Курс англійської по фільмах "Сам удома 1 та 2"

Розширте словниковий запас, вивчайте граматику та покращуйте вимову, дивлячись улюблений фільм та надихаючись новорічною атмосферою!

Курс підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1).

Вартість курсу – 1150 грн.

Talk Studio

Під час проходження курсу ви зможете

R

Підвищити рівень англійської

Навчитись розуміти носіїв мови

w

Розширити словниковий запас

Зрозуміти правила граматики

z

Удосконалити вимову

b

Вивчити нові англійські слова, вирази, фразові дієслова

Дізнатись, як правильно та ефективно вчити англійську

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

15 уроків (6 на слова, 5 на фрази, 4 граматичні)

Кожен урок включає 

  • перегляд та розбір кількахвилинного фрагменту з фільму Сам удома 1 або 2
  • пояснення нової теми з лексики або граматики у форматі відео
  • вимову усіх слів та фраз, яку можна прослухати на сайті
  • інтерактивні вправи в уроці на сайті 
  • англійські та українські субтитри до відео фрагментів фільму
  • словник слів і фраз у форматі pdf, який можна завантажити
  • зворотній зв’язок з викладачем
  • можливість поставити запитання по кожному завданні
  • доступ до чату, у якому перебувають усі учасники курсу 
Z

Ви проходите курс у особистому кабінеті

Вимова, переклад, приклади до усіх фраз, а також пояснення та вправи для практики – усе, що потрібно, зібрано в одному місці та завжди під рукою. Увесь матеріал є також продубльованим у PDF-файлах, які ви можете завантажити зі сайту.

Z

Повна підтримка наших студентів

Виникають додаткові запитання по курсу? Я та моя команда професійних викладачів завжди на зв’язку та радо вам допоможемо!

Z

Необмежений доступ до матеріалів курсу

Придбавши курс, ви отримуєте доступ до матеріалів курсу назавжди.

нових слів та фраз

навчальних відео

вправ для практики

студентів пройшли курс

рейтинг курсу

Ось чому варто приєднатись до курсу

  

 

Ми робимо так, щоб курс англійської приносив задоволення, був в кайф, і ви з нетерпінням чекали наступного уроку.
“КОЖЕН УРОК НАСТІЛЬКИ ЗАТЯГУЄ, що хочеться ще і ще” – так кажуть мої студенти.
Чи було у вас таке, що ви починали вивчати англійську, а через деякий час закидали, бо з’являлись важливіші і цікавіші справи? ЦІКАВІ уроки, які ХОЧЕТЬСЯ виконувати ще і ще – це справді важливо!

 

Ви розширите словниковий запас, навчитесь розуміти англійську носіїв, удосконалите вимову, дивлячись улюблений фільм та надихаючись новорічною атмосферою.

 

У цікавий, ігровий спосіб ми вивчимо 15 тем: 6 на слова, 5 на фрази та 4 граматичних. Прикріпляю програму курсу, щоб ви ознайомились з темами, які ми вивчимо.

Talk Studio

ПРОГРАМА КУРСУ

Урок 1 СЛОВА Зовнішність (Appearance)

Завдання 

Слова та фрази з теми Зовнішність, пояснення та вимова у форматі відео, слова з теми Зовнішність у фільмі Сам удома 2, 10+ інтерактивних вправ на навчальному сайті Talk Studio.

Результат

Ви розширюєте словниковий запас, вдосконалюєте вимову та навчаєтесь розуміти швидку англійську носіїв мови.

Урок 2 СЛОВА Вибачення (Making Excuses)

Завдання 

Слова та фрази з теми Вибачення, пояснення та вимова у форматі відео, 10+ інтерактивних вправ для закріплення нових слів, слова з теми Вибачення у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви вивчаєте готові фрази, які можете використовувати у спілкуванні, розширюєте словниковий запас, вдосконалюєте вимову та навчаєтесь розуміти швидку англійську носіїв мови.

Урок 3 ГРАМАТИКА Past Simple

Завдання 

Пояснення теми минулого часу та форм неправильних дієслів, інтерактивні завдання на сайті, зручна таблиця для вивчення форм неправильних дієслів. Past Simple у фільмі Сам удома 2.

Результат

Вивчите форму і використання минулого часу. Запам’ятаєте форми неправильних дієслів. Закріпите тему, переглянувши фрагмент фільму Сам удома. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв.

Урок 4 СЛОВА Поселення в готель (Checking-in)

Завдання 

Слова та фрази з теми Поселення в готель, пояснення та вимова у форматі відео, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми уроку у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Checking-in, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Урок 5 СЛОВА Житло (Accommodation)

Завдання 

Слова та фрази з теми Будинокпояснення та вимова у форматі відео, аудіо правильної вимови слів, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми Будинок у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Accommodation, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Урок 6 ГРАМАТИКА first conditional

Завдання 

Пояснення теми first conditional у форматі відео, 10+ інтерактивних завдань на сайті, first conditional у фільмі Сам удома 2. Фрагмент фільму Сам удома 2 з англійськими та українськими субтитрами + нові слова та завдання.

Результат

Вивчите форму і використання first conditional. Закріпите знання first conditional, переглянувши фрагмент фільму Сам удома 2. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв та вивчите нові слова з фрагменту фільму у цьому уроці.

Урок 7 ГРАМАТИКА second conditional

Завдання 

Пояснення теми second conditional у форматі відео, 10+ інтерактивних завдань на сайті, second conditional у фільмі Сам удома 2. Фрагмент фільму Сам удома 2 з англійськими та українськими субтитрами + нові слова та завдання.

Результат

Вивчите форму і використання second conditional. Закріпите знання second conditional, переглянувши фрагмент фільму Сам удома 2. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв та вивчите нові слова з фрагменту фільму у цьому уроці.

Урок 8 СЛОВА Сrime 

Завдання 

Слова та фрази з теми Crimeпояснення та вимова у форматі відео, аудіо правильної вимови слів, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми Crime у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Crime, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Урок 9 ГРАМАТИКА bare infinitive

Завдання 

Пояснення теми bare infinitive у форматі відео, 10+ інтерактивних завдань на сайті, bare infinitive у фільмі Сам удома 2. Фрагмент фільму Сам удома 2 з англійськими та українськими субтитрами + нові слова та завдання.

Результат

Вивчите форму і використання bare infinitive. Закріпите знання bare infinitive, переглянувши фрагмент фільму Сам удома 2. Вдосконалите вміння розуміти швидку англійську носіїв та вивчите нові слова з фрагменту фільму у цьому уроці.

Урок 10 СЛОВА Відпустка (Holiday)

Завдання 

Слова та фрази з теми Holidays, пояснення та вимова у форматі відео, аудіо правильної вимови слів, 10+ інтерактивних вправ на сайті, слова з теми Holidays у фільмі Сам удома 2.

Результат

Ви розширили словниковий запас і вивчили фрази з теми Holidays, вдосконалили вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Уроки 11-15 фрази, фразові дієслова, ідіоми

Завдання 

Фрази, фразові дієслова, ідіоми у фільмі Сам удома 1, пояснення та вимова у форматі відео, аудіо правильної вимови слів, 10+ інтерактивних вправ у кожному уроці.

Результат

Ви розширите словниковий запас новими фразами,  які вживаються у розмовній англійській. Вдосконалите вимову. Краще розумієте швидку англійську носіїв мови на слух.

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить тим, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Реєстрація

Пакет дует

Разом вчитись легше і дешевше, при оплаті двох людей ви отримаєте знижку 10%

Ось декілька відгуків студентів:

Відповіді на популярні запитання

Як оплатити участь?

Оплату можна здійснити  будь-яким зручним для вас способом (Приват24, Visa, MasterCard) прямо на сайті. Для цього натисніть кнопку Оплатити, і ви потрапите на сторінку оплати.

Що відбудеться після того, як я зареєструсь та оплачу участь?

Ми зв’яжемось з вами протягом 1 години з моменту оплати, і надішлемо вам подальшу інформацію по навчанню.

Для якого рівня англійської підходить курс?

Інтенсив підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1). 

Чи можна отримати всі уроки за один раз?

На жаль, ні. Курс розрахований на поетапне засвоєння матеріалу з виконанням усіх завдань.

Що робити, якщо виникають запитання по навчанню?

З вами на зв’язку буде викладач англійської. Ви зможете отримати відповіді на усі запитання. Також ви отримаєте доступ до чату, у якому перебують усі учасники та викладач англійської (ваш куратор курсу).

Чи можна підписати на курс декілька людей в компанії?

Так, звичайно. Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок. Надішліть, будь ласка, свій запит на contact@talkstudio.com.ua

Для чого вибирати онлайн курс, коли я можу взяти репетитора?

1. Talk Studio – ЦІКАВІ уроки, які ХОЧЕТЬСЯ виконувати ще і ще.

Ми робимо так, щоб курс англійської приносив задоволення, був в кайф, і ви з нетерпінням чекали наступного уроку. Ми справді над цим працюємо, і за це нас цінують і обирають наші студенти.

2. На офлайн заняттях вам потрібно записувати за викладачем. На наступний день важко пригадати матеріал з уроку. У онлайн інтенсиві – пояснення матеріалу завжди під рукою. Ви можете скільки завгодно разів переглядати відео, слухати аудіо, у випадку якщо щось забули.

3. Крім цього, ви вчитеся у зручний час та в улюбленому місці без затрат часу та коштів на дорогу. Уроки доступні 24/7. Якщо щось не зрозуміло, з вами на зв’язку викладач, який дасть відповіді на усі запитання.

 

© 2022 Віра Кашуба www.talkstudio.com.ua.Всі права захищено.  Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.