Онлайн марафон розмовної англійської

Доступ до нових уроків на навчальному сайті відкривається тричі на тиждень.

Ви виконуєте уроки, коли вам зручно.

Старт курсу – 30 жовтня.

Зараз діє знижка на курс -40% для Ранніх пташок – перших 12 учасників нового потоку. Залишилось 10 з 12 місць.

Встигніть зареєструватись!

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

48 уроків у вашому особистому кабінеті

Ви проходите курс у особистому кабінеті. Уроки, відео, онлайн вправи, завдання, таблиці для завантаження – усе зібрано в одному місці та завжди під рукою. 48 уроків розприділені рівномірно на три місяці навчання.

Z

Куратор марафону слідкує за вашим прогресом

На сайті є можливість отримати зворотній зв’язок від викладача (куратора марафону), поставити запитання по курсу. Куратор марафону слідкує за вашим прогресом та не дасть вам “сачкувати”.

Z

Speaking Club

Живе спілкування та практика спілкування з викладачем та студентами курсу. Розмовні клуби проходять у zoom – спеціальній платформі для проведення уроків онлайн.

Z

Повна підтримка наших студентів

Виникають додаткові запитання по курсу? Куратор марафону завжди на зв’язку на сайті, месенджері, у чаті вашої групи та радо відповість на усі запитання по курсу.

Z

Необмежений доступ до курсу

Доступ до уроків та завдань 24/7. Ви навчаєтесь у час, коли вам зручно. Після завершення навчання, курс залишається у вашому особистому кабінеті.

уроків

місяці

рейтинг курсу

Talk Studio

По яких матеріалах ми будемо вчитись і чому?

ГРАМАТИКА

Ми створили свій крутий формат, що дозволяє пояснювати складні теми простими словами. Пропустити заняття з якихось причин неможливо. Ви маєте матеріали у постійному доступі та можете опрацювати їх у будь-який час. 

 

ВИМОВА

Урок побудований так, що вимову слова можна прослухати одразу у уроці на сайті і запам’ятати. Це зручно, цікаво та ефективно!
СЛОВА

Навчання проводиться на основі сучасних матеріалів, розроблених на основі англомовних блогів, YouTube-канали, TED-відео, подкасти, аудіо книг, подкастів та ін. Ці уроки навчать вас розуміти сучасну живу англійську. 

Кожен урок включає

 • завдання розроблені на основі фрагментів фільмів/YouTube відео
 • виписані слова, фрази, ідіоми, фразові дієслова, український переклад у форматі таблиці
 • онлайн вправи та тестидля практики слів, фраз, вимови
 • англійські та українські субтитри до фрагментів фільмів/YouTube відео

Вам не потрібно виписувати слово та шукати його переклад. Це не ефективно і демотивує вчитись. Ми будемо працювати з спеціальними онлайн вправи, і ви поповнюватиме свій словниковий запас із задоволенням.

Для якого рівня англійської призначений марафон?

Ми розробили 4 програми різного рівня складності: 

 • Elementary (для початківців, “з нуля”)
 • Pre-Intermediate (нижче середнього)
 • Intermediate  (середній)
 • Upper-Intermediate (вище середнього)

Перед початком навчання ми визначимо ваш рівень англійської, і ви дізнаєтесь, який з 4 рівнів марафону вам найкраще підходить. Навчання на кожному рівні охоплює 48 уроків і триває три місяці.

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Чому цей курс ефективний?

Я часто отримую такі повідомлення від студентів курсу

 • отримую КАЙФ від уроків

 • по таких уроках ХОЧЕТЬСЯ вчити англійську

 • дуже КРУТИЙ підхід

Щоб вам було цікаво вивчати англійську, команда викладачів Talk Studio власноруч розробляє курси, створює уроки, вправи та тести на навчальній платформі Talk Studio.

Ми дбаємо, щоб  вивчення англійської приносило задоволення і було в кайф. Тільки такий підхід принесе результат, оскільки неможливо себе заставити вивчати англійську. Ви і самі це знаєте, якщо раніше починали вчити англійську і закидали навчання на пів дорозі.

Talk Studio

Відгуки

Яка вартість і тривалість курсу?

Старт курсу – 30 жовтня. 

Тривалість курсу – 3 місяці. 

Повна вартість курсу – 3460 грн.
Зараз діє найнижча ціна – 20800 грн за три місяці навчання (замість 3460 грн).
Це вартість зі знижкою -40% для Ранніх пташок – перших 12 учасників нового потоку.

Залишилось 10 з 12 місць.

 

Встигніть зареєструватись!

Хотіли б зареєструватись на 1 місяць?

Ви можете оплатити 1 місяць курсу щоб перевірити чи підходить вам методика вивчення англійської, а потім продовжити навчання ще на два місяці.

Вартість 1 місяця зі знижкою -40% – 925 грн.

(Повна вартість 1-го місяця – 1540 грн.)

*Зараз діє знижка -40% для Ранніх пташок – перших 12 учасників нового потоку.

 

 

Важлива інформація!

Кількість місць на курсі обмежена і ось чому. Ми слідкуємо за вашим прогресом на курсі, перевіряємо ваші письмові роботи, пояснюємо помилки, відповідаємо на запитання, перевіряємо завдання і спілкуємось з нашими студентами. Ця робота приносить багато задоволення, але і забирає багато часу і ресурсів. Саме тому кількість місць на курсі обмежена, і ми зможемо працювати з певною кількістю людей.

Якщо вам подобається мій підхід до роботи і навчання, приєднуйтесь прямо зараз!

Що відбувається після оплати та реєстрації на курс?
Після оплати те реєстрації на курс у нас будуть ваші контактні дані. Протягом декілької годин після реєстрації вам прийде імейл з подальшими кроками.