7-денний покроковий курс, що покращить рівень вашої англійської

 

 

 

Навчання стартує 15 січня

Цей марафон для вас, якщо:

N

Ви бажаєте покращити рівень англійської

 

N

Ви бажаєте розширити словниковий запас та покращити знання граматики та вимови

N

Ви відчуваєте труднощі з розумінням швидкої англійської носіїв мови

 

N

Ви вивчаєте або вивчали англійську самостійно

 

N

Ви багато подорожуєте або буваєте у відрядженнях

N

Ви працюєте вчителем і бажаєте дізнатись про нові сучасні інструменти для викладання англійської

N

Ви бажаєте навчитись правильно вивчати англійську, щоб відчувати результат

 

N

Вам катастрофічно не вистачає часу на навчання на мовних курсах чи у репетитора

 

N

Ви вивчали англійську раніше, але без практики мова забувається

Хто проводить курс?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови

Привіт! Мене звати Віра Кашуба. Моя основна діяльність – допомагати людям навчитись вільно спілкуватись англійською.

Я – засновник україномовного ресурсу для вивчення англійської TALK Studio та розробник онлайн курсів англійської.

Також я – автор україномовного блогу про вивчення англійської мови.

Ведення блогу та проведення онлайн курсів я поєдную з роботою у Львівському університеті. Я працюю викладачем англійської мови та літератури на факультеті іноземних мов у Львівському національному університеті ім. І.Франка. Моя робота в університеті пов’язаня з науковою дільністю, роботою зі студентами, участю у конференціях та міжнародних проектах.

Мої онлайн та офлайн діяльності гарно поєднується та доповнюють одна одну. Як викладач Львівського університету, я маю можливість проходити стажування у європейських університетах. Я активно використовую ці можливісті і періодично залишаю рідний університет на 1-2 тижні та вирушаю набиратись досвіду у європейських колег. Ці подорожі дозволяють вивчити країну, систему освіти зсередини, а також  здобути досвід і почерпнути нові ідеї у викладанні. Ці ідеї я застосовую як у онлайн викладанні, так і у моїй роботі в університеті.

Також я часто відвідую та беру участь як спікер у всеукраїнських та міжнародних конференціях, присвячених англійській мові та викладанню іноземних мов.

 

Чому я так детально розповідаю вам про свою професійну діяльність?

Все просто. Участь у конференціях та стажування у закордонних університетах допомагають мені бачити і слідкувати за змінами, які відбуваються у викладанні англійської мови та в освіті загалом. Тобто “бути на вістрі”. Світ не стоїть на місці, все змінюється. І в освіті та викладанні англійської також.

Онлайн освіта – один з трендів, які я спостерігаю на даний момент.

У західних країнах онлайн курси вже давно стали звичним способом вивчення англійської. Це й не дивно. вчити англійську онлайн – зручно, цікаво, комфортно, ефективно, вигідно і по-новому.

У нашій країні процес онлайн вивчення англійської лише набирає обертів. Доказ цьому – конференції для викладачів, присвячені виключно темі онлайн освіти. У жовтні 2017 року мене запросили поділитись досвілом викладання онлайн на конференції для викладачів іноземних мов у Львові. А у січні 2018 року схожа конференція відбудеться у Харкові, де я також візьму участь, як спікер.

Крім цього, я навчаю людей англійської протягом 5 років, і кожного дня до мене звертаються люди і розповідають, про труднощі у вивченні мови. І хоч ці проблеми зазвичай схожі, я завжди уважно слухаю і вдумливо читаю повідомлення у фейсбуці і на імейлі, тоді намагаюсь поставити себе на місце людини і вникнути в її ситуацію. Це допомагає мені знайти і запропонувати правильне рішення.


Онлайн марафон англійської – вирішення трьох поширених проблем, з якими до мене звертаються.

Три питання, з якими до мене найчастіше звертаються

1

“Англійська з часом забувається” 

Якщо мову не використовувати, то знання вивітрюються з голови.

Якщо ви помітили таку тенденцію, ви не одні. Навіть люди, які вчили англійську протягом довгого часу або спілкувались англійською щодня, після перерви все забувають: активний словниковий запас переходить у пасивний, граматика і вимова забуваються, важко говорити.

Щоб цього не сталось, потрібно “підтримувати англійську у формі”. Як це зробити? Сформувати звичку виконувати одне завдання з англійської щодня, раз у тиждень, або хоча раз у два тижні.

На цьому марафоні ви виконуватимете один урок у день. У нас буде день на слова, день на вимову, день на граматику і так далі. Завдання допоможуть освіжити в пам’яті вивчене раніше і здобути нові знання.

2

“Що порекомендуєте для вивчення англійської?”

Часто до мене звертаться люди зі запитаннями “Які матеріали ви порекомендуєте? По чому краще вчитись?” Матеріалів в інтернеті багато і чим їх більше, тим важче розібратись, що дає результат, а що є марною тратою часу. У марафоні я розповім вам про найкращі матеріали та сайти для вивчення англійської, з якими ми і будемо працювати на протязі марафону. Це аудіо, відео, відео-анімації, аудіокниги,  подкасти, TED промови та ін.

Чому я так багато часу приділяю цікавим і якісним матеріалам? Відповідь – проста. Завдання, які нам подобається виконувати, приносять більше результату, ніж ті, які ми заставляємо себе зробити.

Деякі студенти навіть кажуть мені, що після опрацювання одного завдання з класним смішним відео, вони (добровільно!) взялись за перегляд схожих на YouTube, хоча цього вже не було в завданнях.

3

“Не вистачає словникового запасу, щоб вільно говорити.”

І третя проблема, з якою ми часто стикаємось у вивченні англійської. Часто звертаються люди, які заштопорились на одному етапі вивченні англійської.  “Застрягла на рівня Elementary/Intermediate. Вже стільки часу вчу англійську, і все одно не вистачає словникового запасу, щоб вільно говорити”

Чому так трапляється? У процесі навчання ми автоматично допускаємо помилки, що гальмують результат, а інколи взагалі не дають нам його досягнути. Коли я розказую своїм учням про ці помилки, вони зізнаються, що упізнають у них себе.

У цьому марафоні я розповідатиму, як вчити слова та граматику так, щоб від цього був толк. Ми детально розглянемо, як вчити мову з мінімальними затратами часу та зусиль та максимальним результатом.

Ось чому варто приєднатись до марафону

 

 

Онлайн марафон – можливість вирішити перелічені найпоширеніші труднощі, питання та проблеми у вивченні англійської.

 

Якщо ви впізнали себе хоча б у одній з трьох ситуацій, то цей марафон для вас.

 

Ми вчитимемось протягом одного тижня. Це період часу достатньо довгий для того, щоб відчутно покращити свій рівень англійської та достатньо короткий для того, щоб не закинути навчання на середині.

 

Кожного дня ви отримуватимете нові завдання, яке потрібно виконати протягом одного дня. Один день – один урок.

 

У вас буде чіткий план, що і коли виконувати. Мої учні кажуть, що це дуже зручно, коли всі завдання зібрані в одному місці і ще й розприділені по днях тижня. Ви знаєте, що і коли виконувати, і це стимулює до навчання.

 

Спеціально для марафону я розробили різноманітні завдання: по словах, граматиці, вимові. У завданнях є аудіо, відео, відео-анімації, аудіокниги , подкасти, TED промови. Мої учні часто кажуть, що їм подобається різноманіття завдань, тому що їх цікаво виконувати, а значить цікаво вчитись. Крім того, ви відчуваєте інтригу – Що ж такого цікавого прийде завтра? 🙂

 

Також я додам вас у закриту групу у фейсбуці. Це така собі тусовка для моїх учнів. Тут ми спілкуємось з учасниками,  я відповідаю на ваші запитання, організаційні або такі, що стосуються уроків.  Ви зможете задавати запитання, або ж просто спостерігати за тим, що відбувається.

 

Мої учні часто кажуть, що такий формат навчання спонукає по-новому подивитись на навчання взагалі.

Я впевнена, що і цього разу буде дуже круто.

Сама вже не можу дочекатись початку!!

Програма марафону

Понеділок

Завдання 

YouTube відео з англійськими субтитрами, вправи з новими словами

Результат

Покращує словниковий запас та розвиває розуміння усної англійської

Вівторок

Завдання 

Відеоурок граматики, вправи для закріплення знань

Результат

Розбираємо найпоширеніші граматичні помилки

Середа

Завдання 

Подкасти, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Покращує словниковий запас та розвиває розуміння усної англійської

Четвер

Завдання 

Аудіокнига, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Розвиває сприймання усної англійської та письмового тексту, покращує словниковий запас

П’ятниця

Завдання 

Аудіо правильної вимови слів, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Ви отримаєте список найпоширеніших помилок у вимові англійських слів + правильну вимову цих слів

Субота

Завдання 

Англомовний виступ на TED з англійськими субтитрами, інтерактивні завдання на сайті

Результат

Покращує словниковий запас, розвиває навики сприймання живої англійської носіїв мови

Неділя

Завдання 

Інтерактивні завдання на основі англомовної пісні

Результат

Розвиває вміння розуміти пісні на англійській

Один день – один урок

Кожного дня ви отримуватимете електронний лист-запрошення для проходження нового уроку у онлайн інтенсиві. У листі на вас чекатиме лінк на сторінку внутрішнього сайту, де розміщені всі матеріали, та пароль доступу до цієї сторінки. Один день-один урок. Виконання завдань забиратиме не більше однієї години на день. Вам потрібно виконати завдання у той самий день, тому що на наступний день на вас чекатиме новий урок.

 

Всі завдання – на сайті

Сайт автоматично перевіряє ваші завдання та показує правильні відповіді і поясненя до них. Вам не потрібно нічого роздруковувати, купляти підручники чи шукати матеріали самостійно.

 

Онлайн підтримка 24/7

Якщо виникають запитання по навчанню, ви можете ставити їх у нашій закритій фейсбук-групі для учасників. Ви отримаєте відповідь від мене у той самий день. Тут ви знайдете підтримку та натхнення для навчання та потрапите в середовище взаємодопомоги, де я, моя команда і учасники, будемо готові вам допомогти, якщо виникатимуть труднощі.

 

Можна працювати з телефона

Ви зможете виконувати завдання з будь-якого електронного пристрою телефона: телефона, комп’ютера, планшета або ноутбука. Це дає змогу робити завдання не лише вдома перед комп’ютером, а де і коли вам зручно.

 

Цікаві завдання

Одна з моїх цілей – зробити так, щоб мої учні не лише отримали бажаний результат від навчання, але й приємно провели час, вивчаючи англійську. Тому мої завдання цікаві і включають завдання різного формату: аудіо, відео, відео-анімації, подкасти, аудіо книги, TED промови. Буде круто!

Під час проходження марафону ви зможете:

R

Покращити рівень англійської

w

Розширити словниковий запас

z

Дізнатись про найпоширеніші помилки в англійській граматиці

z

Удосконалити вимову

Вивчити нові англійські слова, вирази, фразові дієслова

Дізнатись, як правильно вчити англійську для досягнення бажаного результату

Дізнатись, які матеріали для вивчення англійської найефективніші

Реєстрація

Ось декілька відгуків моїх учнів:

Хочу поділитись з Вами своми враженнями від курсу англійської мови)))Найбільше звісно вразила атмосфера у якій відбуваються заняття – все проходить позитивно, дуже весело на основі цікавих ігор. Якщо Ви бажаєте позбутися скованості у спілкуванні англійською, як це було у мене, тоді цей онлайн курс саме для Вас!!!😊

Дарія Мартинюк

Недавно закінчила курс англійської B2. Не думала, що ці 3 місяці пройдуть так швидко. Чай летить, коли робиш те, що тобі до вподоби. Мене вразила організованість занять, бо одразу подумала, що заняття онлайн будуть трішки хаотичними. Слід відзначити різноманітність завдань, які були у кожному уроці. Я відкривала завжди щось нове. І це стосується не тільки англійської:) Спілкування з Вірою це одне задоволення – спитає як справи, що нового, чи все зрозуміло з попереднього уроку. Вона відкрита та дуже приємна особистість. Завжди звертаюсь, коли виникає необхідність. Інколи відкладала я все на останній день, але Віра Степанівна і до цього ставилась з розумінням і завжди йшла назустріч. Моя оцінка – 5 з великим плюсом! Дякую!
Чекатиму курсу С1;)

Юлія Васильків

Дуже рада, що обрала саме дану онлайн школу. Граматика подається зрозуміло і комплексно + особисто для мене були дуже важливі саме speaking classes. Всю граматику ми проговорювали і таким чином засвоювали її на практиці. Я дуже хотіла розговоритись і я це зробила дякуючи Вірі. Уроки проходили в дуже приємній атмосфері. Ще раз Дякую велике! Бажаю нових ідей і багато учнів!
P.S хочу ще))

Тетяна Микуляк

З Вірою побачила інші аспекти англійської мови,такі як різноманітні блоги та коротенькі відео в ютубі, що дуже зручно,коли не вистачає достатньо часу на перегляд довгих фільмів чи штудіювання здоровенних талмутів книг. Сприймаєш на слух,дивлячись на субтитри(де вони є)виникають певні питання по граматиці,Віра в простій та доступній формі пояснить. Загалом – уроки супер-цікаві і проходять дуже швидко😊👍

Марта Перейма

Привіт. Хочу подякувати за навчання. Хоч я і не закінчив елементарі і закинув навчання але я пройшов вчора друге інтерв’ю на ангілійській і мене взяли на випробовувальний період на роботу.

Від моменту призначення до співбесіди в мене було 2 дні . Було страшно і я навіть думав її відмінити коли взнав що потрібно буде розмовляти англійською. Я довго про це думав але вирішив йти до кінця.

Я нічого невтрачаю , здобуду досвід і побачу як воно в реальності. На певне через навчання в школі в нас спонукають до перфекціонізну і ми починаємо думати знаю – не знаю , а середини неме.

Після першої хвилини інтерв’ю зрозумів що я не на іспиті і головна задача зрозуміти один одгого, визначити мої знання по роботі, а не досконало володіти англійською. І мій інтервівер нормально сприймав те що я плутав часи і дієслова в не в ті формі вживав.

Мене просто врятувала порада ВІри: ” Потрібно будувати речення з тих слів які я знаю . Слів завжди буде бракувати” .

P.S. Ще раз дякую. Віра мега позитивна людина, яка пояснює тобі в тій формі яку ти точно розумієш.

Микола Федан

Дуже задоволений курсом. Віра, велика тобі дяка)
Проходив базовий рівень A2 (в школі англійську не вчив, епізодично вчився на курсах)
Головне надбання курсу – зник страх перед англійською і з’явився інтерес до навчання.
Особливо респектую формату. Граматика доступно пояснюється в анімованих відео, актуальний YouTube контент робить навчання цікавим, всі завдання на тиждень зберігаються в одному місці і зручно залінковані.
Серйозно налаштований приєднатись до наступного курсу!
Якщо потрібні більш розвернуті відгуки по курсу – звертайтеся!

Володимир Степовик

Серед переваг даного викладача є такі: усі пояснення відбуваються у доступній формі,ви можете корегувати час проведення в залежності від зайнятості та власних побажань,зосередитись на слабких сторонах допомагає підбір відповідних завдань( ваше заняття не проходитиме за сталим зразком, а видозмінюватиметься) та інші.Рекомендую)

Марія Мурин

Довгий період часу вивчала англійську з Вірою. Надзвичайно розумний і винахідливий викладач. Незвичним, але в той же час цікавим і корисним було те, що на заняттях з Вірою ми обговорювали і опрацьовували надзвичайно цікаві і ‘незаїжджені’ теми. А це дійсно спонукало до роботи. І хочеться підкреслити – на заняттях була настільки невимущнна атмосфера, що я інколи забувала, що Віра – це мій викладач. Одним словом, раджу всім вивчати англійську з Вірою. Ми дивилися відео, обговорювали, слухали один одного, жартувати, бавилися ігри-таким чином вивчали англійську. Всім успіх у вивченні мови!

Руслана Жилюк

Привіт! Для роботи був потрібний рівень англійської B2, і я вивчав англійську по Fluent English Course (Індивідуальний). Перед початком навчання Віра запитала, для чого мені потрібна англійська і як саме я буду її використовувати. Завдяки цьому ми одразу сконцентрували увагу на покращенні потрібних мені навиків: спінінг, словниковий запас та граматика.  Також сподобалася ідея з розписаними завданнями на цілий тиждень, дуже зручно і економить час.  Скажу чесно, в мене через роботу не було багато часу на англійську, але за три місяці  мені вдалося вийти на рівень B2 – успішно пройшов тест на рівень англійської B2.

Що ще сподобалося на заняттях у Віри – відео з YouTube, TED, по яких ми вчили слова і проводили спікінг. Наприклад, відео з каналу the Ellen Show на YouTube. Це набагато ефективніше і веселіше, ніж просто вчити слова з книжки. Рекомендую цей курс всім, кому потрібно покращити англійську, але немає часу ходити на курси.

Олександр Юрченко

Відгуки в соціальних мережах

Відповіді на популярні запитання

Як оплатити участь?

Оплату можна здійснити  будь-яким зручним для вас способом (Приват24, Visa, MasterCard) прямо на сайті. Для цього натисніть кнопку Стати учасником, і ви потрапите на сторінку оплати.

Для якого рівня англійської підходить марафон?

Марафон підходить для рівнів Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1). 

Чи можна отримати всі уроки за один раз?

На жаль, ні. Онлайн марафон розрахований на поетапне засвоєння матеріалу з виконанням усіх завдань.

Що робити, якщо виникають запитання по навчанню?

На постійній основі діє фейсбук-група для учасників, де ви отримаєте відповідь на запитання у той самий день.

Чи можна відмовитись від онлайн марафону під час навчання?

Так. Якщо ви приєднались до марафону, почали опрацьовувати завдання і побачили, що даний курс вам не підходить, то в період 4 днів від початку марафону я поверну кошти в повному обсязі. Без жодних додаткових питань. Виходить, ви нічим не ризикуєте:)

Чи можна консультуватися, якщо виникають питання щодо навчанню?

Можна і потрібно. Для зворотнього зв’язку існує facebook група.

Чи можна підписати на курс декілька людей в компанії?

Так, звичайно. Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок. Надішліть, будь ласка, свій запит на contact@talkstudio.com.ua

Для чого вибирати марафон, коли я можу взяти репетитора?

На офлайн заняттях вам потрібно записувати за викладачем. На наступний день важко пригадати матеріал з уроку. У онлайн марафоні – пояснення матеріалу завжди під рукою. Ви можете скільки завгодно разів переглядати відео, слухати аудіо, у випадку якщо щось забули.

Крім цього, ви вчитеся у зручний час та в улюбленому місці без затрат часу та коштів на дорогу. Уроки доступні 24/7. Якщо щось не зрозуміло, я детально відповідаю на запитання у закритій fb групі.

© 2017 Віра Кашуба www.talkstudio.com.ua.Всі права захищено.  Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.

З запитаннями звертайтесь: contact@talkstudio.com.ua

Давайте дружити в Facebook:    facebook-6-16