Talk Studio

В декреті виснаження і вакуум?

Саме так мені часто кажуть матусі після деякого часу невідривної декретної відпустки. Догляд за вашою дитиною накладає так багато обмежень, що майже всі скаржаться, що на декілька років ніби “випали з життя”!

Чи можливо це виправити? Звичайно! Але краще не допускати.

Вивчення англійської – один з найдоступніший і найефективніших способів розвивати себе і “не випадати з життя”.

Чому?

Через деякий час ви захочете знайти нову роботу чи відновити стару? Англійська додасть 100500 балів до вашого резюме і можливостей роботи.

Ви хочете, щоб ваша дитина володіла англійської? Ваше власне володіння англійською буде неоціненним прикладом для неї, і ви ще  зможете допомогти власній дитині і відповісти на її запитання.

Ви хотіли б зараз чи потім організувати класну подорож самостійно? Без англійської не обійтись закордоном.

Та й просто знання іноземної мови додає до вашої впевненості в собі, власних силах, можливостей роботи і подорожей!

Тим більше, що декретна відпустка надає всі можливості для вивчення англійської.

Які саме можливості? Як вчити англійську? Що робити, а що ні?

Розберемо сьогодні з вами!

Talk Studio

Ваш телефон – ваш друг!

Запам’ятайте, вивчення англійської – це НЕ словник з нових слів (слово-транскрипція-переклад). Це  – малоефективно, нецікаво і старомодно – зараз є цікавіші і ефективніші методи вивчення англійської.

До того ж нові слова – один з семи аспектів вивчення англійської, якими вам потрібно оволодіти для вільного спілкування.

І навіть нові слова ви можете не записувати в словник (що є дуже незручним, якщо у вас маленька дитина), а зберігати у телефоні.  Це – сучасно, цікаво, зручно!

Для цього існують мобільні додатки (Quizlet, Memrise) або ж просто у Google docs або Evernote – це буде ваш електронний словник.

Але ми пам’ятаємо, що слова – один з семи аспектів.

Як ще можна вчити англійську?

Аудіокниги та все, що можна слухати/дивитись з мобільного телефона!!

В мене була студентка, яка слухала англійські аудіокниги та звукові спеціальні треки для навчання у час, коли засинали діти.

Матусі зрозуміють! Вона чекала, поки діти заснуть, а той самий час слухала навчальні матеріали у навушниках.

ЇЇ вимова і запас слів неймовірно покращились!

А ще інша студентка використовувала англійську у телефоні, коли чекала дітей з гуртка, школи чи дитсадка.

Просто підберіть аудіокнигу, яка підходить до вашого рівня володіння англійською. Є аудіокниги для початківців, є для середнього, є для вищого рівня. Є навіть такі, що призначені для тих, хто вивчає англійську повністю з нуля!!

Talk Studio

Вільний графік

Часто ви не можете почати вивчати англійську, бо дитина просто не дає спланувати заняття.

Ви домовились з репетитором про заняття, поки дитина в садку, а вона сьогодні не пішла в садок. Вам незручно відмінити заняття за годину до самого заняття, але й дитина не дасть вам повноцінно навчатись на уроці, якщо це Skype заняття, і тим більше поїхати в мовну школу, якщо заняття офлайн.

Що робити тоді?

Вибирайте курси, де немає чіткого графіку. Сучасний формат вивчення англійської дозволяє пройти урок на онлайн платформі у будь-який зручний для вас час протягом 2-3 днів або навіть тижня (залежить від курсу).

Це дуже зручно у порівнянні зі строгим графіком два/три заняття в тиждень з репетитором. Важко точно спрогнозувати, що у цей час ви зможете бути на занятті, особливо, якщо у вас маленька дитина.

Якщо ви проходите курс на онлайн платформі, то можете почуватися вільно. Просто перенести урок, якщо у запланований час сталася форс-мажорна ситуація.

Talk Studio

Вибирайте сучасний формат!

Мені нещодавно написала матуся з запитанням чи можна пройти фінальний тест, щоб отримати сертифікат. У неї була новонароджена (!) дитина, і вона проходила курс, але не змогла вчасно пройти фінальний тест, після якого видається сертифікат.

Звичайно, я завжди відкриваю доступ.

До того ж це сучасний, цікавий формат, який вас зацікавить і змотивує більше, ніж звичний підручник.

Хороші якісні курси пропонують не просто відеоматеріали для перегляду, а ще й масу практичних завдань для практики, які ви можете одразу перевірити, побачити ваші помилки і сильні сторони. Це – дуже цікаво і захоплююче. 

Онлайн формат дозволяє розвивати англійську по усіх семи аспектах. У якісних курсах є все необхідне для навчання, зібране у одному місці: аудіо, відео, подкасти, TED промови, відео-анімації, аудіокниги, практичні завдання.

Найголовніше – стремління, сила волі, і правильна методика!

Comments

comments