Привіт, друзі! Сьогодні я хотіла б поділитись одним відео уроком англійської. Ідеально підходить дівчатам, але хлопці теж у захваті.

Складала його вже давненько, але цей урок з чарівним Леонардо ді Капріо – точно один з моїх улюблених.

Лео розказує про те, як два рази у своєму житті ледь не загинув. Історії не такі вже й веселі, але Лео так мило і майстерно про все розповідає, що всім чомусь дуже смішно і зовсім не сумно.

У цьому уроці Ви зможете розширити всій словниковий запас та навчитесь краще сприймати англійську на слух.Чудовий варіант покращити англійську!

І так, до справи!

Завдання 1 Перегляньте відео 1-2 рази без субтитрів і спробуйте зрозуміти, які дві небезпечні історії трапились з Лео.

 

 

Завдання 2 Тепер переходимо до нових слів. Перегляньте наступне відео та пояснення до слів.

Я завжди рекомендую вчити слова у контексті, тобто у конкретній ситуації, де вони сказані (а не просто переклад зі словника). Тоді ви краще розумієте, що означає слово, розумієте, як його використовувати. Слова стає НАБАГАТО легше запам’ятати і не приходиться зазубрювати.

Спробуйте! Вам точно спобається!

 

 

Завдання 4 Перегляньте відео у завданні 1 ще раз, але цього разу зі субтитрами. Самостійно запам’ятайте ще 3-4 нові англійські слова або фрази, які не були розглянуті у цьому уроці.

Talk Studio – креативна школа англійської!

Ми спеціалізуємось на креативній подачі та персоналізованому вивченні англійської.

Це означає, що ви вивчаєте теми, пов’язані з вашою сферою діяльності: роботою або навчання. А ваші уроки – цікаві та захоплюючі, бо розроблені на основі англомовних телешоу, фільмів та серіалів, а також відео англомовних ютуб та тікток блогерів.

Завдяки цьому підходу, студенти можуть легше та ефективніше вивчати та використовувати англійську у своєму житті – пройти співбесіду, спілкуватись з іноземними замовникам або проходити курси іноземною мовою.

Заповніть форму нижче, якщо б ви хотіли детальніше дізнатись про навчання або записатись.

Заповніть, щоб дізнатись більше про навчання.

Comments

comments