Курс англійської по фільму "Сам удома 2"

Розширте словниковий запас, вивчайте граматику та покращуйте вимову, дивлячись улюблений фільм та надихаючись новорічною атмосферою!

Курс підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1).

Зараз діє знижка -50% на цей курс.

Вартість курсу зі знижкою -50% – 475 грн (замість 950 грн).

Це тимчасова пропозиція, яка може втратити актуальність в будь-який момент.

Встигніть зареєструватись!

Talk Studio

Під час проходження курсу ви зможете

R

Підвищити рівень англійської

Навчитись розуміти носіїв мови

w

Розширити словниковий запас

Зрозуміти правила граматики

z

Удосконалити вимову

b

Вивчити нові англійські слова, вирази, фразові дієслова

Дізнатись, як правильно та ефективно вчити англійську

Talk Studio

ПРОГРАМА КУРСУ

Урок 1 СЛОВА Зовнішність (Appearance)

Завдання 

Слова та фрази з теми Зовнішність, пояснення та вимова у форматі відео, слова з теми Зовнішність у фільмі Сам удома 2, 10+ інтерактивних вправ на навчальному сайті Talk Studio.

Результат

Ви розширюєте словниковий запас, вдосконалюєте вимову та навчаєтесь розуміти швидку англійську носіїв мови.

Урок 2 СЛОВА Вибачення (Making Excuses)

Завдання 

Слова та фрази з теми Вибачення, пояснення та вимова у форматі відео, 10+ інтерактивних вправ для закріплення нових слів, слова з теми Вибачення у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви вивчаєте готові фрази, які можете використовувати у спілкуванні, розширюєте словниковий запас, вдосконалюєте вимову та навчаєтесь розуміти швидку англійську носіїв мови.

Урок 3 ГРАМАТИКА Past Simple

Завдання 

Пояснення теми минулого часу та форм неправильних дієслів, інтерактивні завдання на сайті, зручна таблиця для вивчення форм неправильних дієслів. Past Simple у фільмі Сам удома 2.

Результат

Вивчите форму і використання минулого часу. Запам’ятаєте форми неправильних дієслів. Закріпите тему, переглянувши фрагмент фільму Сам удома. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв.

Урок 4 СЛОВА Поселення в готель (Checking-in)

Завдання 

Слова та фрази з теми Поселення в готель, пояснення та вимова у форматі відео, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми уроку у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Checking-in, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Урок 5 СЛОВА Житло (Accommodation)

Завдання 

Слова та фрази з теми Будинокпояснення та вимова у форматі відео, аудіо правильної вимови слів, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми Будинок у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Accommodation, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Урок 6 ГРАМАТИКА first conditional

Завдання 

Пояснення теми first conditional у форматі відео, 10+ інтерактивних завдань на сайті, first conditional у фільмі Сам удома 2. Фрагмент фільму Сам удома 2 з англійськими та українськими субтитрами + нові слова та завдання.

Результат

Вивчите форму і використання first conditional. Закріпите знання first conditional, переглянувши фрагмент фільму Сам удома 2. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв та вивчите нові слова з фрагменту фільму у цьому уроці.

Урок 7 ГРАМАТИКА second conditional

Завдання 

Пояснення теми second conditional у форматі відео, 10+ інтерактивних завдань на сайті, second conditional у фільмі Сам удома 2. Фрагмент фільму Сам удома 2 з англійськими та українськими субтитрами + нові слова та завдання.

Результат

Вивчите форму і використання second conditional. Закріпите знання second conditional, переглянувши фрагмент фільму Сам удома 2. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв та вивчите нові слова з фрагменту фільму у цьому уроці.

Урок 8 СЛОВА Сrime 

Завдання 

Слова та фрази з теми Crimeпояснення та вимова у форматі відео, аудіо правильної вимови слів, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми Crime у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Crime, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Урок 9 ГРАМАТИКА bare infinitive

Завдання 

Пояснення теми bare infinitive у форматі відео, 10+ інтерактивних завдань на сайті, bare infinitive у фільмі Сам удома 2. Фрагмент фільму Сам удома 2 з англійськими та українськими субтитрами + нові слова та завдання.

Результат

Вивчите форму і використання bare infinitive. Закріпите знання bare infinitive, переглянувши фрагмент фільму Сам удома 2. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв та вивчите нові слова з фрагменту фільму у цьому уроці.

Урок 10 СЛОВА Відпустка (Holiday)

Завдання 

Слова та фрази з теми Holidays, пояснення та вимова у форматі відео, аудіо правильної вимови слів, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми Holidays у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Holidays, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

10 уроків (4 граматичних та 6 на слова/фрази)

Кожен урок включає 

  • перегляд та розбір кількахвилинного фрагменту з фільму Сам удома 2
  • пояснення нової теми з лексики або граматики у форматі відео
  • вимову усіх слів та фраз, яку можна прослухати на сайті
  • інтерактивні вправи в уроці на сайті 
  • англійські та українські субтитри до відео фрагментів фільму
  • словник слів і фраз у форматі pdf, який можна завантажити
  • зворотній зв’язок з викладачем
  • можливість поставити запитання по кожному завданні
  • доступ до чату, у якому перебувають усі учасники курсу 
Z

Ви проходите курс у особистому кабінеті

Вимова, переклад, приклади до усіх фраз, а також пояснення та вправи для практики – усе, що потрібно, зібрано в одному місці та завжди під рукою. Увесь матеріал є також продубльованим у PDF-файлах, які ви можете завантажити зі сайту.

Z

Повна підтримка наших студентів

Виникають додаткові запитання по курсу? Я та моя команда професійних викладачів завжди на зв’язку та радо вам допоможемо!

Z

Необмежений доступ до матеріалів курсу

Придбавши курс, ви отримуєте доступ до матеріалів курсу назавжди.  Ви також можете придбати курс зараз, і розпочати навчання протягом 45 днів з моменту оплати.

англійських слів та фраз

онлайн уроків

тижні

рейтинг курсу

Ось чому варто приєднатись до курсу

  

 

Ми робимо так, щоб курс англійської приносив задоволення, був в кайф, і ви з нетерпінням чекали наступного уроку.
“КОЖЕН УРОК НАСТІЛЬКИ ЗАТЯГУЄ, що хочеться ще і ще” – так кажуть мої студенти.
Чи було у вас таке, що ви починали вивчати англійську, а через деякий час закидали, бо з’являлись важливіші і цікавіші справи? ЦІКАВІ уроки, які ХОЧЕТЬСЯ виконувати ще і ще – це справді важливо!

 

Ви розширите словниковий запас, навчитесь розуміти англійську носіїв, удосконалите вимову, дивлячись улюблений фільм та надихаючись новорічною атмосферою.

 

У цікавий, ігровий спосіб ми вивчимо 10 тем: 4 граматичних та 6 на слова/фрази. Прикріпляю програму курсу, щоб ви ознайомились з темами, які ми вивчимо.

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить тим, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

CLASSES

У подарунок ви отримаєте

Топ 1000 англійських слів+аудіо озвучування

Електронна книга + mp3

Проста та корисна книга для вивчення Топ 1000 частовживаних англійських слів. До книги додається правильна вимова у форматі mp3.

Курс по фільму Сам удома 1

відеокурс

Цей курс іде у подарунок для додаткової практики, що дозволить ще більше розширити словниковий запас, удосконалити вимову та розуміти швидку англійську на слух. 

Таблиця неправильних дієслів

зручна таблиця у PDF

Дієслова розділені на 7 груп. Це спрощує процес вивчення. Таблиця розроблена таким чином, вчити дієслова стає просто, зрозуміло та ефективно.

Реєстрація

Пакет дует

Разом вчитись легше і дешевше, при оплаті двох людей ви отримаєте знижку 10%

Ось декілька відгуків моїх учнів:

Відповіді на популярні запитання

Як оплатити участь?

Оплату можна здійснити  будь-яким зручним для вас способом (Приват24, Visa, MasterCard) прямо на сайті. Для цього натисніть кнопку Оплатити, і ви потрапите на сторінку оплати.

Що відбудеться після того, як я зареєструсь та оплачу участь?

Ми зв’яжемось з вами протягом 1 години з моменту оплати, і надішлемо вам подальшу інформацію по навчанню.

Для якого рівня англійської підходить курс?

Інтенсив підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1). 

Чи можна отримати всі уроки за один раз?

На жаль, ні. Курс розрахований на поетапне засвоєння матеріалу з виконанням усіх завдань.

Що робити, якщо виникають запитання по навчанню?

З вами на зв’язку буде викладач англійської. Ви зможете отримати відповіді на усі запитання. Також ви отримаєте доступ до чату, у якому перебують усі учасники та викладач англійської (ваш куратор курсу).

Чи можна підписати на курс декілька людей в компанії?

Так, звичайно. Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок. Надішліть, будь ласка, свій запит на contact@talkstudio.com.ua

Для чого вибирати онлайн курс, коли я можу взяти репетитора?

1. Talk Studio – ЦІКАВІ уроки, які ХОЧЕТЬСЯ виконувати ще і ще.

Ми робимо так, щоб курс англійської приносив задоволення, був в кайф, і ви з нетерпінням чекали наступного уроку. Ми справді над цим працюємо, і за це нас цінують і обирають наші студенти.

2. На офлайн заняттях вам потрібно записувати за викладачем. На наступний день важко пригадати матеріал з уроку. У онлайн інтенсиві – пояснення матеріалу завжди під рукою. Ви можете скільки завгодно разів переглядати відео, слухати аудіо, у випадку якщо щось забули.

3. Крім цього, ви вчитеся у зручний час та в улюбленому місці без затрат часу та коштів на дорогу. Уроки доступні 24/7. Якщо щось не зрозуміло, з вами на зв’язку викладач, який дасть відповіді на усі запитання.

 

© 2020 Віра Кашуба www.talkstudio.com.ua.Всі права захищено.  Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.