Відеокурс 12 часів за 20 хвилин

Виклик

Як правило, найбільше проблем у всіх викликає вивчення часів англійської мови. Чому? По-перше через те, що їх аж дванадцять. В українській мові – три часи, в англійській аж 12!

По-друге, деякі з часів використовується у схожих за змістом ситуаціях. Це призводить до плутанини між Past Simple та Present Perfect, Present Simple та Present Continuous, не говорячи вже про часи груп Perfect Continuous та Future in the Past.

По третє, ми зазвичай просто завчаємо правила. Для спілкування необхідно ЗРОЗУМІТИ значення часів, і тоді запам’ятати не буде проблемою.

Рішення

Одна з найпоширеніших помилок у вивченні часів – це вчити часи один за одним: починати з першого і так до 12. Вчити англійські часи у такий спосіб, це як складати дитячий пазл зі 100 маленьких кусочків і при тому не бачити загальної картини, яку ви складаєте.

Згадайте, коли ми складаємо дитячий пазл, то весь час поглядаємо на загальну картинку, тримаємо її у голові і таким чином намагаємось скласти картину з великої кількості маленьких розрізнених частинок. Не глянувши на загальну картину, просто неможливо скласти пазл зі 100 маленьких кусочків.

Так само і з англійськими часами. Поки ми вчимо один-два часи, все більш-менш зрозуміло. Але коли справа доходить до часів Continuous або Perfect, все в голові перемішується, і ми заплутуємось. А чому?

Тому що ми заглибились в деталі, не глянувши на загальну картину і не зрозумівши її. Погляд згори допоможе зрозуміти, як працюють маленькі деталі. Якщо зрозуміти загальну картину,  буде нааабагато легше розібратися з деталями, тобто з кожним часом окремо.

З відеокурсу 12 Часів за 20 Хвилин Ви дізнаєтесь:

N

Чому в англійській саме 12 часів

N

Яким чином працює СИСТЕМА часів у англійській мові

Якщо ви зрозумієте систему, то вам буде легко запам’ятаєте кожен час окремо.

N

Чому англійські часи поділені на групи (Simple, Continuous, Perfect та Perfect Continuous)

N

Яке СПІЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ мають всі часи з кожної з 4 груп

  • група Simple (Present, Past, Future)
  • група Continuous (Present Continuous, Past Continuous, Future Continuous)
  • група Perfect (Present Perfect, Past Perfect, Future Perfect)
  • група Future Perfect (Present Perfect Continuous, Past Perfect Continuous, Future Perfect Continuous)

Часів

Хвилин

Перегляди

Хто автор?

Віра Кашуба

професійний викладач англійської мови

Закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка і отримала ступінь магістра англійської філології з відзнакою.

Викладаю англійську в Logos IT Academy та на факультеті іноземних мов ЛНУ ім. І. Франка.

Працювала в Агенції іноземних мов Руна протягом трьох років, де організувала діяльність Speaking Club.

Спікер на міжнародних та національних конференціях

У роботі використовую англомовні YouTube канали, Instagram профілі, TED відео, подкасти та сучасні книги. Це допомагає зрозуміти мову з середини та вільно заговорити англійською. Граматику пояснюю просто і доступно. На онлайн заняттях ми практикуємо розмовну мови та удосконалюємо вимову.

З 2015 року веду блог про вивчення англійської мови, мотивацію, натхнення та тайм менеджмент. Ділюсь інформацією, як вчити англійську швидко, ефективно і цікаво.

Крім англійської, вільно володію німецькою і вивчаю польську.

Отримайте миттєвий доступ до відео курсу

<script type="text/javascript" src="//static.mailerlite.com/data/webforms/234445/x8g7r6.js?v10"></script>

© 2017 Віра Кашуба www.talkstudio.com.ua.Всі права захищено.  Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.

З запитаннями звертайтесь: contact@talkstudio.com.ua

Давайте дружити в соцмережах:    facebook-6-16  vk-16