Basic English Course

Онлайн курс розмовної англійської рівня A2

 

Для кого буде корисним цей курс?

N

Ви ніколи не вивчали англійську

N

Ви вчили англійську раніше, але майже все забули

N

Ви вивчали англійську у школі та університеті, на мовних курсах чи з репетитором, але не досягли бажаного результату

N

Вам потрібно пройти співбесіду або здати тест на знання англійської рівня А2 (Pre-Intermediate)

N

Ви бажаєте сформувати базовий словниковий запас та спілкуватись англійською на повсякденні теми

N

Ви бажаєте навчитись розуміти на слух живу англійську носіїв мови

N

Ви хочете навчитись складати ефективні резюме англійською мовою, пройти співбесіду та почати працювати в англомовному середовищі

N

Ви вивчаєте або вивчали англійську самостійно

N

Ви багато подорожуєте або їздите у відрядження

N

Вам катастрофічно не вистачає часу на навчання на мовних курсах чи у репетитора

Дорогі відвідувачі та читачі сайту!

Скільки часу ви витрачаєте на вивчення англійської?

Пів години на день? Годину? А якщо врахувати час, який ви змушені витрачати на дорогу, щоб добратись до репетитора чи мовних курсів? Величезна часозатратність була основною причиною, чому люди змушені залишати незавершеним навчання у мовній школі. Знаю це з власного досвіду, тому що зовсім недавно сама працювала в агенції іноземних мов.

Сьогодні ми живемо в режимі економії часу. Далеко не кожен може собі дозволити подорож до мовної школи, витрачаючи щоразу більше двох годин на дорогу.

Ще одна проблема офлайн навчання – великі та різнопланові мовні групи. Одна аудиторія, одна година, один підручник, один викладач і люди з різним рівнем англійської. У групі багато людей, одним залегко, іншим заскладно. НЕ СКАЖУ, що ця традиційна система на 100 % погана. Вона працює для багатьох. Інакше ніхто б так і не знав англійської. Але для більшості – офлайн навчання не працює або працює дуже слабо.

Та цьому є рішення. Онлайн навчання – це найпрогресивніший на сьогоднішній день спосіб навчання. По суті, це – можливість максимально індивідуалізувати процес навчання, і підігнати навчання під ваші особисті потреби. В якій би точці світу ви не знаходилися, ви завжди маєте зв’язок з вашим викладачем та доступ до усіх навчальних матеріалів. Ви економите кошти на додаткові матеріали, підручники, транспорт… Але найважливіше, ви економите безліч часу, який не потрібно витрачати на дорогу. Зекономлений час ви можете витратити на те ж навчання, роботу, подорожі чи час з друзями або сім’єю.

6 пасток у вивченні англійської, яких варто остерігатися кожному

1

Починати вивчати англійську, не розібравшись спочатку, як вивчити мову з мінімальними затратами часу та зусиль та максимальним результатом.

Нам здається, що ми вже давно знаємо, як вчити англійську, тільки потрібно сісти і вивчити. Тому автоматично допускаємо помилки, що тормозять результат, а інколи взагалі не дають нам його досягнути. Коли я розказую, які помилки ми допускаємо і чому так стається, то мої учні зізнаються, що упізнають тут себе.

2

Вивчення довжелезних списків слів, непотрібних в реальному житті

Головне – не намагатись вивчити швидше і якомога більше слів, а вивчити небагато, але якісно. Приблизно 200 високочастотних слів покриють близько 80% повсякденної розмови; 300 слів – приблизно 85%; 400 слів покриють вже близько 90%; 800-1000 слів – близько 95% того, що потрібно сказати чи почути в звичайній ситуації.

3

Використання одного і того самого підручника та безкінечні нудні вправи

Хоч сучасні підручники далекі від тих, по яких ми вчилися ще десять років тому, все ж не варто зациклюватися лише на одному ресурсі. Перевага вивчення англійської онлайн – ви можете використовувати БУДЬ-ЯКІ АНГЛОМОВНІ МАТЕРІАЛИ НА ВАШ СМАК: блоги, YouTube каналиInstagram профіліTED відеоподкасти, аудіо книги та багато іншого.

4

Страх допустити помилку 

Коли ми спілкуємось українською, то допускаємо масу помилок. Чому ж тоді переживати, що робимо помилки у спілкуванні англійською. Помилок боятись не варто, тому що без них неможливо вільно навчитись говорити англійською. Золоте правило – чим більше розмовної практики, тим менше помилок у спілкуванні англійською.

5

Повна відсутність розмовної практики

Саме розмовна англійську – для багатьох найважча частина у процесі вивчення англійської. Але не варто її уникати. Існують лайфхаки, які спростять перші кроки та допоможуть на початку. І як у будь-якій справі важко – лише на початку. Чим більше ви намагаєтесь спілкуватись англійською, тим вільніше ви себе почуваєте.

6

Вивчення граматичних правил і теорії напам’ять

Граматика безперечно потрібна. Але лише, як засіб, який допомагає легше та грамотніше спілкуватись на англійській мові. Граматика потрібна лише у випадку, якщо ви вмієте використовувати вивчене на практиці у спілкуванні. Теорія і зазубрювання самі по собі нічого не варті.

Хто проводить курс?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови

 

Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка і отримала ступінь магістра англійської філології з відзнакою.

Викладаю англійську в Logos IT Academy та на факультеті іноземних мов ЛНУ ім. І. Франка.

Працювала в Агенції іноземних мов Руна протягом трьох років, де організувала діяльність Speaking Club.

Спікер на міжнародних та національних конференціях

У роботі використовую англомовні YouTube канали, Instagram профілі, TED відео, подкасти та сучасні книги. Це допомагає зрозуміти мову з середини та вільно заговорити англійською. Граматику пояснюю просто і доступно. На онлайн заняттях ми практикуємо розмовну мову та удосконалюємо вимову.

З 2015 року веду блог про вивчення англійської мови, мотивацію, натхнення та тайм менеджмент. Ділюсь інформацією, як вчити англійську швидко, ефективно і цікаво.

Крім англійської, вільно володію німецькою і вивчаю польську.

 

Зміст курсу

b

Слова

20 тем з найпоширенішими словами та фразами. Правильна вимова слів додається у аудіо форматі.

z

Вимова

Вчимо як правильно вимовляти найскладніші англійські звуки та слова.

t

Граматика

Прості і зрозумілі пояснення граматики у форматі відео-анімації. Доступ до відео – під час та після закінчення навчання.

Письмо

Вчимося писати про себе, відповідати на офіційні та неофіційні імейли. Я особисто перевіряю всі письмові роботи за період навчання.

Слухання

Покращуємо розуміння англійської на слух за допомогою адаптованих аудіокниг, англомовних YouTube відео та подкастів.

w

Говоріння

Покращуємо навики Speaking у Skype індивідуально або у міні групах (2 людей).

Формат курсу

ВВІДНЕ ЗАНЯТТЯ

Ви отримаєте інструкції щодо співпраці у межах курсу, а також рекомендації та поради щодо того як ефективно вчити слова, граматику та відповіді на популярні запитання, які виникають в учасників на початку навчання. Ця інформація дозволяє працювати з курсом максимально ефективно. 

 

12 ЛЕКЦІЙНИХ ЗАНЯТЬ (1 раз на тиждень у понеділок)

Кожного тижня ви отримуєте на вашу електронну адресу лист з доступом до всіх матеріалів, необхідних для навчання: аудіо, відео, електронні підручники, відео-анімації та ін. Ми вивчимо всі необхідні аспекти мови: слова, граматику, вимову. Ви навчитесь слухати та розуміти англійську, а також отримаєте базу знань для самостійного висловлювання англійською мовою. 

Новий матеріал пояснюється просто і доступно у формі ось таких відео анімацій. Тож  пропустити заняття з якихось причин неможливо. Ви маєте всі записи та матеріали у постійному доступі та можете опрацювати їх у будь-який час.

 

Ви завжди зможете переглянути відео ще раз, якщо щось забули. Для цього вам не потрібен чекати наступного заняття з викладачем. Все необхідне завжди під рукою.

Структура курсу складена таким чином, що вам не вдасться просто халявити і переглянути навчальний матеріал. Ні. Ви отримуватимете домашні завдання. Я  перевірятиму їх та надавати вам доступ до наступних уроків. Таким чином ми будемо впевнені, що ви досягнете бажаного результату.

ПЛАН ЗАВДАНЬ 

У кожному новому уроці ви отримуєте план завдань на тиждень. Завдання розписані по днях. Питання що робити, коли і як вже не стоїть! Ваше завдання – лише слідувати перевіреному алгоритму дій. План має такий вигляд:

12 ГРУПОВИХ ЗАНЯТЬ

Це заняття у групі (до 5 людей) у Skype. Ми перевіряємо пройдений матеріал, обговорюємо складні моменти та шліфуємо вимову.

 

12 РОЗМОВНИХ ЗАНЯТЬ 

Це заняття у міні-групах (2-3 людей) у Skype, на яких ми тренуємо вміння спілкуватись англійською. Учасники спілкуються між собою та зі мною. Під час цих занять ми не перевіряємо домашні завдання, а лише спілкуємось англійською на протязі всього заняття. Це найефективніший спосіб навчитись спілкуватись англійською. Заняття організовані таким чином, що вони максимально наближені до розмови у реальному житті, і найкраще “розговорюють” учасників.  

Про час розмовних занять ми домовляємось в індивідуальному порядку.

FACEBOOK ГРУПА ПІДТРИМКИ

Якщо виникають запитання по навчанню, ви можете ставити їх у нашій закритій фейсбук-групі. Ви отримаєте відповідь від мене або інших учасників у той самий день. Учасники курсу стикаються з подібними проблемами, тому тут комфортно ставити запитання. Також тут ви знайдете підтримку та натхнення для навчання.

Ви потрапите в середовище взаємодопомоги, де я, моя команда і учасники, будемо готові вас підтримати, якщо виникатимуть труднощі.

Скажу чесно…

Багато для кого робота по курсу буде так званою “шоковою терапією”, при якій ви перебуватимете у позитивному стресі, що спонукатиме вас РОБИТИ, а не думати над тим, за що взятися.

Під час проходження курсу ви отримуєте покроковий алгоритм. Питання що робити, коли і як вже не стоїть!

Ваша справа – слідувати перевіреному алгоритму дій. Ви будете отримувати домашні завдання, які не зможете не зробити.

Мабуть у цьому одна із найбільших цінностей мого підходу.

Після проходження курсу ви зможете:

R

Володіти англійською на рівні A2 (Pre-Intermediate)

w

Сформувати базовий словниковий запас та спілкуватись на повсякденні теми

k

Складати ефективні резюме та мотиваційні листи англійською мовою

z

Розуміти нешвидку англійську носіїв мови

Вести переписку на англійській

Пройти співбесіду на рівень англійської А2 (Pre-Intermediate)

ОФЛАЙН vs ОНЛАЙН

Я і мої учні стикнулися з багатьма проблемами під навчання офлайн: необхідність узгоджувати розклад, часто доводиться переносити заняття, витрачати час і кошти на доїзд та ін. Назву основні незручності офлайн навчання, і як вони вирішуються за допомогою інтернету.

ОФЛАЙН

ОНЛАЙН

Виникає багато питань, а отримати відповіді можна лише на занятті у викладача.

Ми створюємо facebook групу підтримки, де ви отримуєте відповідь у той самий день. Тут ми спілкуємось та допомагаємо один одному.

Важко зрозуміти граматику з першого разу. На уроці все зрозуміло. А вдома виникають запитання. Хочеться послухати пояснення ще раз.

Доступ 24/7 до пояснень граматики у формі відео анімації. Відео створені спеціально для онлайн курсу. Доступ до всіх матеріалів зберігається після закінчення навчання.

Одноманітність. Заняття нецікаві. Всі уроки по одній книжці.

Використовуємо YouTube відео, відео-анімації, подкасти, аудіокниги плюс різні підручники. Заняття цікаві та незанудні.

На звичайних курсах потрібно підлаштовуватися під розклад занять, прив’язка до місця проведення занять на час курсу.

Вивчаєте мову у зручний час та у зручному місці, не обмежуючи себе розкладом та вільним часом викладача.

Витрачаєте час та кошти на доїзд до мовної школи.

Вчите мову у затишному кафе або у себе вдома у комфортній атмосфері.

Що говорять мої клієнти?

Хочу поділитись з Вами своми враженнями від курсу англійської мови)))Найбільше звісно вразила атмосфера у якій відбуваються заняття – все проходить позитивно, дуже весело на основі цікавих ігор. Якщо Ви бажаєте позбутися скованості у спілкуванні англійською, як це було у мене, тоді цей онлайн курс саме для Вас!!!😊

Дарія Мартинюк

З Вірою побачила інші аспекти англійської мови,такі як різноманітні блоги та коротенькі відео в ютубі, що дуже зручно,коли не вистачає достатньо часу на перегляд довгих фільмів чи штудіювання здоровенних талмутів книг. Сприймаєш на слух,дивлячись на субтитри(де вони є)виникають певні питання по граматиці,Віра в простій та доступній формі пояснить. Загалом – уроки супер-цікаві і проходять дуже швидко😊👍

Марта Перейма

Довгий період часу вивчала англійську з Вірою. Надзвичайно розумний і винахідливий викладач. Незвичним, але в той же час цікавим і корисним було те, що на заняттях з Вірою ми обговорювали і опрацьовували надзвичайно цікаві і ‘незаїжджені’ теми. А це дійсно спонукало до роботи. І хочеться підкреслити – на заняттях була настільки невимущнна атмосфера, що я інколи забувала, що Віра – це мій викладач. Одним словом, раджу всім вивчати англійську з Вірою. Ми дивилися відео, обговорювали, слухали один одного, жартувати, бавилися ігри-таким чином вивчали англійську. Всім успіх у вивченні мови!

Руслана Жилюк

Відповіді на популярні запитання

Як вибрати рівень англійської?

Ви можете вибрати рівень інтуїтивно або пройшовши онлайн тест.

Чи можна отримати всі уроки за один раз?

На жаль, ні. Курс розрахований на поетапне засвоєння матеріалу з виконанням домашнього завдання.

Що робити, якщо виникають запитання по навчанню?

1. Я відповідаю на всі ваші запитання на щотижневій сесії питань-відповідей.

2. Також діє закрита фейсбук-група підтримки, де ви отримаєте відповідь на запитання у той самий день, а також підтримку учасників та мотивацію для навчання.

Чи можна не виконувати домашні завдання або виконувати вибірково?

На жаль, ні. Якщо не виконувати завдання, ви не отримаєте бажаного результату. Ви отримуєте доступ до наступного заняття, виконавши попереднє 🙂

Чи можна відмовитись від курсу під час навчання?

Так. Якщо на якомусь етапі ви вирішите, що курс вам не підходить, то я без зайвих питань поверну ВСІ ваші кошти. Виходить, ви нічим не ризикуєте:)

Чи можна консультуватися, якщо виникають питання щодо навчанню?

Можна і потрібно. Для зворотнього зв’язку існує facebook група та щотижневі зустрічі у Skype.

Чи можна підписати на курс декілька людей в компанії?

Так, звичайно. Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок. Надішліть, будь ласка, свій запит на contact@talkstudio.com.ua

Для чого вибирати онлайн курс, коли я можу взяти репетитора?

На офлайн заняттях вам потрібно записувати за викладачем. На наступний день важко пригадати матеріал з уроку. У онлайн курсі – пояснення матеріалу завжди під рукою. Ви можете скільки завгодно разів переглядати відео, слухати аудіо, у випадку якщо щось забули.

Крім цього, ви вчитеся у зручний час та в улюбленому місці без затрат часу та коштів на дорогу. Уроки доступні 24/7. Якщо щось не зрозуміло, я відповідаю на запитання у закритій fb групі або у Skype зустрічах.

Реєстрація

* Я складаю індивідуальну програму навчання на основі ваших побажань, рівня англійської, вільного часу, бажаного темпу, інтенсивності, інтересів та потреб.

Індивідуальна програма пишеться на весь період навчання. Ви  бачите свій прогрес та “скільки ще залишилось”.

Після кожного індивідуального заняття ви отримуєте домашнє завдання, розписане по днях що і коли робити.

**Під час зустрічі ми визначаємо ваш сьогоднішній рівень англійської, обговорюєм побажання щодо курсу та інші організаційні питання. Якщо вам зручно, то зустрічаємось вживу у Львові. Якщо ні, то у Skype 🙂

Жодних ризиків – Гарантія повернення коштів!

 

Я знаю, що онлайн вивчення англійської підійде не всім. Якщо ви приєднались до курсу, почали опрацьовувати уроки і завдання і побачили, що даний курс вам не підходить, то в період 30 днів від моменту оплати я поверну кошти в повному обсязі. Без жодних додаткових питань.

Тим не менше, якщо ви бажаєте вивчити англійську з мінімальними затратами часу, то я впевнена, що онлайн курс англійської саме для вас.

Щось не зрозуміло або маєте додаткові запитання? Напишіть мені прямо зараз!

Також ви можете написати на електронну адресу contact@talkstudio.com.ua

Буду рада вам допомогти!

© 2017 Віра Кашуба www.talkstudio.com.ua.Всі права захищено.  Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.

З запитаннями звертайтесь: contact@talkstudio.com.ua

Давайте дружити в соцмережах:    facebook-6-16  vk-16