Привіт, друзі! Сьогодні я хотіла б поділитись одним відео уроком англійської. Ідеально підходить дівчатам, але хлопці теж у захваті.

Складала його вже давненько, але цей урок з чарівним Леонардо ді Капріо – точно один з моїх улюблених.

Лео розказує про те, як два рази у своєму житті ледь не загинув. Історії не такі вже й веселі, але Лео так мило і майстерно про все розповідає, що всім чомусь дуже смішно і зовсім не сумно.

У цьому уроці Ви зможете розширити всій словниковий запас та навчитесь краще сприймати англійську на слух.Чудовий варіант покращити англійську!

І так, до справи!

Завдання 1 Перегляньте відео 1-2 рази без субтитрів і спробуйте зрозуміти, які дві небезпечні історії трапились з Лео.

 

 

Завдання 2 Тепер переходимо до нових слів. Перегляньте наступне відео та пояснення до слів.

Я завжди рекомендую вчити слова у контексті, тобто у конкретній ситуації, де вони сказані (а не просто переклад зі словника). Тоді ви краще розумієте, що означає слово, розумієте, як його використовувати. Слова стає НАБАГАТО легше запам’ятати і не приходиться зазубрювати.

Спробуйте! Вам точно спобається!

 

 

Завдання 4 Перегляньте відео у завданні 1 ще раз, але цього разу зі субтитрами. Самостійно запам’ятайте ще 3-4 нові англійські слова або фрази, які не були розглянуті у цьому уроці.

Напишіть, будь ласка у коментарях, чи все, про про говорить Лео, вам тепер зрозуміло? І якщо виникли запитання, також запитуйте! Я з радістю відповім! 🙂

Продовжуй вивчати англійську весело та цікаво!

Talk Studio – це про цікаву подачу матеріалу і фанове вивчення англійської. На курсі вам буде цікаво/захоплююче вивчати англійську. Це – надзвичайно важливо, бо якщо уроки англійської – нудні, через не хочу, лінь, студенти надовго закидають навчання.

Ми вибрали найцікавіший підручник і створили поглиблені уроки по фільмах, аудіокнигах, піснях, подкастах, відео англомовних блогерів.

Ми забезпечуємо і індивідуальний підхід, і зручний час занять, і у вас буде свій професійний викладач. АЛЕ крім цих переваг,  у нас цікава подача матеріалу і захоплюючі уроки.

Ми знаємо, що досягнути хорошого результату можливо лише через цікавий і незабутній досвід вивчення англійської.


.

Comments

comments