Всім привіт! Сьогодні познайомлю вас з фразами, виразами і можливо навіть правилами, які знадобляться, якщо ви вітаєте людину Днем народження, Новим роком або новою роботою. 1.Будь пильні з  Congratulations! Пам’ятаю, кілька років тому ще в університеті ми вітали одного викладача з закінченням навчального року. І кажемо Congratulations! Congratulations! І тут викладачка відкриває нам таємницю і каже, що Congratulations! вживають, якщо хочуть привітати людину з якимось досягненням. Наприклад, нова робота, здача іспиту, закінчення школи, перемога у конкурсі. Тому у випадку з закінченням навчального року і навіть Днем народження вираз  Congratulations! звучить смішнувато трохи :))   2. Скажіть, що ви думаєте. Якщо вітаєте людину з якимось досягненням чи хорошою новиною, скажіть, що ви про це думаєте і як почуваєтесь. Наприклад,
 • Tim, I heard the big news that you’re engaged! How wonderful!
 • Lola, I just saw your Facebook post. I am so excited to hear that you’re having a baby!
 • Julia, I heard the great news that you were promoted to Chief of Staff. I’m really happy for you.
 • Good job on the report! I think the executives will like it.
 • That was a great game. Well done!
 • Excellent speech! The audience really enjoyed it.
  via GIPHY Ще помітила тенденцію, що люди кажуть звідки або від кого почули про новину:
 • Emma, your father told me that you scored more points than anyone else on the team this season.
 • Ana, we just heard the great news that you were promoted to senior manager.
  3.Як привітати з Днем народження? Я помітила, що англомовні люди зазвичай не бажають удачі, благополуччя, достатку, здійснення мрій і всього такого, що ми привикли бажати людині, коли вітаємо її зі святом. Здається мені, що всі ці перечислення земних і неземних благ, це – чисто наша традиція. В англійській просто кажуть Happy birthday! Happy New Year! Merry Christmas! та й усе. Згадайте хоча б американські фільми. Всі просто і лаконічно бажають один одному Happy birthday!  Можна ще Happy birthday to you! або Have a happy birthday! via GIPHY Ще інколи додають Many happy returns! (тобто бажаю, щоб цей щасливий день ще багато разів повертався) або I wish you all the best. (Бажаю всього найкращого) або Wishing a happy birthday to my amazing friend/brother/mum etc. Можете пожартувати і сказати
 • Congratulations for completing another trip around the sun! Тобто вітаю з завершенням ще однієї подорожі навколо сонця :))
 • I am dancing and singing on your birthday! Only that you can’t see me! (Я танцюю і співаю у твій День народження. Просто ти мене не бачиш!)
 • We are a great pair because we always look gorgeous in our photos! Happy Birthday. (Ми чудова пара, тому що виглядаєм чарівно на наших фотографіях.)
А взагалі у будь-якій мові найкраще привітання – це придумане самостійно. Тому що найголовніше у привітанні – це увага. А привітання, складене кимось іншим, це як підігрітий пиріг замість свіжого круасана :))  Тому я щиро вітаю вас з Новим роком і бажаю, щоб у 2017 ви спілкувались англійською не гірше за герцогиню Кембриджську Кетрін Мідлтон або ж улюбленицю усіх моїх учнів Ellen DeGeneres.  

Comments

comments