Онлайн інтенсив з викладачем

 

Для якого рівня підходить курс?

Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate. Перед початком навчання ви проходите тест на визначення рівня англійської, і ми підбираємо для вас рівень.

Коли розпочинається курс?

Старт курсу – 10 вересня. Тривалість – 2 місяці.

Скільки уроків в тиждень?

Три уроки в тиждень по півтори години. Заняття відбуваються у вечірній час у будні (на 17.00 або 19.00) та ранковий час у вихідні. Ви обираєте зручний час. 

Як проходить навчання?

Заняття з викладачем проходять на спеціальній платформі zoom, яка створена для проведення уроків. Ви навчаєтесь у міні групі (3-4 студенти). 

Яка вартість курсу?

  • 2 місяці (повний курс) – 4350грн 
  • 1 місяць – 2450грн 

Ви можете оплатити 1 місяць курсу, а потім продовжити навчання.
Залишилось 7 з 12 місць. 
Встигніть зареєструватись! 

Talk Studio

Кому підійде курс?

N

Ви хочете інтенсивно підвищити рівень англійської: розширити словниковий запас, підтягнути граматику, розмовну англійську, вимову і бути впевненим у своїй англійській

N

Вам потрібно пройти співбесіду або тест на знання англійської рівня

N
Ви бажаєте працювати в іноземній компанії
N

Вам часто доводиться спілкуватись англійською через Skype з іноземцями та носіями мови

N

Ви бажаєте розширити словниковий запас та знання граматики та позбутись мовного бар’єру

N

Вам потрібно навчитись грамотно і без помилок вести корпоративну переписку

N

Ви хочете вивчити необхідну лексику для роботи та бізнесу

N

Ви відчуваєте невпевненість, коли спілкуєтесь англійською, говорите простими реченнями та бажаєте покращити сприймання англійської на слух

N

Ви багато подорожуєте або їздите у відрядження

24 заняття по півтори години

Курс охоплює усі аспекти у вивченні англійської.

До 4-х студентів у групі

Викладач приділяє вам максимум уваги, ви вчитесь швидше.

Доступ з усіх пристроїв

Проходьте курс з комп’ютера, ноутбука, планшета або телефону.

Необмежений доступ

Ви отримуєте необмежений доступ до усіх матеріалів курсу назавжди.

Talk Studio

Програма курсу

b

Слова


Ви вивчите слова, фрази, вирази, фразові дієслова, ідіоми з 18 тем.

t

Граматика


Ми вивчимо 12 граматичних тем. Викладач пояснить граматику дуже доступно простимо словами. Після проходження курсу студенти кажуть, що англійська граматика – досить проста. Головне, її зрозуміти, а не просто вивчити правила 🙂

z

Вимова


Ви вивчите, як правильно вимовляти англійські звуки та слова. Ми розглянемо, як мінімізувати та максимально позбутись акценту та розглянемо слова, у яких ми, носії української мови, найчастіше робимо помилки. 

Розуміння носіїв мови


Ми часто стикаємося з такими труднощами: англійською говорять дуже швидко, не вимовляють половини складів, слова звучать дуже невиразно. На онлайн інтенсиві ви дізнаєтесь, як подолати ці труднощі, та навчитесь розуміти носіїв англійської.

Письмо


Ви навчитесь правильно вести переписку, відповідати на офіційні та неофіційні імейли та грамотно писати англійською. Ваш викладач перевіряє письмові роботи за період навчання. 

w

Практика спілкування


На цих заняттях присвячених спілкуванню ви навчитесь вживати вивчені слова та граматику. Розмовні заняття  повністю присвячуються “розговоренню”.

тижнів

заняття

годин практики

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні програми. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Ви не витрачаєте час на дорогу та проходите курс у час, який є зручним для вас. Ви навчаєтесь у міні групі (3-4 студенти), що дозволяє тримати максимум уваги від викладача.

Talk Studio

Що кажуть мої студенти?

Яка вартість курсу?

  • 2 місяці (повний курс) – 4350грн 
  • 1 місяць – 2450грн 

Ви можете оплатити 1 місяць курсу, а потім продовжити навчання.
Залишилось 7 з 12 місць. 
Встигніть зареєструватись! 

 

Важлива інформація!

Кількість місць на курсі обмежена і ось чому. Ми набираємо маленькі групи до 4-х осіб. Такий формат набагато ефективніший, ніж навчання у групі з 8-10 осіб. Ви отримуєте максимум уваги від викладача, навчаєтесь швидше та ефективніше.

Крім цього, викладач слідкує за вашим прогресом на курсі, перевіряє письмові роботи, пояснює помилки та завжди на зв’язку. Ця робота приносить багато задоволення, але і забирає багато часу і ресурсів.

Саме тому ми зможемо працювати з обмеженою кількістю людей.

Якщо вам подобається мій підхід до роботи і навчання, приєднуйтесь прямо зараз!

Що відбувається після оплати та реєстрації на курс?
Після оплати у нас будуть ваші контактні дані. Вам прийде імейл з подальшими кроками. 

.