Недавно я запитала у своїх підписників Що вам найцікавіше було б дізнатись? Половина усіх запитань звучала так: Що порадите для швидкого вивчення англійської?

Вам може здатись, що ми всі просто дуже ліниві і шукаємо чарівної пігулки. Проковтнеш і одразу зможеш вивчити англійську.

Але все так однозначно. Розкажу цікаву історію зі свого професійного життя.

У січні 2017 року я вперше провела набір на онлайн курс англійської, який тривав … 7 днів. Просто нечувана тривалість курсу на той час. Що можна вивчити за 7 днів? 7 днів – це так мало, що вивчити практично нічого неможливо.

В мовній школі, де я працювала, один курс англійської тривав 6 місяців. В інших школах приблизно так само – кілька місяців. Та й взяти мій основний курс “Вільна англійська” – навчання на одному рівні триває 3 місяці. 

І хоч зараз короткотривалі курси – це абсолютно зрозумілий і всіма “апрувлений” формат, і багато хто проводить курси, які тривають 7/10/14 днів, ще два роки курс англійської, який триває всього 7 днів, це було, м’яко кажучи, дуже незвично.

Для мене 7-денний курс – це теж був експеримент. Я, звичайно, дуже постаралась при створенні цього курсу: завдання були різноманітні і дуже цікаві (як і всі завдання у стилі Talk Studio). Уроки – розроблені дуже ретельно, вибрані найцікавіші відео і вправи, які у мене були на той час. Все це відбувається на сайті з автоматичною перевіркою, все дуже сучасно і цікаво!

Студенти після завершення курсу питали який курс ще пройти у такому самому форматі? Який курс відбувається у такому самому форматі? Цей курс так усім сподобався, що це змінило моє бачення розвитку Talk Studio і створення наступних онлайн курсів. 

Інша ще незвичніша історія…

Через кілька місяців після 7-денного курсу я провела в інстаграмі перший безкоштовний курс для підписників, який тривав усього … 5 днів. Минулого тижня закінчився восьмий(!) такий курс для підписників “Англійська для подорожей”.

Уявіть, що у цьому останньому 5-денному курсі (і у всіх попередніх також) мені завжди кілька людей пишуть, що за цих 5 днів я вивчив/вивчила більше, ніж за 5 років в університеті!

А курс триває всього 5(!) днів, і він ще й безкоштовний!

Те, що раніше, було “диковинкою” і чимось незрозумілим (що можна вивчити за 5-7-10 днів?), тепер абсолютно звичний формат вивчення англійської.

Від сьогодні на сайті з’явився ще один 10-денний курс, про який багато запитували.

НОВИНКА від Talk Studio! На 100% новий матеріал. Завдання НЕ повторюється в жодному з безкоштовних або платних курсів, які ви могли проходити раніше!

Назва курсу

Топ 100 англійських фраз. Практичний відео курс, що підвищить ваш рівень розмовної англійської.

Найнеобхідніші слова та фрази, які потрібно знати кожному.

Ціль курсу

Оволодіти базовими, найнеобхіднішими англійськими фразам для спілкування англійською у різних ситуаціях.

Для кого підходить цей курс?

  • Ви давно хочете почати вчити англійську, але не знаєте з чого розпочати? Йти на курси, шукати репетитора, онлайн чи офлайн? Цей курс – ідеальний для початку, бо містить слова та фрази потрібні у всіх ситуаціях.
  • Ви вчили англійську давно і хочете освіжити базові знання
  • Хто хоче почати вчити англійську, але може гарантувати, що матиме час і можливість вчити мову регулярно протягом довгого часу.
  • Ви вже проходили один з курсів Talk Studio, вам дуже сподобався формат, і ви шукаєте курс такого самого формату
  • Вам потрібно оволодіти базовими, найнеобхіднішими англійськими фразам для спілкування англійською.

Структура курсу

Курс складається з 10 уроків. У кожному уроці – 2-3 відео, вправи для практики, тест на закріплення вивченого плюс бонусні завдання трохи вищого рівня для тих, хто в кого рівень вищий від початкового.

Для якого рівня

Для початкового та середнього рівня. Підходить початківцям.

Програма розроблена особисто мною, відео пояснення записані мною. Усі завдання для практики розроблені професійними викладачами англійської під моїм керівництвом.

 

Comments

comments