Двотижневий інтенсив англійської 

14-денна онлайн програма, яка підвищить ваш рівень розмовної англійської

Курс підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1).

Слова

Граматика

Вимова

Для початку перегляньте відео з деталями курсу від автора

Цей інтенсив для вас, якщо:

N

Ви хотіли б покращити рівень англійської

N

Ви бажаєте розширити словниковий запас та покращити знання граматики та вимови

N

Ви відчуваєте труднощі з розумінням швидкої англійської носіїв мови

 

N

Ви вивчаєте або вивчали англійську самостійно

 

N

Ви багато подорожуєте або буваєте у відрядженнях

N

Ви працюєте вчителем і бажаєте дізнатись про нові сучасні інструменти для викладання англійської

N

Ви бажаєте навчитись правильно вивчати англійську, щоб відчувати результат

 

N

Вам катастрофічно не вистачає часу на навчання на мовних курсах чи у репетитора

 

N

Ви вивчали англійську раніше, але без практики мова забувається

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Чому я так детально розповідаю вам про свою професійну діяльність?

Все просто. Участь у конференціях та стажування у закордонних університетах допомагають мені бачити і слідкувати за змінами, які відбуваються у викладанні англійської мови та в освіті загалом. Тобто “бути на вістрі”. Світ не стоїть на місці, все змінюється. І в освіті та викладанні англійської також.

Онлайн освіта – один з трендів, які я спостерігаю на даний момент.

У західних країнах онлайн курси вже давно стали звичним способом вивчення англійської. Це й не дивно. вчити англійську онлайн – зручно, цікаво, комфортно, ефективно, вигідно і по-новому.

У нашій країні процес онлайн вивчення англійської лише набирає обертів. Доказ цьому – конференції для викладачів, присвячені виключно темі онлайн освіти. У жовтні 2017 року мене запросили поділитись досвілом викладання онлайн на конференції для викладачів іноземних мов у Львові. А у січні 2018 року схожа конференція відбудеться у Харкові, де я також візьму участь, як спікер.

Крім цього, я навчаю людей англійської протягом 5 років, і кожного дня до мене звертаються люди і розповідають, про труднощі у вивченні мови. І хоч ці проблеми зазвичай схожі, я завжди уважно слухаю і вдумливо читаю повідомлення у фейсбуці і на імейлі, тоді намагаюсь поставити себе на місце людини і вникнути в її ситуацію. Це допомагає мені знайти і запропонувати правильне рішення.


Двотижневий інтенсив англійської – вирішення трьох поширених проблем, з якими до мене звертаються.

Три питання, з якими до мене найчастіше звертаються

1

“Англійська з часом забувається” 

Якщо мову не використовувати, то знання вивітрюються з голови.

Якщо ви помітили таку тенденцію, ви не одні. Навіть люди, які вчили англійську протягом довгого часу або спілкувались англійською щодня, після перерви все забувають: активний словниковий запас переходить у пасивний, граматика і вимова забуваються, важко говорити.

Щоб цього не сталось, потрібно “підтримувати англійську у формі”. Як це зробити? Сформувати звичку виконувати одне завдання з англійської щодня, раз у тиждень, або хоча раз у два тижні.

На цьому інтенсиві ви виконуватимете один урок у день. У нас буде день на слова, день на вимову, день на граматику і так далі. Завдання допоможуть освіжити в пам’яті вивчене раніше і здобути нові знання.

2

“Що порекомендуєте для вивчення англійської?”

Часто до мене звертаться люди зі запитаннями “Які матеріали ви порекомендуєте? По чому краще вчитись?” Матеріалів в інтернеті багато і чим їх більше, тим важче розібратись, що дає результат, а що є марною тратою часу. У інтенсиві я розповім вам про найкращі матеріали та сайти для вивчення англійської, з якими ми і будемо працювати протягом інтенсиву. Це аудіо, відео, відео-анімації, аудіокниги,  подкасти, TED промови та ін.

Чому я так багато часу приділяю цікавим і якісним матеріалам? Відповідь – проста. Завдання, які нам подобається виконувати, приносять більше результату, ніж ті, які ми заставляємо себе зробити.

Деякі студенти навіть кажуть мені, що після опрацювання одного завдання з класним смішним відео, вони (добровільно!) взялись за перегляд схожих на YouTube, хоча цього вже не було в завданнях.

3

“Не вистачає словникового запасу, щоб вільно говорити.”

І третя проблема, з якою ми часто стикаємось у вивченні англійської. Часто звертаються люди, які заштопорились на одному етапі вивченні англійської.  “Застрягла на рівня Elementary/Intermediate. Вже стільки часу вчу англійську, і все одно не вистачає словникового запасу, щоб вільно говорити”

Чому так трапляється? У процесі навчання ми автоматично допускаємо помилки, що гальмують результат, а інколи взагалі не дають нам його досягнути. Коли я розказую своїм учням про ці помилки, вони зізнаються, що упізнають у них себе.

У цьому інтенсиві я розповідатиму, як вчити слова та граматику так, щоб від цього був толк. Ми детально розглянемо, як вчити мову з мінімальними затратами часу та зусиль та максимальним результатом.

Ось чому варто приєднатись до інтенсиву

 

 

Двотижневий інтенсив – можливість вирішити перелічені найпоширеніші труднощі, питання та проблеми у вивченні англійської.

 

Якщо ви впізнали себе хоча б у одній з трьох ситуацій, то цей інтенсив для вас.

 

Ми вчитимемось протягом двох тижнів. Це період часу достатньо довгий для того, щоб відчутно покращити свій рівень англійської та достатньо короткий для того, щоб не закинути навчання на середині.

 

Кожного дня ви отримуватимете нові завдання, яке потрібно виконати протягом одного дня. Один день – один урок.

 

У вас буде чіткий план, що і коли виконувати. Мої учні кажуть, що це дуже зручно, коли всі завдання зібрані в одному місці і ще й розприділені по днях тижня. Ви знаєте, що і коли виконувати, і це стимулює до навчання.

 

Спеціально для інтенсиві я розробили різноманітні завдання: по словах, граматиці, вимові. У завданнях є аудіо, відео, відео-анімації, аудіокниги , подкасти, TED промови. Мої учні часто кажуть, що їм подобається різноманіття завдань, тому що їх цікаво виконувати, а значить цікаво вчитись. Крім того, ви відчуваєте інтригу – Що ж такого цікавого прийде завтра? 🙂

 

Також я додам вас у закриту групу у фейсбуці. Це така собі тусовка для моїх учнів. Тут ми спілкуємось з учасниками,  я відповідаю на ваші запитання, організаційні або такі, що стосуються уроків.  Ви зможете задавати запитання, або ж просто спостерігати за тим, що відбувається.

 

Мої учні часто кажуть, що такий формат навчання спонукає по-новому подивитись на навчання взагалі.

Я впевнена, що і цього разу буде дуже круто.

Сама вже не можу дочекатись початку!!

Програма Двотижневого інтенсиву

Урок 1 та Урок 2

Завдання 

YouTube відео з англійськими субтитрами, вправи з новими словами

Результат

Покращує словниковий запас та розвиває розуміння усної англійської

Урок 3 та Урок 4

Завдання 

Відеоурок граматики, вправи для закріплення знань

Результат

Розбираємо найпоширеніші граматичні помилки

Урок 5 та Урок 6

Завдання 

Подкасти, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Покращує словниковий запас та розвиває розуміння усної англійської

Урок 7 та Урок 8

Завдання 

Аудіокнига, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Розвиває сприймання усної англійської та письмового тексту, покращує словниковий запас

Урок 9 та Урок 10

Завдання 

Аудіо правильної вимови слів, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Ви отримаєте список найпоширеніших помилок у вимові англійських слів + правильну вимову цих слів

Урок 11 та Урок 12

Завдання 

Англомовний виступ на TED з англійськими субтитрами, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Покращує словниковий запас, розвиває навики сприймання живої англійської носіїв мови

Урок 13 та Урок 14

Завдання 

Інтерактивні завдання на основі англомовної пісні

Результат

Розвиває вміння розуміти пісні на англійській

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

14 уроків по 45 хвилин

Кожен урок включає 

  • відео матеріали 
  • виписані слова, фрази, ідіоми, фразові дієслова у форматі таблиці
  • вимову усіх слів та фраз, яку можна прослухати на сайті
  • український переклад усіх слів
  • вправи для практики вивчених слів та фраз, які сайт перевіряє автоматично
  • англійські та українські субтитри до відео 
  • словник слів і фраз у форматі pdf, який можна завантажити
Z

Ви проходите курс у особистому кабінеті

Вимова, переклад, приклади до усіх фраз, а також пояснення та вправи для практики – усе, що потрібно, зібрано в одному місці та завжди під рукою. Увесь матеріал є також продубльованим у PDF-файлах, які ви можете завантажити зі сайту.

Z

Повна підтримка наших студентів

Виникають додаткові запитання по курсу? Я та моя команда професійних викладачів завжди на зв’язку та радо вам допоможемо!

Z

Необмежений доступ до матеріалів курсу

Придбавши курс, ви отримуєте доступ до матеріалів курсу на необмежений час.  Ви також можете придбати курс зараз, і розпочати навчання протягом 45 днів з моменту оплати.

англійських слів та фраз

онлайн уроків

студентів пройшли курс

рейтинг курсу

Під час проходження інтенсиву ви зможете:

R

Покращити рівень англійської

w

Розширити словниковий запас

z

Дізнатись про найпоширеніші помилки в англійській граматиці

z

Удосконалити вимову

Вивчити нові англійські слова, вирази, фразові дієслова

Дізнатись, як правильно вчити англійську для досягнення бажаного результату

Дізнатись, які матеріали для вивчення англійської найефективніші

CLASSES

У подарунок ви отримаєте

Топ 1000 англійських слів+аудіо озвучування

Електронна книга + mp3

Проста та корисна книга для вивчення Топ 1000 частовживаних англійських слів. До книги додається правильна вимова у форматі mp3.

Топ 50 англійських виразів

відеокурс

У відеокурс входить підбірка фраз для спілкування у аеропорту/ресторані/під час шопінгу. Топ 50 англійських фраз, які знадобляться під час подорожей.

Таблиця неправильних дієслів

зручна таблиця у PDF

Дієслова розділені на 7 груп. Це спрощує процес вивчення. Таблиця розроблена таким чином, вчити дієслова стає просто, зрозуміло та ефективно.

Реєстрація

Двотижневий інтенсив Повний курс

(2 частини)

Двотижневий інтенсив (2 частини) складається з 14 уроків.

Триває 14 днів.

Вартість курсу – 1100 грн.

Двотижневий інтенсив Частина 1

Ви можете спочатку оплатити  першу частину Двотижневого інтенсиву англійської, щоб перевірити чи підходить вам методика викладання, а в кінці першої частини продовжити.

Вартість курсу – 650 грн.

Тижневий інтенсив Частина 2

Реєструйтесь одразу на другу частину, якщо ви проходили Тижневий інтенсив раніше. Друга частина створена для тих, хто хотів продовжити вивчати англійську у такому форматі.

Вартість курсу – 650 грн.

Ось декілька відгуків моїх учнів:

Відповіді на популярні запитання

Як оплатити участь?

Оплату можна здійснити  будь-яким зручним для вас способом (Приват24, Visa, MasterCard) прямо на сайті. Для цього натисніть кнопку Стати учасником, і ви потрапите на сторінку оплати.

Що відбудеться після того, як я зареєструсь та оплачу участь?

Ми зв’яжемось з вами протягом 24 годин з моменту оплати, і надішлемо вам всю неодхідну інформацію по навчанню.

Для якого рівня англійської підходить інтенсив?

Інтенсив підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1). 

Чи можна отримати всі уроки за один раз?

На жаль, ні. Тижневий інтенсив розрахований на поетапне засвоєння матеріалу з виконанням усіх завдань.

Що робити, якщо виникають запитання по навчанню?

З вами на зв’язку буде викладач англійської. Ви зможете отримати відповіді на усі запитання. 

Чи можна підписати на курс декілька людей в компанії?

Так, звичайно. Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок. Надішліть, будь ласка, свій запит на contact@talkstudio.com.ua

Для чого вибирати інтенсив, коли я можу взяти репетитора?

На офлайн заняттях вам потрібно записувати за викладачем. На наступний день важко пригадати матеріал з уроку. У онлайн інтенсиві – пояснення матеріалу завжди під рукою. Ви можете скільки завгодно разів переглядати відео, слухати аудіо, у випадку якщо щось забули.

Крім цього, ви вчитеся у зручний час та в улюбленому місці без затрат часу та коштів на дорогу. Уроки доступні 24/7. Якщо щось не зрозуміло, з вами на зв’язку викладач, який дасть відповіді на усі запитання.

© 2020 Віра Кашуба www.talkstudio.com.ua.Всі права захищено.  Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.

З запитаннями звертайтесь: contact@talkstudio.com.ua

Давайте дружити в Facebook:    facebook-6-16