Business English

Отримай роботу мрії та будь впевненим у своїй англійській!

Тривалість курсу – 1 місяць. 

Програма курсу:

 1. резюме англійською
 2. мотиваційний лист і самопрезентація
 3. співбесіда 
 4. дзвінки у Skype/Zoom
 5. зустрічі та мітінги
 6. фрази для переписки, імейлів
 7. фразові дієслова у робочій комунікації
 8. ідіоми у робочій комунікації
 9. презентація англійською
 10. гроші
 11. конфлікти на роботі
 12. скорочення та абревіатури

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

Весь курс у вашому особистому кабінеті

Ви проходите курс у особистому кабінеті. Уроки, відео, онлайн вправи, завдання, таблиці для завантаження – усе зібрано в одному місці та завжди під рукою. Доступ до уроків 24/7. Ви виконуєте завдання у зручний для вас час.

Z

Куратор слідкує за вашим прогресом

На сайті є можливість отримати зворотній зв’язок від викладача, поставити запитання по кожному завданню.

Z

Чотири індивідуальних уроки з викладачем

Розбір частих помилок, розмовна практика, додаткові пояснення матеріалу, вправи та практика по кожній темі курсу. Уроки проходять у Skype/Zoom. Тривалість 1 уроку – 60хв. Час уроку – зручний для вас та підбирається індивідуально.

Z

Повна підтримка наших студентів

Виникають додаткові запитання по курсу? Куратор курсу завжди на зв’язку на сайті, месенджері, у чаті вашої групи та радо відповість на усі запитання по курсу.

Z

Доступ назавжди

Доступ до уроків та завдань 24/7. Ви навчаєтесь у час, коли вам зручно. Після завершення навчання, курс залишається у вашому особистому кабінеті.

уроків на платформі

індивідуальні уроки

фраз

відео

онлайн вправ

Talk Studio

По яких матеріалах ми будемо вчитись і чому?

ВІДЕО

Ми створили свій крутий формат, що дозволяє пояснювати складні теми простими словами. Пропустити заняття з якихось причин неможливо. Ви маєте матеріали у постійному доступі та можете опрацювати їх у будь-який час. 

 

СЛОВА ТА ФРАЗИ

Усі слова та фрази з відео продубльовані у таблиці. Вимову усіх слів та фраз можна прослухати одразу на сайті і запам’ятати. Це зручно, цікаво та ефективно!
РОЗУМІННЯ НОСІЇВ МОВИ

Навчання проводиться на основі сучасних матеріалів, розроблених на основі англомовних блогів, YouTube-канали, TED-відео, подкасти, аудіо книг, подкастів та ін. Ці уроки навчать вас розуміти сучасну живу англійську носіїв мови.  

Кожен урок включає

 • завдання розроблені на основі фрагментів фільмів/YouTube відео
 • виписані слова, фрази, ідіоми, фразові дієслова, український переклад у форматі таблиці
 • онлайн вправи та тестидля практики слів, фраз, вимови

Вам не потрібно виписувати слово та шукати його переклад. Це не ефективно і демотивує вчитись. Ми будемо працювати з спеціальними онлайн вправи, і ви поповнюватиме свій словниковий запас із задоволенням.

Для якого рівня англійської призначений курс?

Курс розроблений для рівнів Intermediate та Upper-Intermediate. Також можуть брати участь початківці (якщо ви – екстра старанні:))

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Чому цей курс ефективний?

Я часто отримую такі повідомлення від студентів курсу

 • отримую КАЙФ від уроків

 • по таких уроках ХОЧЕТЬСЯ вчити англійську

 • дуже КРУТИЙ підхід

Щоб вам було цікаво вивчати англійську, команда викладачів Talk Studio власноруч розробляє курси, створює уроки, вправи та тести на навчальній платформі Talk Studio.

Ми дбаємо, щоб  вивчення англійської приносило задоволення і було в кайф. Тільки такий підхід принесе результат, оскільки неможливо себе заставити вивчати англійську. Ви і самі це знаєте, якщо раніше починали вчити англійську і закидали навчання на пів дорозі.

Talk Studio

Відгуки

Talk Studio

Вартість