Привіт, друзі!

Хочете я вас заінтригую так, що вам захочеться подивитись це англійське відео і виконати по ньому завдання? Поїхали!

Мультик триває лише три хвилини, але у ньому є все: комедія, драма, інтрига, розчарування, доброта, випадковості і невидковості, музика, яка ідеально підходить, і фінал, який наповнює очі слізьми.

Скажу чесно, мої очі кілька разів почервоніли і заблистіли під час перегляду останніх 10 секунд мультика. Англійською це буде The last 10 seconds of this film brought tears to my eyes))

А взагалі, сам мультик – це реклама мережі англійських супермаркетів, яка зібрала 38 (!!) мільйонів переглядів на YouTube.

Ну що, давайте і ми подивимось? 🙂

Завдання 1 Перегляньте відео 1-2 рази, насолоджуйтесь мультиком та не виконуйте жодних інших завдань.

 

Завдання 2 Тепер переходимо до нових слів. Перегляньте наступне відео та пояснення до слів.

Я завжди рекомендую вчити слова у контексті, тобто у реальній ситуації, де вони сказані (а не просто переклад зі словника). Тоді ви краще розумієте, що означає слово, розумієте, як його використовувати. Слова стає НАБАГАТО легше запам’ятати і не приходиться зазубрювати.

Спробуйте! Вам точно сподобається!

*Якщо ви переглядаєте наступне відео з мобільного пристрою, клікайте знаки плюс (+), що з’являтимуться на екрані. Після того як ви клікнете плюс (+), відео автоматично зупиниться та на екрані з’являться субтитри та переклад слів.

 

 

 

Talk Studio

Чому Talk Studio?

 Talk Studio – це креативні уроки англійської, які хочеться виконувати ще і ще.

Ми спеціалізуємось на креативній подачі і нестандартному підході до вивчення англійської – щоб зробити навчання цікавим, а англійську хотілось вивчати ще і ще. Так ви вивчите англійську швидше та ефективніше!

Вам сподобається вивчати англійську, і ви з нетерпінням чекатимете наступного уроку!

Прямо зараз проходить набір на Індивідуальний курс англійської та Онлайн марафон. Не пропустіть можливість вивчити англійську з задоволенням!

Хочу інформацію про курси

Comments

comments