Talk Studio, креативна школа англійської

English for Recruitment and HR Specialists

Курс англійської рівня C1-C2, щоб вивчати професійні і актуальні для роботи теми та досягти бажаного рівня англійської.

По яких матеріалах я буду вчитись?

ДИВИМОСЬ ВІДЕО  АНГЛОМОВНОГО СПІКЕРА НА ТЕМУ HR

Ми розробили спеціальні завдання на основі англомовних тіктоків. Уроки навчать розуміти ШВИДКУ англійську носіїв мови.

СЛОВА ТА ФРАЗИ  З ТЕМИ HR та RECRUITMENT

У курсі ви вчитимете НЕ загальні теми з підручників (погода, природа, музика тощо), а професійні теми, пов’язані з вашою роботою: work culture, hiring, layoffs, professional communication, hr challenges, working from home issues тощо. Пояснення усіх слів та фраз з відео продубльовано у цікавому форматі відеоанімацій. 

ВИМОВА, ДЕФІНІЦІЇ, ПРИКЛАДИ

На рівнях C1-C2 саме така подача слів є найефективнішою. Таблиці містять не лише переклад, але й вимову слова, дефініцію англійською та приклад речення з вживанням цього слова.

ГРАМАТИКА

Вивчаємо граматику рівня Advanced, яка знадобиться для професійної комунікації. Наприклад, види інфінітивів: perfect infinitive, continuous infinitive, perfect continuous infinitive.

ТАБЛИЦІ

Увесь матеріал з відео анімацій для зручності продубльований у таблиці.  Завдяки відео анімаціям, ви отримуєте грунтовні детальні  пояснення нового матеріалу. А завдяки, таблицям можете швидко згадати та освіжити в пам’яті вивчене.

ВПРАВИ НА СЛОВА ТА ГРАМАТИКУ

До кожної нової теми зі слів та граматики ви будете виконувати цікаві вправи та завдання, щоб засвоїти новий матеріал. 

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

Де проходитиме курс?

Ви проходите курс у особистому кабінеті на навчальній платформі Talk Studio. Відео англомовних спікерів, вправи, навчальні відео, нові слова, вимова, переклад, приклади до усіх фраз, пояснення – усе в одному місці та завжди під рукою.

Z

Як ви будете мене перевіряти?

Кожна виконана вправа перевіряється на сайті, і ви бачите правильні відповіді та помилки. Ваш прогрес у курсі зберігається у вашому особистому кабінеті. Також у вас буде доступ до закритого чату учасників.

Z

А якщо у мене виникнуть запитання?

На початку курсу ми долучимо усіх учасників у закритий чат в телеграмі, де будемо обговорювати уроки, помилки; ділитись досвідом проходження курсу, знайомитись та питати поради.

Z

Коли потрібно виконувати уроки?

Ви виконуєте урок, коли вам зручно: зранку, ввечері або вночі. Доступ до уроків 24/7. Доступ до курсу  зберігається назавжди.
Z

Для якого рівня підходить курс?

Курс підходить для рівнів Upper-Intermediate, Advanced та Proficiency.

Віра Кашуба, диреторка та засновниця Talk Studio:

Чому цей курс ефективний?

Цінність і унікальність цього курсу в тому, що він розроблений не лише викладачами англійської, але й практикуючими HR-менеджерами. Завдяки цьому, в курсі розглядаються актуальні робочі теми і актуальна професійна лексика та граматика.

Також ви отримаєте бонус – доступ до закритого чату HR спеціалістів. Відповідаю в чаті я, Віра Кашуба, директорка та засновниця Talk Studio, креативної школи англійської. 

Я маю досвід управління командою Talk Studio, яка складається з 45 людей; досвід побудови систему найму та навчання команди, а в минулому – проведення співбесід та навчання команди в нішах маркетингу, продажів, менеджменту та викладання англійської.

Також в минулому я – викладачка англійської, володію англійською на рівні C1-C2.

Я впевнена, що мої знання англійської та методики, і мій професійний досвід керівника та HR менеджера допоможуть вам не лише прокачати англійську, знайти тут професійні знання та мотивацію.

Talk Studio

Наступні кроки

Z

Оплатити курс.

Z

Надання доступу до курсу.

Ми побачимо вашу реєстрацію та оплату і самі сконтактуємо з вами по імейлу/в месенджері протягом одного робочого дня. Ми надішлемо вам посилання з доступом до курсу.