З цієї статті ви дізнаєтесь, як вчити англійську так, щоб не кинути на пів дорозі.

Всі кругом шукають мотивацію. Де знайти мотивацію? Як не втратити мотивацію? Що вас мотивує вчити англійську? Одні радять зробити пост у соцмережах і відрізати дорогу до відступу. Інші – розказати рідним і друзям про свої наміри. Хтось підписується на мотивуючі пабліки або слухає виступи успішних людей, щоб ті їх змотивували.

Мотивація – швидкоплинна і ненадійна. Вона наступає і зникає. Ви побачили успіх іншої людини, замотивувалися, відчули прилив сил, взялися за роботу. А що робити, якщо після 2-3 тижнів мотивація зникла?

Мотивація – для слабаків! 🙂

Мотивація не працює. Працює свідомий намір, власне бажання, навіть зовнішній стимул (підвищення на роботі), але не абстрактна мотивація. Дайте собі чесну і прозору відповідь Чому я хочу вивчити англійську? Якщо потреба в англійській справді існує, вона не дасть вам закинути справу на пів дорозі.

Тоді зникає потреба у всіх мотиваційних уловках (розкажи рідним, запости в соцмережі та ін).

Поки Ви самостійно не усвідомите для чого вам англійська, що вона принесе, ніяка зовнішня мотивація не допоможе довести справу до кінця.

І головне, мотивація, може покинути у будь-який момент, а чесна відповідь на запитання А для чого мені англійська? завжди з вами.

Я за усвідомленість і чесність перед самим собою!

НЕ мотивуйтесь! Дисциплінуйтесь!

Тепер про дисципліну. Зі словом дисципліна купу негативних асоціацій зі школи.

Дисципліна – це конкретні завдання в конкретний день і час. Не потрібно думати, що мені вивчити сьогодні, а що завтра. Ваш план роботи перед вами. Просто беріть і вчіть.

Наприклад. Ви вирішили підвищити рівень англійської з В1 на В2. Спочатку підберіть книжки, відео, аудіо, інші матеріали. Тепер складаємо план, або програму, де розприділяємо завдання по тижнях і днях.  У понеділок – слова, в середу – граматика, в пятницю – перегляд YouTube. Розпишіть план роботи до кінця навчання на три місяці вперед.

Ви не просто кожного дня вчите англійську. Ви бачите скільки вже пройшли, скільки ще залишилось.

Саме таким чином організовані завдання на внутрішньому сайті для учасників курсів Talk Studio: завдання розбиті по днях😉 У вас – є конкретні завдання на конкретний день тижня.

І я цим дуже горджусь, бо такий дуже полегшує роботу і робить її більш ефективною! А головне ви знаєте, що вам потрібно зробити ці два-три завдання сьогодні. Ви не переживаєте, що можливо упускаєте важливі моменти у вивченні чи робите не ті завдання і попросту гаєте час🤷‍♀

Тепер не потрібно шукати мотивації, у вас – є конкретні завдання на конкретний день тижня. Якщо ви розумієте, чому вам потрібно це вивчити, то ви вивчите. Якщо ж ні, то ніяка мотивація не допоможе.

Бажаєте спробувати вивчати англійську з чітким планом та класними, сучасними завданнями? Бажаєте зробити ривок у вивченні англійської прямо зараз? Записуйтесь на Тижневий інтенсив розмовної англійської, на який зараз проходить реєстрація зі знижкою -80%! 

Не обов’язково робити все самостійно. Можете займатись з викладачем, але тут головне – наперед скласти план роботи. Тоді ви бачите свій прогрес, розумієте скільки ще залишилось для досягнення результату. 

І пам’ятайте, якщо вам таки мотивація допомагає рухатись вперед, то ніщо так не мотивує, як власні результати. 🙂 Протримайтесь до перших успіхів, і це додасть ще більше сили і впевненості.

Comments

comments