кажуть мої студенти?

Пакет дует

Разом вчитись легше і дешевше, при оплаті двох людей ви отримаєте знижку 10%

Всього за 10 уроків ви можете суттєво підняти ваш рівень розмовної англійської!

Що відбудеться після реєстрації та оплати? Ми побачимо вашу реєстрацію та оплату і самі сконтактуємо з вами по імейлу протягом одного робочого дня. У імейлі ми сповістимо наступні кроки як приступити до навчання та надішлемо подарунки. Тож вперед, дійте!

Розпочати навчання!