Дякуємо за покупку!

Ми сконтактуємо з вами найближчим часом, щоб розпочати навчання у Тижневому інтенсиві!

Важлива інформація! Якщо ви бажаєте зараз або у майбутньому продовжувати вивчати англійську індивідуально з викладачем, на цій сторінці ви знайдете інформацію, як це можна зробити.

Ми проводимо індивідуальні структуровані курси англійської, і на цій сторінці ви  знайдете детальну інформацію про програму, формат навчання; завдання, які на вас чекають завдання, які є рівні курсу (для початкового, середнього та вищого рівня) та як відбувається навчання.

  • Якщо ви не маєте багато зараз часу, але плануєте вивчити англійську
  • Якщо ви не знаєте, чи індивідуальне навчання вам підійде, але точно плануєте взятись за англійську у майбутньому
  • Якщо ви не маєте змоги відвідувати офлайн курси, але хотіли б вивчити англійську

 

 індивідуальний курс для вас!

Ви можете доєднатись до курсу зараз, оплативши курс на сайті внизу цієї сторінки, або залишити ваші контактні дані, щоб ми вам передзвонили.

Залиште заявку, і ми підберемо для вас підходящу програму!

Помилка: Contact form не знайдена.

Індивідуальний курс англійської
Онлайн курс розмовної англійської

12 тижнів

16 граматичних тем

600+ нових слів

Знаю якість ваших курсів

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Для кого буде корисним цей курс?

N

Вам потрібно пройти співбесіду або тест на знання англійської рівня

N
Ви бажаєте працювати в іноземній компанії
N

Вам часто доводиться спілкуватись англійською через Skype з іноземцями та носіями мови

N

Ви бажаєте розширити словниковий запас та знання граматики та позбутись мовного бар’єру

N

Вам потрібно навчитись грамотно і без помилок вести корпоративну переписку

N

Ви бажаєте вивчити необхідну лексику для роботи та бізнесу

N

Ви відчуваєте невпевненість, коли спілкуєтесь англійською, говорите простими реченнями та бажаєте покращити сприймання англійської на слух

N

Вам катастрофічно не вистачає часу на навчання на мовних курсах чи у репетитора

N

Ви багато подорожуєте або їздите у відрядження

Вітаю усіх відвідувачів сайту!

Скільки часу ви витрачаєте на вивчення англійської?

Пів години на день? Годину? А якщо врахувати час, який ви змушені витрачати на дорогу, щоб добратись до репетитора чи мовних курсів? Величезна часозатратність була основною причиною, чому люди змушені залишати незавершеним навчання у мовній школі. Знаю це з власного досвіду, тому що зовсім недавно сама працювала в агенції іноземних мов.

Сьогодні ми живемо в режимі економії часу. Далеко не кожен може собі дозволити подорож до мовної школи, витрачаючи щоразу більше двох годин на дорогу.

Ще одна проблема офлайн навчання – великі та різнопланові мовні групи. Одна аудиторія, одна година, один підручник, один викладач і люди з різним рівнем англійської. У групі багато людей, одним залегко, іншим заскладно. НЕ СКАЖУ, що ця традиційна система на 100 % погана. Вона працює для багатьох. Інакше ніхто б так і не знав англійської. Але для більшості – офлайн навчання не працює або працює дуже слабо.

Та цьому є рішення. Онлайн навчання – це найпрогресивніший на сьогодні спосіб вивчення мови. По суті, це – можливість максимально індивідуалізувати процес навчання, і підігнати навчання під ваші особисті потреби. В якій би точці світу ви не знаходилися, ви завжди маєте зв’язок з вашим викладачем та доступ до усіх навчальних матеріалів. Ви економите кошти на додаткові матеріали, підручники, транспорт… Але найважливіше, ви економите безліч часу на дорогу. Зекономлений час ви можете витратити на те ж навчання, роботу, подорожі чи час з друзями або сім’єю.

Що ж давайте розглянемо детальніше, що ми вчимо на онлайн курсі англійської. Навчання у Індивідуальному курсі розмовної англійської полягає у вивченні основних аспектів мови – Pronunciation, Vocabulary, Grammar та вдосконаленні трьох навиків – Listening, Writing, Speaking. Тому у кожному плані на тиждень ви знайдете завдання по всіх аспектах та навиках. Розглянемо детальніше, що входить у програму та зміст курсу.

Чи якого рівня англійської призначений курс?

Три навчальні програми за різними рівнями

Перед початком ви проходите тестування на визначення рівня англійської, і ми підбираємо програму, яка підходить вам

Я розробила три навчальні прорами для учасників з трьома різними англійської:

  • Програма Basic Englsh Course – курс для початківців у вивченні англійської
  • Програма Intermediate English Course – курс для учасників у кого уже є початковий рівень у вивченні англійської (A2) та які хотіли б досягнути для середнього рівня (B1)
  • Програма Fluent English Course – курс для учасників у кого уже є середній рівень у вивченні англійської (B1) та які хотіли б досягнути для вищого рівня (B2)

До нас звертаються учні з різним рівнем англійської.

Часто буває, що ви вчили англійську в школі, в університеті, але ви і зараз відчуваєте труднощі вільно висловлювати свою думку. Також часто звертаються і ті, хто знає англійську на середньому рівні, але відчуває, що знання уривчасті, не систематизовані, в голові “каша” і від цього невпевненість у спілкуванні. Ми врахували потреби людей з різним рівнем знання англійської та розробили три навчальні програми за рівнем складності.

Перед початком навчання ви проходите тест на визначення рівня англійської. Це потрібно для того, щоб ми могли підібрати правильний курс за вашим рівнем англійської, який найкраще відповідатиме вашим потребам та запитам.

Залиште заявку, і ми підберемо для вас підходящу програму!

Помилка: Contact form не знайдена.

Програма курсу

z

Вимова


Ми вчимо, як. правильно вимовляти англійські звуки та слова. Ми розглянемо, як мінімізувати та максимально позбутись акценту.  Зазвичай наші студенти не придають великого значення правильній вимові слів, хоча звичайно, неправильні наголоси та вимова звуків звучать неграмотно. Тож ми розглянемо слова, у яких ми, носії української мови, найчастіше робимо помилки. Правильна вимова слів додається у аудіо форматі. 

Слухання


Люди, які вивчають англійську, стикаються з наступними труднощами, і це цілком нормально:

  • англійською говорять МЕГАшвидко
  • не вимовляють половини складів
  • слова звучать дуже невиразно

На онлайн курсі англійської ми розповідаємо, як подолати ці труднощі і даємо завдання, які навчать вас краще розуміти усну англійську на слух. У курсі є завдання на слухання, які адаптовані до рівня В2, а також – анломовні відео, ТЕD промови і подкасти, які були створені для носіїв англійської, тобто для людей, для яких англійська мова – рідна. Ці відео на перший погляд складні і незрозумілі, і навіть спочатку лякають)) Однак вони дають результат, і до кінця курсу ви сприйматимете живу усну англійську носіїв мови.

t

Граматика


Ми вивчимо граматичні конструкції, які відповідають рівню володіння англійської В2. Граматика пояснюється дуууже доступно у формі відео анімацій, і учні після проходження курсу кажуть, що англійська граматика – досить проста. Головне, її зрозуміти, а не просто вивчити правила 🙂

Пояснення граматики – у формі відео анімацій, і ці відео – ізюминка курсу.  Нам самим вони дуже подобаються. Трохи нижче на цій сторінці є приклад такого відео!

Формат з дошкою, маркером, можливістю писати, малювати картинки і пояснювати матеріал ідеально підходить для пояснення граматики. Програма дозволяє пояснювати матеріал один в один, як в реальному житті. З досвіду знаємо, як краще пояснити, щоб студенти зрозуміли матеріал якнайшвидше і подумали, що це все дуже просто, і нічого складного в правилах немає))

Відеоанімації дають таку можливість. Плюс тут ви маєте можливість перемотати назад, щоб прослухати пояснення ще раз. Ви можете прослухати пояснення стільки разів скільки потрібно, і головне, ці відео завжди під рукою, і ви можете повернутись до них і пригадати, якщо щось забули. 

А якщо раптом вам щось незрозуміло, то у вас є заняття, де ви можете запитати у викладача і уточнити всі нюанси.

b

Слова


Найбільша кількість людей бажають покращити рівень саме через недостатній словниковий запас. Ми опануємо той лексичний матеріал, які відповідає рівню володіння англійською B2, а саме – слова, фрази, вирази, фразові дієслова.

У курсі на вас чекають різні завдання на розширення словникового запасу. Інтерактині завдання на сайті, завдання на запам’ятовування слів, англомовні відео з ted.com та youtube.com та завдання по них. Весь словниковий матеріал відповідає рівню англійської В2.

Ми також вирішимо питання Малий словниковий запас і Не знаю, як це сказати по-англійськи? Ми зробимо це як за рахунок розширення словникового запасу, так і за рахунок порад і рекомендацій, взятих з практики. Багато моїх учнів погоджуються і кажуть, що ці поради допомогли їм вільніше почуватись у спілкуванні англійською, пройти співбесіду на англійській та виконати інші поставлені перед ними завдання. Викладачі і навіть носії мови не знають всіх англійських слів, але при цьому можу вільно спілкуватись англійською. На онлайн курсі англійської ми розбираємо, як цього досягнути.

Письмо


Вчимося грамотно та без помилок відповідати на офіційні та неофіційні імейли. Ми, команда викладачів, особисто перевіряємо письмові роботи за період навчання. Всі завдання, які необхідно виконати письмово, виділені у структурі курсу спеціальним кольором.

Ви виконуєте завдання, і ми не лише перевіряємо, а й пишемо фідбек, відгук та пояснення помилок. Це допомагає краще засвоїти пройдений матеріал та тренує письмову англійську.

w

Говоріння


Більшість студентів з середнім рівнем англійської бажають вільно спілкуватись англійською, не задумуючись, який час вжити і як правильно сказати. Ми знаємо ці труднощі з вільним висловлюванням думки на англійській, тому адаптували курс таким чином, щоб на ньому було максимум мовної практики. Це заняття у групі, індивідуальні і особливо – розмовні.

На розмовних заняттях (2-3 учасників) ми не перевіряємо завдання, як на заняттях у групі. 90% часу – спілкування учасників між собою та з викладачем, 10% – зворотній зв’язок від викладача (пояснення нових слів і фраз, виправлення помилок). Ми часто відходимо від запланованої теми, і це класно. Ми розприділяємо студентів у пари таким чином, щоб вони на уроках самі знаходили спільні теми для розмови. Тоді виходить, що розмовні уроки максимально наближені до життя.

Розмовні заняття працюють на “розговорення” та “подолання мовного бар’єру”. Ще на розмовних заняттях ми використовуємо на практиці все, що вивчили у курсі. І щоб знання були не лише в теорії, а ви могли їх застосувати на практиці. Розмовні заняття майже повністю присвячуються “розговоренню”, але розмовну англійську ми також практикуємо на заняттях у групі та індивідуальних.

Важливий момент!
Віра, автор курсу, не просто так склала програму саме таким чином.

Ми щодня працюємо з учнями, котрі намагаються вивчити англійську для конкретних цілей.

Тому на практиці бачимо, що працює, а що ні, та постійно покращуємо модель. Зрештою, ми самі вчили англійську за цими алгоритмами. Одного разу на конференції для викладачів іноземних мов Tutor’s Forum, де Віра виступала у ролі спікера, її запитали, в якій англомовній країні  вона навчалась. Викладачі, які слухали її виступ англійською зробили висновок про те, що Віра навчалась закордоном. “Мені було дуже приємно і я сприйняла це запитання як похвалу, хоча насправді я здобувала освіту в Україні, а не в англомовній країні.”

Здобути класний рівень англійської можна і не живучи в іноземній країні. Зараз є стільки класних онлайн інструментів і матеріалів. Потрібно лише вміти використати їх на свою користь. Мені зокрема вдалось мінімізувати типовий український акцент, що досить незвично для українців, які спілкуються англійською.

Але часто ми замість того, щоб вдало використати доступні інструменти, ми допускаємо помилки у вивченні англійської, які не дають нам досягнути бажаного результату. Я на маю на увазі не помилки в словах чи реченнях, а помилки в самому процесі навчання. Ось 6 найпоширеніших помилок у вивченні англійської.”


6 пасток у вивченні англійської, яких варто остерігатися кожному

1

Починати вивчати англійську, не розібравшись спочатку, як вивчити мову з мінімальними затратами часу та зусиль та максимальним результатом.

Нам здається, що ми вже давно знаємо, як вчити англійську, тільки потрібно сісти і вивчити. Тому автоматично допускаємо помилки, що тормозять результат, а інколи взагалі не дають нам його досягнути. Коли ми розповідаємо, які помилки ми допускаємо і чому так стається, то учні зізнаються, що упізнають тут себе.

2

Вивчення довжелезних списків слів, непотрібних в реальному житті

Головне – не намагатись вивчити швидше і якомога більше слів, а вивчити небагато, але якісно. Приблизно 200 високочастотних слів покриють близько 80% повсякденної розмови; 300 слів – приблизно 85%; 400 слів покриють вже близько 90%; 800-1000 слів – близько 95% того, що потрібно сказати чи почути в звичайній ситуації.

3

Використання одного і того самого підручника та безкінечні нудні вправи

Хоч сучасні підручники далекі від тих, по яких ми вчилися ще десять років тому, все ж не варто зациклюватися лише на одному ресурсі. Перевага вивчення англійської онлайн – ви можете використовувати БУДЬ-ЯКІ АНГЛОМОВНІ МАТЕРІАЛИ НА ВАШ СМАК: блоги, YouTube каналиInstagram профіліTED відеоподкасти, аудіо книги та багато іншого.

4

Страх допустити помилку 

Коли ми спілкуємось українською, то допускаємо масу помилок. Чому ж тоді переживати, що робимо помилки у спілкуванні англійською? Помилок боятись не варто, тому що без них неможливо вільно навчитись говорити англійською. Золоте правило – чим більше розмовної практики, тим менше помилок у спілкуванні англійською.

5

Повна відсутність розмовної практики

Саме розмовна англійська – для багатьох найважча частина у процесі вивчення мови. Але не варто її уникати. Існують лайфхаки, які спростять перші кроки та допоможуть на початку. І як у будь-якій справі важко – лише на початку. Чим більше ви намагаєтесь спілкуватись англійською, тим вільніше ви себе почуваєте.

6

Вивчення граматичних правил і теорії напам’ять

Граматика безперечно потрібна. Але лише, як засіб, який допомагає легше та грамотніше спілкуватись на англійській мові. Граматика потрібна лише у випадку, якщо ви вмієте використовувати вивчене на практиці у спілкуванні. Теорія і зазубрювання самі по собі нічого не варті.

Автор навчальної прорами

Віра Кашуба

Викладач англійської мови, засновник TALK Studio

Привіт, друзі! Моя основна діяльність – допомагати людям навчитись вільно спілкуватись англійською.

Я – засновник україномовного ресурсу для вивчення англійської talkstudio.com.ua та розробник онлайн курсів англійської.

З 2015 року веду блог про вивчення англійської мови, мотивацію, натхнення та тайм менеджмент.

Ведення блогу та проведення онлайн курсів я поєдную з роботою в університеті. Я працюю викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка. Моя робота в університеті пов’язана з науковою діляльністю, роботою зі студентами, участю у конференціях та міжнародних проектах.

Як викладач Львівського університету, я маю можливість проходити стажування у європейських університетах. Я активно використовую ці можливісті, бо дозволяють вивчити країну, систему освіту зсередини,  отримати досвід і почерпнути нові ідеї у викладанні. Ці ідеї застосовую у створенні онлайн курсів англійської та викладанні.

Також я відвідую та беру участь як спікер у всеукраїнських та міжнародних конференціях, присвячених англійській мові та викладанню іноземних мов.

Формат курсу

ВВІДНЕ ЗАНЯТТЯ

Ви отримаєте інструкції щодо співпраці у межах курсу, а також рекомендації та поради щодо того як ефективно вчити слова, граматику та відповіді на популярні запитання, які виникають в учасників на початку навчання. Ця інформація дозволяє працювати з курсом максимально ефективно.

12 ЛЕКЦІЙНИХ ЗАНЯТЬ

Ці завдання ви можете виконати у будь-який час, оскільки вони завжди доступні на сайті. На протязі 12 тижнів ви отримуєте на електронну пошту лист з доступом до уроку на внутрішньому сайті для учасників. Тут розміщені всі матеріали, необхідні для навчання: аудіо, відео, електронні підручники, відео-анімації, блоги, TED промови та ін. Ми покращимо три аспекти мови: слова, граматику, вимову та три мовні компетенції: вміння розуміти англійську на слух, висловлювати думку англійською і навики письма.

Новий матеріал пояснюється просто і доступно у формі ось таких відео анімацій. Тож пропустити заняття з якихось причин неможливо. Ви маєте всі записи та матеріали у постійному доступі та можете опрацювати їх у будь-який час.

Ви завжди зможете переглянути відео ще раз, якщо щось забули. Для цього вам не потрібен чекати наступного заняття з викладачем. Все необхідне завжди під рукою.

Структура курсу складена таким чином, що вам не вдасться просто халявити і переглянути навчальний матеріал. Ні. Ви отримуватимете домашні завдання. Ми перевірятимемо їх та надаватимемо доступ до наступних уроків. Таким чином ми будемо впевнені, що ви досягнете бажаного результату.

ПЛАН ЗАВДАНЬ НА ТИЖДЕНЬ

У кожному новому уроці ви отримуєте план завдань на наступний тиждень. Завдання розписані по днях і містять посилання на всі необхідні ресурси. Питання що робити, коли і як вже не стоїть! Ваше завдання – лише слідувати перевіреному алгоритму дій.

12 ПРАКТИЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ 

Це індивідуальні заняття з викладачем у Skype. Ми перевіряємо пройдений матеріал, обговорюємо складні моменти, спілкуємось англійської та шліфуємо вимову.  Заняття проходять у час, коли вам зручно. Перед початком навчання ви говорите ваші побажання щодо часу, і ми домовляємось про час.

6 РОЗМОВНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ

На розмовних заняттях ми не перевіряємо завдання, як на заняттях у групі. 90% часу – спілкування учасників між собою та з викладачем, 10% – зворотній зв’язок від викладача (пояснення нових слів і фраз, виправлення помилок).

Розмовні заняття – це найефективніший спосіб навчитись спілкуватись англійською. Заняття організовані таким чином, що вони максимально наближені до розмови у реальному житті, і найкраще “розговорюють” учасників.  Розмовні заняття максимально наближені до життя.

Про час розмовних занять ми домовляємось в індивідуальному порядку.

FACEBOOK ГРУПА ПІДТРИМКИ

Якщо виникають запитання по навчанню, ви можете ставити їх у нашій закритій фейсбук-групі. Ви отримаєте відповідь від нас або інших учасників у той самий день. Учасники курсу стикаються з подібними проблемами, тому тут комфортно ставити запитання. Також тут ви знайдете підтримку та натхнення для навчання. Ви потрапите в середовище взаємодопомоги, де ми будемо готові вас підтримати, якщо виникатимуть труднощі.

Якщо чесно…

Багато для кого робота по курсу буде так званою “шоковою терапією”, при якій ви перебуватимете у позитивному стресі, що спонукатиме вас РОБИТИ, а не думати над тим, за що взятися.
Під час проходження курсу ви отримуєте покроковий алгоритм. Питання що робити, коли і як вже не стоїть!
Ваша справа – слідувати перевіреному алгоритму дій. Мабуть у цьому одна із найбільших цінностей нашого підходу.

Додатково до інфраструктури основної програми курсу входять:

1

Доступ до курсу і всіх матеріалів після закінчення навчання на онлайн курсі

Під час проходження курсу студенти завжди запитують, чи залишиться у них доступ до всіх матеріалів після завершення навчання. Так, залишиться! Всім майбутнім учням кажемо про це зараз, ще перед проходженням курсу. Ви зможете у будь-який момент повернутись до навчальних матеріалів: всіх відео, аудіо, пояснень, нових слів і так далі. Це, звичайно, не привід не проходити курс вчасно! Але приємно знати, що якщо вам щось буде потрібно, ваш курс завжди під руками.

2

Надзвичайне оточення і взаємопідтримка

На онлайн курсі англійської ви не просто вивчаєте англійську, а стаєте частиною спільноти цілеспрямованих та мотивованих людей. Це неабияк важливо, оскільки наше оточення визначає, хто ми є. Усіх учасників нашої спільноти об’єднує спільна мета – оволодіти англійською на бажаному рівні. Тож тут комфортно ставити запитання та роз’яснювати для себе, що не зрозуміло!

3

Закрита Facebook група для учасників

Тут перебувають всі учасники курсу, а також викладачі команди Talk Studio.
Основна функція групи – давати відповіді на ваші запитання.  Ви зможете ставити будь-які запитання і отримувати відповіді від команди Talk Studio. Доступ у закриту фейсбук групу мають лише учасники курсу.

Як виникла ідея створити таку групу? Коли ми працювали з учнями у звичайній офлайновій школі, часто виникала така ситуація. На домашнє завданні задані вправи, але вдома буває не зрозуміло, як  їх виконувати. Навіть якщо на уроці вам було все зрозуміло, проходить трохи часу, і коли ви сідаєте за виконання домашнього завдання, частина інформації вилетіла із голови, і важко виконати домашнє завдання, а викладача немає поряд, щоб ще раз все пояснив.

У нашій фейсбук групі служба підтримки діє на постійній основі. Це дуже круто. Для того щоб ви краще зрозуміли для чого потрібна група, прикріплюємо приклади запитань і скріни з групи.


Як сказати
по-англійськи?

 

Учні запитують, як перекласти або сказати щось по-англійськи, що означає речення і так далі… Ми з радістю відповідаємо на всі запитання, пов’язані з англійською: ті, що стосуються уроку, так і ті, які не стосуються уроку, але вам потрібно знати відповідь, наприклад, по роботі.


Не можу зрозуміти…

 

Щось не зрозуміло по ходу уроку і виконання домашнього завдання? Ви ставите запитання у групі, і ми відповідаємо. Вам не потрібно чекати наступного уроку.


Організаційні та інші питання

 

Всі організаційні питання ми теж вирішуємо у групі, ми часто робимо тут оголошення. Це допомагає нам залишатись на зв’язку і слідкувати за вашим прогресом у навчанні.

Як відбувається навчальний процес?

Зараз ми відповімо на популярні запитання і ознайомимо вас з форматом.
І так, як все проходить?
ЕТАП 1 Перед початком курсу

На ваш імейл ви отримуєте інструкції по роботі з курсом та доступ до уроків. Я даю рекомендації та інструкції, як правильно вчити слова та граматику, як надсилати виконані завдання та інші “організаційні” питання. Так ви нічого не пропустите та отримаєте максимум користі з потрачених часу і грошей на навчання.

Окрім інструкцій та рекомендацій Ви отримуєте всі необхідні лінки, доступ до сторінки з 12 уроками та пароль до першого уроку. На сторінці з уроками ви бачите короткий опис всіх 12 уроків, але доступ до наступного уроку ви отримуєте лише після виконання попереднього.

ЕТАП 2 Основна частина

Раз в тиждень або більше ви відвідуєте групові, розмовні або індивідуальні заняття. Тільки для цього не потрібно збиратись і їхати у центр міста. Ви заходите у Skype з відеоз’язком та чатом. Тут все як на звичайному занятті. Ви бачите викладача. Він бачить вас. Викладач пояснює, ви виконуєте вправи. Замість дошки – чат. Якщо потрібно викладач інколи включаю свій екран, і ви бачите його екран.

На домашнє завдання ви отримуєте план завдань на тиждень, розписаний по днях, що коли робити з лінками на всі матеріали. У завдання зазвичай входить робота з відео, подкастами, аудіокнигами та звичайними підручники.

Раніше учні скаржились на те, що через деякий час все забувається, особливо граматика. Тому всі пояснення граматики доступні у формі відеоанімацій, і вони завжди у вас під рукою, якщо ви щось забули.

З практики найефективніша модель така: на заняттях ми по максимуму спілкуємось англійською і розжовуємо граматику. На домашнє – ви вивчаєте слова, робите вправи, дивитесь відео, слухаєте подкасти та ін.

Чому ми на заняттях розбираємо лише граматику і спілкуємось англійською, а все решта – самостійно? Багато учнів вважає, що граматика – складна і хочуть, щоб викладач все гарно розжував. А завдання по розвитку навику спілкування англійською просто неможливо виконати самостійно, бо треба людину, з якою ви будете говорити. Тому це робимо на занятті. Всі решту завдання моїм учням подобається виконувати самостійно: в зручному темпі, в зручному місці і в зручний час. Наприклад, одна моя студентка сказала, що любить слухати аудіо, коли вкладає дітей спати. Мами, напевно, зрозуміють)

А один студент казав, що любить вчити слова на роботі, коли має вільний час. Це – онлайн курс, тому книжки за собою не потрібно носити. Все на сайті в електронному варіанті.

Онлайн курс англійської ще має закриту facebook групу. Доступ сюди мають лише учасники курсу. Основна функція групи – давати відповіді на ваші запитання. Коли ви робите домашнє завдання і щось не розумієте, ви запитуєте в групі. Але на практиці виходить, що наша закрита група – це ще й класне середовище, де ми просто спілкуємось, мотивуємо один одного та не даємо кинути англійську на пів дорозі. Це дуже круто. Для багатьох наших учнів – це виявилось дуже крутим бонусом!

ЕТАП 3 Після завершення навчання

До речі, з цієї групи вас ніхто не видаляє після завершення навчння на онлайн курсу. У вас практично назавжди залишається можливість задати запитання по англійській. Мої учні часто запитують, як щось сказати по-англійськи, яка різниця між словами, як буде правильно та ін.

Так само у вас зберігається доступ до всього курсу та усіх матеріалів після завершення навчання.

Фух! Я постаралась розповісти максимально детально, як ми вчимося у онлайн форматі.

Якщо вам імпонує цей підхід та методика, то ми запрошуємо вас підвищити свій рівень англійської на  онлайн курсі. Ми впевнені, вам сподобається!

Важлива інформація! Кількість місць на курсі обмежена і ось чому. Ми перевіряємо письмові роботи вручну, пишемо фідбек, а ще щотижня проводимо заняття, на яких відповідаємо на запитання, перевіряємо завдання і спілкуємось з нашими студентами. Ця робота приносить багато задоволення, але і забирає багато часу і ресурсів. Саме тому кількість місць на курсі обмежена, і ми зможемо працювати з певною кількістю людей.

Якщо вам подобається наш підхід до роботи і навчання, приєднуйтесь прямо зараз!

Що говорять наші учні?

Привіт! Для роботи був потрібний рівень англійської B2, і я вивчав англійську по Fluent English Course (Індивідуальний). Перед початком навчання Віра запитала, для чого мені потрібна англійська і як саме я буду її використовувати. Завдяки цьому ми одразу сконцентрували увагу на покращенні потрібних мені навиків: спінінг, словниковий запас та граматика.  Також сподобалася ідея з розписаними завданнями на цілий тиждень, дуже зручно і економить час.  Скажу чесно, в мене через роботу не було багато часу на англійську, але за три місяці мені вдалося вийти на рівень B2 – успішно пройшов тест на рівень англійської B2.

Що ще сподобалося на заняттях у Віри – відео з YouTube, TED, по яких ми вчили слова і проводили спікінг. Наприклад, відео з каналу the Ellen Show на YouTube. Це набагато ефективніше і веселіше, ніж просто вчити слова з книжки. Взагалі, рекомендую цей курс всім, кому потрібно покращити англійську, але немає часу ходити на курси.

Олександр Юрченко

З Вірою побачила інші аспекти англійської мови,такі як різноманітні блоги та коротенькі відео в ютубі, що дуже зручно,коли не вистачає достатньо часу на перегляд довгих фільмів чи штудіювання здоровенних талмутів книг. Сприймаєш на слух,дивлячись на субтитри(де вони є)виникають певні питання по граматиці,Віра в простій та доступній формі пояснить. Загалом – уроки супер-цікаві і проходять дуже швидко😊👍
Марта Перейма

Довгий період часу вивчала англійську з Вірою. Надзвичайно розумний і винахідливий викладач. Незвичним, але в той же час цікавим і корисним було те, що на заняттях з Вірою ми обговорювали і опрацьовували надзвичайно цікаві і ‘незаїжджені’ теми. А це дійсно спонукало до роботи. І хочеться підкреслити – на заняттях була настільки невимущнна атмосфера, що я інколи забувала, що Віра – це мій викладач. Одним словом, раджу всім вивчати англійську з Вірою. Ми дивилися відео, обговорювали, слухали один одного, жартувати, бавилися ігри-таким чином вивчали англійську. Всім успіх у вивченні мови!
Руслана Жилюк

Відгуки в соціальних мережах
Залиште заявку, і ми підберемо для вас підходящу програму!

Помилка: Contact form не знайдена.

Відповіді на популярні запитання

Як вибрати рівень англійської?
Ви можете вибрати рівень інтуїтивно або пройшовши онлайн тест.

Введіть Ваше ім'я Введіть Ваш email
Чи можна отримати всі уроки за один раз?
На жаль, ні. Курс розрахований на поетапне засвоєння матеріалу з виконанням домашнього завдання.
Що робити, якщо виникають запитання по навчанню?
1. Ми відповідаємо на всі ваші запитання на щотижневих заняттях у групі, розмовних та індивідуальних..

2. Також діє закрита фейсбук-група підтримки для учасників курсу, де ви отримаєте відповідь на запитання у той самий день, а також підтримку учасників та мотивацію для навчання.

Чи можна не виконувати домашні завдання або виконувати вибірково?
На жаль, ні. Якщо не виконувати завдання, ви не отримаєте бажаного результату. Ви отримуєте доступ до наступного заняття, виконавши попереднє 🙂
Чи можна відмовитись від курсу під час навчання?
Так. Якщо на якомусь етапі ви вирішите, що курс вам не підходить, то я без зайвих питань поверну ВСІ ваші кошти. Виходить, ви нічим не ризикуєте:)
Чи можна консультуватися, якщо виникають питання щодо навчання?
Можна і потрібно. Для зворотнього зв’язку існує facebook група та щотижневі заняття у Skype.
Чи можна підписати на курс декілька людей в компанії?
Так, звичайно. Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок. Надішліть, будь ласка, свій запит на contact@talkstudio.com.ua
Для чого вибирати онлайн курс, коли я можу взяти репетитора?
На офлайн заняттях вам потрібно записувати за викладачем. На наступний день важко пригадати матеріал з уроку. У онлайн курсі – пояснення матеріалу завжди під рукою. Ви можете скільки завгодно разів переглядати відео, слухати аудіо, у випадку якщо щось забули.

Крім цього, ви вчитеся у зручний час та в улюбленому місці без затрат часу та коштів на дорогу. Уроки доступні 24/7. Якщо щось не зрозуміло, ми відповідаємо на запитання у закритій fb групі та під час Skype занять.

Реєстрація

Пакет дует

Разом вчитись легше і дешевше, при оплаті двох людей ви отримаєте знижку 10%

Опції з плюсом входять у зазначений пакет, мінус – не входять.

Залиште заявку, і ми підберемо для вас підходящу програму!

Помилка: Contact form не знайдена.

 

Важлива інформація!

Кількість місць на курсі обмежена і ось чому. Ми перевіряємо письмові роботи вручну, пишемо фідбек, а ще щотижня проводимо заняття, на яких відповідаємо на запитання, перевіряємо завдання і спілкуємось з нашими студентами. Ця робота приносить багато задоволення, але і забирає багато часу і ресурсів. Саме тому кількість місць на курсі обмежена, і ми зможемо працювати з певною кількістю людей.

Якщо вам подобається наш підхід до роботи і навчання, приєднуйтесь прямо зараз!

Щось не зрозуміло або маєте додаткові запитання? Напишіть нам прямо зараз!

Також ви можете написати на електронну адресу contact@talkstudio.com.ua

Буду рада вам допомогти!

© 2018 – 2019 Віра Кашуба www.talkstudio.com.ua.Всі права захищено.  Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.

З запитаннями звертайтесь: contact@talkstudio.com.ua

Давайте дружити в Facebook:    facebook-6-16