Talk Studio

Новорічний урок англійської

Минулого року перед Різдвяними святами я публікувала різдвяний урок англійської. Цей урок дууууже усім сподобався, і це вийшло найкраще привітання моїх підписників та читачів з святами.

Цього року мені захотілось теж привітати усіх зі святами у цікавий та оригінальний спосіб. І так як різдвяний урок уже є на сайті, то я вирішила опублікувати новорічний урок.

На цій сторінці на вас чекає цікавий, корисний і класний урок з улюблинецею моїх студентів Елен Дедженерес 🙂

Урок найбільше підійде якщо ваш рівень англійської A1-B1. Для вищих рівнів може виявитись залегким, а для нижчих – трішки заважким. 

Та все я рекомендую пройти цей урок усім і початківцям також. У останнньому завданні додані субтитри та переклад субтитрів. Тож ви все зрозумієте і багато навчитесь! 🙂

Завдяки цьому уроку ви зможете
✅Вивчити нові слова та фрази на тему Нового року
✅Підтягнути вміння розуміти англійську на слух
✅Подивитись відео з англомовного каналу The Ellen Show (субтитри додаються)
✅Отримати порцію новорічного настрою та натхнення

Вперед! Вчимось і створюємо собі новорічний настрій!

Завдання 1 Перегляньте відео 1-2 рази та постарайтесь зрозуміти розповідь ведучої. Не хвилюйтесь, якщо не вдалось всього зрозуміти. У наступних завданнях ми вивчимо нові слова та розберемо відео більш детально.

Завдання 2 Тепер переходимо до нових слів. Запам’ятайте 10 нових слів з відео.  Перегляньте переклад слів та приклади речень у таблиці. А після цього подивіться ще раз відео та знайдіть слова у контексті.

Я завжди рекомендую вчити слова у контексті, тобто у реальній ситуації, де вони сказані (а не просто переклад зі словника). Тоді ви краще розумієте, що означає слово, розумієте, як його використовувати. Слова стає НАБАГАТО легше запам’ятати і не приходиться зазубрювати.

Спробуйте! Вам точно спобається!

1 honest /ˈɒnɪst/чеснийLet’s be honest.  Давайте будемо чесними.
2resolutionsобіцянкаI made a resolution to go to the gym this year. Я пообіцяла собі піти в зал цього року.
3follow throughвиконатиJack hasn’t followed through on one project this year. Джек не виконав жодного проекту цього року.
4starveголодатиPeople on diets usually starve themselves. Люди на дієтах зазвичай морять себе голодом.
5dietдієтаMost of these diets just don’t work. Більшість з цих дієт не працють.
6wardrobeгардеробI have no white clothes in my wardrobe. Я не маю білого одягу в моєму гардеробі.
7checkперевірятиI have to check my homework. Мені потрібно перевірити домашнє завдання.
8accomplishmentsдосягненняNursing gave her a sense of accomplishment. Робота медсетрою дала їй відчуття, що вона чогось досягла.

Завдання 3 Перегляньте відео ще раз. Цього разу прочитайте англійські та українські субтитри, щоб остаточно зрозуміти усі слова та речення, які, можливо не вдалось почути у попередніх завданнях.

Я додала англійські та українські субтитри, щоб ви могли зрозуміти максимум з цього відео.

Важливо! Якщо ви хочете максимально розвинути ваше вміння розуміти англійську, а також запам’ятати слова, збережіть собі цей урок і слухаємо це відео ще раз, а потім ще і ще і ще! Коротко розкажу чому!

Коли Ви слухаєте аудіо (або дивитесь відео) перший і другий раз, то зі всіх сил намагаєтесь зрозуміти, про що йде мова. У той час мозок не запам’ятовує ні слів, ні фраз, ні чогось такого. У нього просто немає часу на такі дрібниці. Головне – вловити суть, зрозуміти.

Коли ж ви слухаєте те саме аудіо (або дивитесь відео) третій, четвертий, п’ятий раз, то ви вже знаєте, про що йде мова, і мимоволі прислухаєтесь до слів і речень.

Якщо ж Ви слухаєте або переглядаєте щось більше ніж три-чотири рази, то мимоволі запам’ятовуєте і слова, і фрази і навіть цілі речення. Ефект від повторного прослуховування такий самий як від пісні, яку ви чули енну кількість разів: ви не знаєте як, але слова міцно засіли в голові. 

 Також ви помалу звикатимете до темпу та особливостей вимови, що позитивно вплине на розуміння наступних відео. Ви розумітимете порівняно більше.

Тож рекумендую вам прослухати це відео  та інші повторно.

Talk Studio

Чому Talk Studio?

 Talk Studio – це ЦІКАВІ уроки уроки, які ХОЧЕТЬСЯ виконувати ще і ще.

Ми самі розробляємо кожен урок і дбаємо, щоб  курс англійської приносив задоволення і був в кайф. 

Вам сподобається вивчати англійську, і ви з нетерпінням чекатимете наступного уроку!

Прямо зараз проходить набір на Онлайн марафон розмовної англійської. Не пропустіть можливість вивчити англійську з задоволенням!

Comments

comments