Привіт, друзі! Сьогодні я хотіла б поділитись одним відео уроком англійської. Ідеально підходить дівчатам, але хлопці теж у захваті.

Складала його вже давненько, але цей урок з чарівним Леонардо ді Капріо – точно один з моїх улюблених.

Лео розказує про те, як два рази у своєму житті ледь не загинув. Історії не такі вже й веселі, але Лео так мило і майстерно про все розповідає, що всім чомусь дуже смішно і зовсім не сумно.

У цьому уроці Ви зможете розширити всій словниковий запас та навчитесь краще сприймати англійську на слух.Чудовий варіант покращити англійську!

І так, до справи!

Завдання 1 Перегляньте відео 1-2 рази без субтитрів і спробуйте зрозуміти, які дві небезпечні історії трапились з Лео.

 

 

Завдання 2 Тепер переходимо до нових слів. Перегляньте наступне відео та пояснення до слів.

Я завжди рекомендую вчити слова у контексті, тобто у конкретній ситуації, де вони сказані (а не просто переклад зі словника). Тоді ви краще розумієте, що означає слово, розумієте, як його використовувати. Слова стає НАБАГАТО легше запам’ятати і не приходиться зазубрювати.

Спробуйте! Вам точно спобається!

 

 

Завдання 4 Перегляньте відео у завданні 1 ще раз, але цього разу зі субтитрами. Самостійно запам’ятайте ще 3-4 нові англійські слова або фрази, які не були розглянуті у цьому уроці.

Напишіть, будь ласка у коментарях, чи все, про про говорить Лео, вам тепер зрозуміло? І якщо виникли запитання, також запитуйте! Я з радістю відповім! 🙂

Продовжуй вивчати англійську у цікавому та ефективному форматі!

Реєструйся на мій онлайн курс “Слухай та розумій”!

Це курс для усіх, хто бажає розширити словниковий запас та навчитись розуміти швидку англійську носіїв мови. 

Дізнатись детальніше про курс та зареєструватись!

Comments

comments