Онлайн марафон розмовної англійської

Старт курсу – 4 вересня.

Доступ до нових уроків на навчальному сайті відкривається тричі на тиждень.

Ви виконуєте уроки, коли вам зручно.

 

 

Talk Studio

По яких матеріалах ми будемо вчитись і чому?

ВІДЕО АНІМАЦІЇ

Новий матеріал пояснюється просто і доступно у формі ось таких відео анімацій. Тож пропустити заняття з якихось причин неможливо. Ви маєте всі записи та матеріали у постійному доступі та можете опрацювати їх у будь-який час.

Програма для вивчення слів

Вам не потрібно виписувати слово та шукати його переклад. Це не ефективно, не зручно і зменшує ваше бажання вчитися. Ми будемо працювати з спеціальним мобільним додатком, з яким ви легко поповнюватиме свій словниковий запас із задоволенням.

ЖИВА АНГЛІЙСЬКА МОВА

Навчання проводиться на основі сучасних матеріалів, розроблених на основі англомовних блогів, YouTube-канали, TED-відео, подкасти, аудіо книг, подкастів та ін. Ці уроки навчать вас розуміти сучасну живу англійську.

Закрита Facebook група для учасників 

Це ваша підтримка під час усього навчання. В ній команда наших викладачів та інші учасники будуть допомагати вам швидше рухатися до результату, відповідати на усі запитання та перевіряти ваш прогрес.

Для якого рівня англійської призначений марафон?

Ми розробили 4 програми різного рівня складності: 

  • Elementary (для початківців, “з нуля”)
  • Pre-Intermediate (нижче середнього)
  • Intermediate  (середній)
  • Upper-Intermediate (вище середнього)

Перед початком навчання ми визначимо ваш рівень англійської, і ви дізнаєтесь, який з 4 рівнів марафону вам найкраще підходить. Навчання на кожному рівні триває три місяці.

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Talk Studio

Відгуки

Яка вартість і тривалість курсу?

Старт курсу – 4 вересня. 

Тривалість курсу – 3 місяці. 

Повна вартість курсу  – 3460грн.

Зараз діє ціна – 2080 грн за три місяці навчання.

Це вартість зі знижкою -40% для Ранніх пташок – перших 12 учасників нового потоку. Залишилось 7 з 12 місць. 

Встигніть зареєструватись! 

Хотіли б зареєструватись на 1 місяць?

Ви можете оплатити 1 місяць курсу щоб перевірити чи підходить вам методика вивчення англійської, а потім продовжити навчання ще на два місяці.

Повна вартість 1 місяця – 1540грн.

Вартість 1 місяця зі знижкою -40% – 925грн.

*Зараз діє знижка -40% від повної вартості для Ранніх пташок – перших 12 учасників нового потоку.

 

Важлива інформація!

Кількість місць на курсі обмежена і ось чому. Ми слідкуємо за вашим прогресом на курсі, перевіряємо ваші письмові роботи, пояснюємо помилки, відповідаємо на запитання, перевіряємо завдання і спілкуємось з нашими студентами. Ця робота приносить багато задоволення, але і забирає багато часу і ресурсів. Саме тому кількість місць на курсі обмежена, і ми зможемо працювати з певною кількістю людей.

Якщо вам подобається мій підхід до роботи і навчання, приєднуйтесь прямо зараз!

Що відбувається після оплати та реєстрації на курс?
Після оплати те реєстрації на курс у нас будуть ваші контактні дані. Протягом декілької годин після реєстрації вам прийде імейл з подальшими кроками.