Дякую!

Шаблон та зразок для складання резюме надійде на вашу електронну пошту протягом декількох хвилин. А просто зараз ознайомтесь нашим підходом до вивчення англійської та дізнайтесь як можна вивчати англійську разом з Talk Studio.

Хочу детальну інформацію про навчання

Креативна школа англійської

Talk Studio

 

В чому фішка Talk Studio?

Ми спеціалізуємось на тому, щоб зробити навчання цікавим, а нові уроки хотілось проходити ще і ще. Навчальні матеріали спеціально підібрані та розроблені так, щоб навчання було цікавим та в задоволення, а отже, більш ефективним та результативним.

Ми використовуємо у навчанні фрагменти фільмів, відео англомовних блогерів, англомовні пісні та подкасти.

Ми створюємо власні уроки на основі цікавих відео з англійської носіїв, щоб ви вивчали англійську швидше та ефективніше!

Talk Studio

Чому це важливо?

Z

Ви кайфуєте від процесу

Більше немає нудних вправ та зубріння. Вам цікаво вивчати англійську. Ви кайфуєте і від навчання, і від результату.

Z

Навчання більш ефективне

Наші студенти кажуть, що за кілька уроків вивчили більше, ніж за роки навчання у школі. Завдяки правильному підходу, інформація засвоюється краще.

Z

Ви швидше досягнете цілі у вивченні англійської

Навчання з задоволенням приносить в рази кращий результат, ніж коли ми заставляємо себе вчитись.

Z

Ви вивчаєте "живу" англійську носіїв мови

Завдяки урокам по фрагментах фільмів та відео носіїв англійської, ви чуєте та вивчаєте живу розмовну англійську. Якщо вивчати англійську лише по підручнику, це часто буває теорія, відірвана від реального спілкування.

Хочу детальнішу інформацію про курси

Talk Studio

Завдяки Talk Studio ви навчитесь думати англійською, а значить зможете:

Z

Спілкуватись англійською

Впевнено та вільно розмовляти, висловлювати думку та насолоджуватись спілкуванням з носієм мови, а також пройти усну співбесіду англійською.
Z

Розуміти носіїв англійської

Англійською говорять занадто швидко, і ви не все розумієте? Ми знаємо як це виправити!
Z

Читати

Зрозумієте англомовні статті, сайти, тематичні блоги та інші передові онлайн ресурси, які зараз публікуються здебільшого англійською.

Z

Писати

Ділові листи, імейли, мотиваційні листи та резюме. Ми навчимо і цього!

Talk Studio

Засновник школи

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

По яких матеріалах я буду вчитись?

ГРАМАТИКА

Пояснення усіх граматичних тем продубльовано у цікавому форматі відеоанімацій. Забути пояснення теми після уроку неможливо! Ви маєте пояснення у постійному доступі та можете повторити у будь-який час. 

 

ВИМОВА

Вимову нових слів та фраз можна прослухати одразу у уроці на сайті і запам’ятати. Слова запам’ятовуються легше!

СЛОВА ТА ФРАЗИ

Це круті цікаві уроки, розроблені на основі фільмів, аудіокниг, пісень, подкастів та відео англомовних блогерів. Ці уроки зроблять вивчення англійської незабутнім досвідом. Уроки також доступні у вашому особистому кабінеті 24/7. 

РОЗУМІННЯ ШВИДКОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ НОСІЇВ

Ми розробили спеціальні завдання на основі англомовних блогів, YouTube-каналів, TED-відео, аудіо книг, подкастів та ін. Ці уроки навчать вас розуміти швидку англійську носіїв мови. 

РОЗМОВНА ПРАКТИКА

Розмовна практика – на кожному уроці з викладачем. Ви навчитесь використовувати вивчені слова, фрази та граматику у спілкванні, подолаєте мовний та навчитесь вільно спілкуватись англійською.

рік заснування школи

випускників

викладачів в команді

Talk Studio

Що кажуть студенти?

Хочу детальнішу інформацію. Зателефонуйте мені!

Що відбудеться після того, як я внесу свої дані? Менеджер сконтактує з вами, надасть інформацію про навчання та відповість на усі запитання. Тож вперед, дійте!