Привіт, друзі!

Хочете я вас заінтригую так, що вам захочеться подивитись це англійське відео і виконати по ньому завдання? Поїхали!

Мультик триває лише три хвилини, але у ньому є все: комедія, драма, інтрига, розчарування, доброта, випадковості і невидковості, музика, яка ідеально підходить, і фінал, який наповнює очі слізьми.

Скажу чесно, мої очі кілька разів почервоніли і заблистіли під час перегляду останніх 10 секунд мультика. Англійською це буде The last 10 seconds of this film brought tears to my eyes))

А взагалі, сам мультик – це реклама мережі англійських супермаркетів, яка зібрала 38 (!!) мільйонів переглядів на YouTube.

Ну що, давайте і ми подивимось? 🙂

Завдання 1 Перегляньте відео 1-2 рази, насолоджуйтесь мультиком та не виконуйте жодних інших завдань.

 

Завдання 2 Тепер переходимо до нових слів. Перегляньте наступне відео та пояснення до слів.

Я завжди рекомендую вчити слова у контексті, тобто у реальній ситуації, де вони сказані (а не просто переклад зі словника). Тоді ви краще розумієте, що означає слово, розумієте, як його використовувати. Слова стає НАБАГАТО легше запам’ятати і не приходиться зазубрювати.

Спробуйте! Вам точно сподобається!

*Якщо ви переглядаєте наступне відео з мобільного пристрою, клікайте знаки плюс (+), що з’являтимуться на екрані. Після того як ви клікнете плюс (+), відео автоматично зупиниться та на екрані з’являться субтитри та переклад слів.

 

 

 

Talk Studio – креативна школа англійської!

Ми спеціалізуємось на креативній подачі англійської та персоналізованому вивченні англійської.

Це означає, що ви вивчаєте теми, пов’язані з вашою сферою діяльності: роботою або навчання. А ваші уроки – цікаві та захоплюючі, бо розроблені на основі англомовних телешоу, фільмів та серіалів, а також відео англомовних ютуб та тікток блогерів.

Завдяки цьому підходу, студенти можуть легше та ефективніше вивчати та використовувати англійську у своєму житті – пройти співбесіду, спілкуватись з іноземними замовникам або проходити курси іноземною мовою.

Заповніть форму нижче, якщо б ви хотіли детальніше дізнатись про навчання або записатись.

Заповніть, щоб дізнатись більше про навчання.

Comments

comments