Сьогодні я розкажу, як саме проходить вивчення англійської на онлайн курсі. Відповім на популярні запитання і ознайомлю вас з форматом.

Я памятаю, як мені вперше запропонували провести онлайн заняття. Моя студентка не мала часу приїжджати в офіс, і ми домовились провести заняття через Skype. Я поставилась до цієї ідеї з скептицизмом і недовірою.  🙂 А тепер проводжу цілі курси онлайн і вважаю це мегакрутим і найзручнішим способом вивчення англійської.

І так, як все проходить?

Етап 1 Перед початком курсу

Ви отримуєте інструкції по роботі з курсом та доступ до уроків. Для чого Вам інструкції? Це як зі заняттями в спортзалі. Ви спочатку ставите техніку і вчитеся виконувати все правильно. Це дає змогу надалі працювати максимально ефективно. Так само з онлайн курсом.

Я даю рекомендації та інструкції, як правильно вчити слова та граматику, як надсилати виконані завдання та інші “організаційні” питання.  Так ви нічого не пропустите та отримаєте максимум користі з потрачених часу і грошей на навчання.

Окрім інструкцій та рекомендацій Ви отримуєте всі необхідні лінки, доступ до сторінки з 12 уроками та пароль до першого уроку. На сторінці з уроками ви бачите короткий опис всіх 12 уроків, але доступ до наступного уроку ви отримуєте лише після виконання попереднього.

Етап 2 Основна частина

Тут залежить від курсу та обраного пакету. Раз в тиждень або більше ви “відвідуєте” групові або індивідуальні заняття. Тільки для цього не потрібно збиратись і їхати у центр міста. Ви просто заходите у Skype або призначену для навчання онлайн кімнату з відеоз’язком та чатом. Тут все як на звичайному занятті. Ви бачите викладача. Він бачить вас. Викладач пояснює, ви виконуєте вправи. Замість дошки – чат. Якщо потрібно я інколи включаю свій екран.

На домашнє завдання Ви отримуєте план завдань на тиждень, розписаний по днях, що коли робити з лінками на всі матеріали. У мої завдання зазвичай входить робота з відео, подкастами, аудіокнигами та звичайними підручники.

Раніше мої учні раніше жалілись на те, що через деякий час все забувається, особливо граматика. Тому всі пояснення граматики доступні у формі відеоанімацій,  і вони завжди у вас під рукою, якщо ви щось забули.

З моєї практики найефективніша модель така: на заняттях ми по максимуму спілкуємось англійською і розжовуємо граматику. На домашнє – ви вивчаєте слова, робите вправи, дивитесь відео, слухаєте подкасти та ін.

Чому ми на заняттях розбираємо лише граматику і спілкуємось англійською, а все решта – самостійно? З граматикою мої учні думають, що вона складна і хочуть, щоб я гарно розжувала. А спікінг просто неможливо виконати самостійно, бо треба людину, з якою ви будете говорити. Тому це робимо на занятті. Всі решту завдання моїм учням подобається виконувати самостійно: в зручному темпі, в зручному місці і в зручний час. Наприклад, одна моя студентка сказала, що любить слухати аудіо, коли вкладає дітей спати. Мами, напевно, зрозуміють 🙂

А один студент казав, що любить вчити слова на роботі, коли має вільний час. Це – онлайн курс, тому книжки за собою не потрібно носити. Все на сайті в електронному варіанті.

Більшість онлайн курсів ще мають закриту facebook групу або чат для спілкування. Доступ сюди мають лише учасники курсу. Це дуже круто. Основна функція групи – давати відповіді на ваші запитання. Коли ви робите домашнє завдання і щось не розумієте, ви запитуєте в групі. Але на практиці виходить, що наша закрита група – це ще й класне середовище, де ми просто спілкуємось, мотивуємо один одного та не даємо кинути англійську на пів дорозі. Для багатьох моїх учнів – це виявилось дуже крутим бонусом! 🙂

Етап 3 Після завершення навчання

До речі, з цієї групи вас ніхто не видаляє після  завершення курсу. У вас практично назавжди залишається можливість задати запитання по англійській. Мої учні часто запитують, як щось сказати по-англійськи, яка різниця між словами, як буде правильно та ін.

Так само у вас зберігається доступ до всього курсу та усіх матеріалів після завершення навчання.

Фух! Я постаралась розповісти максимально детально, як ми вчимося у онлайн форматі. Якщо залишились ще запитання, то запитуйте у коментарях. Я з радістю відповім!

А якщо вам імпонує мій підхід та методика, то я запрошую вас підвищити свій рівень англійської на одному з моїх онлайн курсів. Я впевнена, вам сподобається!

Наступний набір стартує вже скоро. 

☝ Є три різні курси, які відрізняються за рівнями. Переходьте та дізнавайтесь деталі:
Курс для початківців (А1-А2)
Курс для підготовлених (В1)
Курс для профі (В2)

Comments

comments