Онлайн курс Вільна англійська
Інтенсивна 12-тижнева програма вивчення англійської

12 тижнів

16 граматичних тем

600+ нових слів

Для кого корисний курс?

N

Вам потрібно пройти співбесіду або тест на знання англійської рівня

N
Ви бажаєте працювати в іноземній компанії
N

Вам часто доводиться спілкуватись англійською через Skype з іноземцями та носіями мови

N

Ви бажаєте розширити словниковий запас та знання граматики та позбутись мовного бар’єру

N

Вам потрібно навчитись грамотно і без помилок вести корпоративну переписку

N

Ви хочете вивчити необхідну лексику для роботи та бізнесу

N

Ви відчуваєте невпевненість, коли спілкуєтесь англійською, говорите простими реченнями та бажаєте покращити сприймання англійської на слух

N

Вам катастрофічно не вистачає часу на навчання на мовних курсах чи у репетитора

N

Ви багато подорожуєте або їздите у відрядження

Для якого рівня англійської призначений курс?

Три навчальні програми за різними рівнями

Перед початком ви проходите тестування на визначення рівня англійської, і ми підбираємо програму, яка підходить вам

  • Програма Basic Englsh Course – курс для початківців у вивченні англійської
  • Програма Intermediate English Course – курс для учасників у кого уже є початковий рівень у вивченні англійської (A2) та які хотіли б досягнути для середнього рівня (B1)
  • Програма Fluent English Course – курс для учасників у кого уже є середній рівень у вивченні англійської (B1) та які хотіли б досягнути для вищого рівня (B2)

Програма курсу

z

Вимова


Ми вчимо, як. правильно вимовляти англійські звуки та слова. Ми розглянемо, як мінімізувати та максимально позбутись акценту.  Зазвичай наші студенти не придають великого значення правильній вимові слів, хоча звичайно, неправильні наголоси та вимова звуків звучать неграмотно. Тож ми розглянемо слова, у яких ми, носії української мови, найчастіше робимо помилки. Правильна вимова слів додається у аудіо форматі. 

Слухання


Люди, які вивчають англійську, стикаються з наступними труднощами, і це цілком нормально:

  • англійською говорять МЕГАшвидко
  • не вимовляють половини складів
  • слова звучать дуже невиразно

На онлайн курсі англійської ми розповідаємо, як подолати ці труднощі і даємо завдання, які навчать вас краще розуміти усну англійську на слух.

t

Граматика


Ми вивчимо граматичні конструкції, які відповідають рівню володіння англійської В2. Граматика пояснюється дуууже доступно у формі відео анімацій, і учні після проходження курсу кажуть, що англійська граматика – досить проста. Головне, її зрозуміти, а не просто вивчити правила 🙂

Пояснення граматики – у формі відео анімацій, і ці відео – родзинка курсу

Програма дозволяє пояснювати матеріал один в один, як в реальному житті.

Ви можете прослухати пояснення стільки разів скільки потрібно, і ці відео завжди під рукою, і ви можете повернутись до них і пригадати, якщо щось забули. 

b

Слова


Найбільша кількість людей бажають покращити рівень саме через недостатній словниковий запас. Ми опануємо той лексичний матеріал, які відповідає рівню володіння англійською B2, а саме – слова, фрази, вирази, фразові дієслова.

Письмо


Вчимося відповідати на офіційні та неофіційні імейли. Ми, команда викладачів, особисто перевіряємо письмові роботи за період навчання. 

Ви виконуєте завдання, і ми не лише перевіряємо, а й пишемо фідбек, відгук та пояснення помилок. Це допомагає краще засвоїти пройдений матеріал та тренує письмову англійську.

w

Говоріння


Більшість студентів з середнім рівнем англійської хочуть вільно спілкуватись англійською, не задумуючись, який час вжити і як правильно сказати. Ми знаємо ці труднощі з вільним висловлюванням думки англійською. Тому адаптували курс таким чином, щоб на ньому було максимум мовної практики. Це заняття у групі, індивідуальні і особливо – розмовні.

На розмовних заняттях (2-3 учасників) ми не перевіряємо завдання, як на заняттях у групі. 90% часу – спілкування учасників між собою та з викладачем, 10% – зворотній зв’язок від викладача (пояснення нових слів і фраз, виправлення помилок). 

На розмовних заняттях ми використовуємо на практиці все, що вивчили у курсі. І щоб знання були не лише в теорії, а ви могли їх застосувати на практиці. Розмовні заняття  повністю присвячуються “розговоренню”.


Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Формат курсу

ВВІДНЕ ЗАНЯТТЯ

Ви отримаєте інструкції щодо співпраці у межах курсу, а також рекомендації та поради щодо того як ефективно вчити слова, граматику та відповіді на популярні запитання, які виникають в учасників на початку навчання. Ця інформація дозволяє працювати з курсом максимально ефективно.

12 ЛЕКЦІЙНИХ ЗАНЯТЬ

Ці завдання ви можете виконати у будь-який час, оскільки вони завжди доступні на сайті. На протязі 12 тижнів ви отримуєте доступ до уроку на внутрішньому сайті для учасників. Тут розміщені всі матеріали, необхідні для навчання: аудіо, відео, електронні підручники, відео-анімації, блоги, TED промови та ін. Ми розвинемо три аспекти мови: слова, граматику, вимову та три мовні компетенції: вміння розуміти англійську на слух, висловлювати думку англійською і навики письма.

Новий матеріал пояснюється просто і доступно у формі ось таких відео анімацій. Тож, пропустити заняття з якихось причин неможливо. Ви маєте всі записи та матеріали у постійному доступі та можете опрацювати їх у будь-який час.

Ви завжди зможете переглянути відео ще раз, якщо щось забули. Для цього вам не потрібно чекати наступного заняття з викладачем. Все необхідне завжди під рукою

ПЛАН ЗАВДАНЬ НА ТИЖДЕНЬ

У кожному новому уроці ви отримуєте план завдань на наступний тиждень. Завдання розписані по днях і містять посилання на всі необхідні ресурси. Питання що робити, коли і як вже не стоїть! Ваше завдання – лише слідувати перевіреному алгоритму дій.

12 ПРАКТИЧНИХ  ЗАНЯТЬ 

Це індивідуальні заняття з викладачем у Skype. Ми перевіряємо пройдений матеріал, обговорюємо складні моменти, спілкуємось англійської та шліфуємо вимову.  Заняття проходять у час, коли вам зручно. Перед початком навчання ви говорите ваші побажання щодо часу, і ми домовляємось про час.

6 РОЗМОВНИХ ЗАНЯТЬ

На розмовних заняттях ми не перевіряємо завдання, як на заняттях у групі. 90% часу – спілкування учасників між собою та з викладачем, 10% – зворотній зв’язок від викладача (пояснення нових слів і фраз, виправлення помилок).

Розмовні заняття – це найефективніший спосіб навчитись спілкуватись англійською. Заняття організовані таким чином, що вони максимально наближені до розмови у реальному житті, і найкраще “розговорюють” учасників.  Розмовні заняття максимально наближені до життя.

Про час розмовних занять ми домовляємось в індивідуальному порядку.

FACEBOOK ГРУПА ПІДТРИМКИ

Якщо виникають запитання по навчанню, ви можете ставити їх у нашій закритій фейсбук-групі. Ви отримаєте відповідь від нас або інших учасників у той самий день. Учасники курсу стикаються з подібними проблемами, тому тут комфортно ставити запитання. Також тут ви знайдете підтримку та натхнення для навчання. Ви потрапите в середовище взаємодопомоги, де ми будемо готові вас підтримати, якщо виникатимуть труднощі.

Що говорять наші учні?

Відгуки в соціальних мережах

Вартість

Дату початку навчання та час занять ви обираєте самостійно. Зараз діє знижка -25 % на цей курс. Це - тимчасова пропозиція, яка може втратити актуальність у будь-який момент.
Пакет дует

Разом вчитись легше і дешевше, при оплаті двох людей ви отримаєте знижку 10%

Опції з плюсом входять у зазначений варіант, мінус – не входять.

 

Важлива інформація!

Важливий момент!

Кількість місць на курсі обмежена і ось чому. Ми перевіряємо письмові роботи вручну, пишемо фідбек, а також проводимо заняття, на яких відповідаємо на запитання, перевіряємо завдання і спілкуємось з нашими студентами. Ця робота приносить багато задоволення, але і забирає багато часу і ресурсів. Саме тому кількість місць на курсі обмежена, і ми зможемо працювати з певною кількістю людей.

Якщо вам подобається наш підхід до роботи і навчання, приєднуйтесь прямо зараз!

Як оплатити курс та що відбувається після оплати курсу? 


Щоб зареєструватись на курс та оплатити навчання, виберіть варіант участі (Самостійне навчання, В міні групі чи Індивідуально) та клікніть кнопку Оплатити. Менеджер Talk Studio побачить на сайті вашу реєстрацію та оплату  та сповістить наступні кроки. 

Якщо ви хотіли б оплатити іншим способом або провести оплату з-за кордону, напишіть нам на пошту contact@talkstudio.com.uaМи підкажемо що робити у такому випадку та з радістю відповімо на усі ваші запитання.

Щось не зрозуміло або маєте додаткові запитання? Напишіть нам прямо зараз!

Також ви можете написати на електронну адресу contact@talkstudio.com.ua

Буду рада вам допомогти!

Подобається курс, але хотіли б приєднатись у наступному потоці?