Розмовний клуб (Speaking Club)

підходить вам, якщо

  • ви хочете попрактикувати розмовну англійську
  • подолати мовний бар’єр 
  • розширити словниковий запас
  • отримати нові знайомства та провести час цікаво і з користю

Хочу зареєструватись. Зателефонуйте мені!

Що таке розмовний клуб?

Розмовний клуб – це заняття з викладачем, на яких ви зможете попрактикувати розмовну англійську. На занятті 90% часу – практика спілкування, 10% – поповнення словникового запасу і поради викладача.

 

Talk Studio

У якому форматі проходять заняття?

Z

Де проходитиме курс?

Заняття проходять у зум, а завдання для розмовного клубу розміщені на нашій навчальній платформі. Доступ на навчальної платформи ви отримаєте після реєстрації та оплати. А доступ до кімнати у Zoom – за кілька хвилин до початку заняття.

Z

Де розміщені завдання для розмовного клубу?

Завдання для розмовного клубу розміщені на навчальній платформі, до якої  у вас буде доступ. Це спеціальні відео, теми для обговорення, вправи.

Z

Як проходять заняття?

Заняття веде професійний викладач англійської. Заняття проходять у міні групі до 5 студентів. 

Z

Для якого це рівня?

Ми набираємо дві групи різних рівнів: група рівня Elementary/Pre-Intermediate та група Intermediate/Upper-Intermediate. Для кожної з груп є дві різні теми заняття, на які можна реєструватись окремо.

Z

Коли відбуваються заняття? Скільки триває?

Розмовні клуби відбуваються щосуботи: о 10.00 для групи Elementary/Pre-Intermediate та о 12.00 для групи Intermediate/Upper-Intermediate. Після реєстрації та оплати ми визначаємо ваш рівень і розприділяємо в одну з двох груп. Одне заняття триває півтори години.

Хто проводить заняття розмовного клубу?

Ксенія Станько

  • освіта: Львівський національний університет ім. І.Франка, ступінь магістра за спеціальністю “Англо-український переклад”
  • більше, ніж 100 задоволених студентів. Студенти отримали роботу мрії, діти полюбили англійську і здали ЗНО на високий бал.
  • “Найбільше, що я люблю у викладанні – результати у моїх студентів. Енергія і інформація, якими ми обмінюємся і розуміння, що роблю чиєсь життя кращим. Люблю роботу в Talk Studio за те, що тут цікаво та легко! Студенти завжди задоволені і з радістю беруть участь у Speaking Clubs.”

Хочу зареєструватись. Зателефонуйте мені!