ТОП 100 англійських фраз

Практичний відео курс, що підвищить ваш рівень розмовної англійської.

Найнеобхідніші слова та фрази, які потрібно знати кожному.

Не упусти свій шанс вільно спілкуватись англійською!

Підходить для початківців

Ця програма для вас, якщо ваш рівень англійської – початковий або середній. 

Онлайн Формат

Навчання на онлайн платформі. Можливість проходити курс з будь-якого міста та країни.

Доступ з усіх пристроїв

Проходьте курс з комп’ютера, ноутбука, планшета або телефону.

Сучасна програма

Навчання згідно з сучасною інноваційною методикою.

Talk Studio

У якому форматі проходить курс?

Z

10 уроків по 45 хвилин

В кожен урок входить моє пояснення нового матеріалу у форматі відео, а також вимова та переклад усіх фраз у форматі таблиць, вправи для практики з перевіркою на засвоєння матеріалу.

Z

Ви проходите курс у особистому кабінеті

Вимова, переклад, приклади до усіх фраз, а також пояснення та вправи для практики – усе, що потрібно, зібрано в одному місці та завжди під рукою. Увесь матеріал є також продубльованим у PDF-файлах, які ви можете завантажити зі сайту.

Z

Повна підтримка наших студентів

Виникають додаткові запитання по курсу? Я та моя команда професійних викладачів завжди на зв’язку та радо вам допоможемо!

Z

Необмежений доступ до матеріалів курсу

Придбавши курс, ви отримуєте доступ до матеріалів курсу на необмежений час.  Ви також можете придбати курс зі знижкою, які діє зараз, і розпочати навчання протягом 45 днів з моменту оплати.

Z

Доступ з усіх пристроїв

Придбавши курс, ви отримуєте доступ до вашого особистого кабінету, у який ви можете зайти з будь-якого пристрою: комп’ютера, планшета або телефону та проходити курс крок за кроком у зручному форматі.

англійських фраз

онлайн уроків

студентів пройшли курс

рейтинг курсу

Talk Studio

Хто автор курсу?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови, засновник Talk Studio

Я є викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Також я – автор методики вивчення англійської онлайн на основі англомовних фільмів, серіалів та англомовних блогів, спікер на всеукраїнських та закордонних конференціях, присвяченим вивченню та викладанню іноземних мов; а також учасник програми Erasmus+ для викладачів українських вишів.

Я проходила стажування у європейських вишах та читала лекції з методики викладання англійської на запрошення Університету Деусто (Іспанія), Шяуляйського університету (Литва).

З практики я знайшла ідеальну формулу вивчення англійської,  адаптовану до темпу сучасного життя. Студенти моїх курсів не вивчають англійську по підручниках, відірваних від реальниого життя та розмовної англійської. 

Я розробила власні навчальні матеріали на основі англомовних фільмів, серіалів та блогів. Цей формат навчання – цікавий, ефективний і підходить усім, у кого мало часу на вивчення англійської. 

Пропустити заняття неможливо, оскільки завдання завжди чекатимуть вас на сайті у особистому кабінеті. Ви проходите уроки у час, який є зручним для вас.

Talk Studio

Що кажуть мої студенти?

Вартість

Знижка -65% - це тимчасова пропозиція, яка актуальна лише зараз. У вас також є можливість скористатись знижкою -65%, поки діє знижка, і проходити курс пізніше.
Пакет дует

Разом вчитись легше і дешевше, при оплаті двох людей ви отримаєте знижку 10%

Всього за 10 уроків ви можете суттєво підняти ваш рівень розмовної англійської!

Що відбудеться після реєстрації та оплати? Ми побачимо вашу реєстрацію та оплату і самі сконтактуємо з вами по імейлу протягом одного робочого дня. У імейлі ми сповістимо наступні кроки як приступити до навчання та надішлемо подарунки. Тож вперед, дійте!

Розпочати навчання!