Привіт, друзі!

Сьогодні на вас чекає дуже цікаве завдання, хоч і нелегке 🙂 Ви подивитесь відео про 10-річну дівчинку-піаністку, яка ще й чемпіон світу з шахів! А також вивчите нові слова та фрази з відео! Завдання уроку збільшать ваш словниковий запас, а також покращать вміння добре сприймати і розуміти усну англійську на слух.

Часто мої учні скаржаться на те, що носії англійської дуже швидко говорять, і важко за першим чи другим разом зловити все на слух. Якщо ви зіткнулись з подібним питанням, рекомендую перед тим, як приступати до практичного завдання, прочитати мою статтю, де я пояснюю, чому так відбувається:
Не розумієте, що говорять англійською? Чому не варто панікувати! 

Ця інформація допоможе вам виконати завдання, а також покращувати вміння розуміти англійську у майбутньому.

А зараз – давайте приступати до практики. Перегляньте відео один або два рази без субтитрів та постарайтесь зрозуміти тему відео в загальному.

Тепер виконайте завдання 1,2,3.

Завдання 1 Подивіться відео та запам’ятайте значення пояснених слів у субтитрах. Пояснені слова виділені у субтитрах жирним шрифтом. Перегляньте відео кілька разів, щоб запам’ятати всі слова.

Важливо! Вміст відео може не відображатись у деяких браузерах. Якщо вміст відео у завданні 1 не відображається на вашому пристрої, скористайтесь текстовою версією, яку ви можете знайти за цим лінком. Текстова версія дублює матеріал з відео версії у завданні 1 і містить пояснення всіх нових слів у тому порядку, у якому вони згадані у відео.
Уважно прочитайте слова, фрази та пояснення, намагаючись їх запам’ятати. Після цього подивіться відео ще раз, намагаючись почути їх у контексті. Виконайте вправу саме у такій послідовності, оскільки слова найкраще запам’ятати у контексті, а не просто зі словника. Детальніше розповідаю у статті Як легко запам’ятати нові слова: головний інгредієнт. 

 

P.S. У коментарях запишіть ваші враження від виконання завдання і чи важко було зрозуміти з першого разу розмову у відео 🙂 А всі запитання до цього уроку пишіть у нашій фейсбук групі. Хто ще не долучився, долучайтесь!

<div class="fb-comments" data-href="http://talkstudio.com.ua/harmony-is-here/" data-width="350" data-numposts="7"></div>